bugün

entry'ler (2084)

vajinaya am diyen şapşal şey

"kuku" daha bi sempatik geliyor bana. Vajiş diyenler de var; evlerden ırak!

tayt giyip götünü belli eden kızla evlenilir mi

Götünü belli edenle evlenilebilir ama kukusunu belli eden sakıncalı olabilir. Kuku daveti yaptığından evlenmek zor olur. Canı erkek çekiyor derler!

gerdek gecesinde sevişmek zorunda mıyız

isviçreli bilim insanlarının yaptıkları araştırmalar göre, gerdek gecesinde sevişme oranları oldukça düşükmüş. Düğünde bolca yiyip içip üzerine de halaylar danslar gırla gittiğinden, geceye enerjii kalmıyor; Gelin de damat da pestil moduna giriyor. O yüzden en temizi, o işi ertesi gün yapmak! Kovalayan yok sonuçta arkanızdan.

sonda takılıyken ereksiyon olmayı nasıl engelleriz

Ameliyattan birkaç saat sonra odama gelen hemşire şöyle demişti: "ördeğe yapamazsanız sonda takmak zorunda kalacağım". Elime de ördek dedikleri şeyi vermişler, işemeye çalışıyorum yattığım yerden ama olmuyordu. Lanet olasıca bir durumdu.

Karşımdaki yatakta yatan diğer hasta bana seslendi: "sakın sonda taktırma". O anda bi yamuk olduğunu anladım ve sonda taktırmadan işedim hemen. Bırakın ereksiyon olmayı, çükünüz karnınızın içine kaçmazsa şanlı sayılırsınız!

kadınlar 14 dakikada bir seks düşünüyor

aynı anda seks düşünenler, otomatik olarak birbirleriyle eşleşip sevişsinler.

kötü anıları hafizadan silen ilaç

Kötü anılar hep oldukları yerde dururlar fakat beynimizin o anılara ulaşma sıklığı ve süresi değiştirilebilir. Bu tamamen vücut kimyasıyla alakalıdır. Eğer siz endorfin ve serotonin düzeylerinizi artırırsanız, beyniniz de daha pozitif anılarınıza odaklanmaya ve negatif olanları arkaplana atmaya başlar. bunlar hep bilim işte!

memeyi emince ne oluyor

ucu şişiyor, büyüyor.

bilimin dinleri karikatür edip boşa çıkarması

"orville" adlı bilimkurgu dizisi geldi aklıma. kuantum sıçraması ve büküm hızı gibi teknolojiler kullanarak çok uzak galaksilere seyahat edebiliyorlardı. bir bölümde, sanayi öncesi devirde yaşayan insanların olduğu bir gezegene gelmişlerdi. aslında amaçları hiçbir canlıyla ilişkide olmadan gezegeni kontrol etmekti. ama kaptan yardımcısı, yaralı bir çocuk görünce dayanamadı ve kuralları çiğneyerek elindeki bir ışın aletini çocuğa doğru tutup yaralarının hızla iyileşmesini sağladı. bunu gören yerli insanlar da bir mucizeye tanıklık etmişlerdi...

uzay gemisi o gezegenden ayrıldı ve yaklaşık 500 yıl sonra tekrar ziyarete geldi. yeni bir din doğmuştu ve her yerde kaptan yardımcısının tasvir edildiği resimler vardı. kilise benzeri yapılar inşa edilmiş, din görevlileri gezegenin her yerine yayılmış, yüzlerce sayfalık kitaplar yazmışlar ve yaralı çocuğu iyileştiren "peygambere" tapıyorlardı.

ilkel bir toplumun önünde sergilenen yüksek bir teknoloji, bazen mucizeye çok yakın algılar oluşturabiliyor. şimdiki birkaç teknolojik aletinizle beraber ilkel bir topluluğu ziyarete gittiğinizi düşünün!

melis sezen in ayağı

fotoğraf galiba biraz uzatılmış. yoksa böyle ayak olmaz bence yani.
ama memeleri 10 numara 5 yıldız.

kadınların hep seks düşünmesi

metroda sürtünüyorlar, yolda penisimize doğru bakıyorlar, memelerini elletmek istiyorlar. biraz açık bir erkek gördüklerinde vajinaları hemen ıslanıyor. yetti bu tacizler artık!

testislere de sütyen takılmalı

Sütyen olmaz da boxerlarda testisler için ayrı bir şekilli boşluk olabilir. onun da cup ölçüsü olur mesela. ortamlarda soran olursa, benimkisi 10c falan diye söylenir.

sözlük kızlarını bölüşmek

ben 85b memelilerden birini alabilirim. mümkünse kukusu pembe olsun.

kötü niyetli yazarlar

sözlük kızlarının resimlerine bakarak 31 de çeker bunlar!

aşkım şarjım az beni kaya bırakacak sabah ararım

(bkz: sikmese bari)

eski sevgiliyi rüyada görmek

Bir rivayete göre, rüyada gördüğünüz kişi de sizi kendi rüyasında görüyormuş. her zaman denk gelmiyor olabilir ama rüyanızın merkezindeki kişiyse bu, karşılıklı olabiliyormuş. hani kalabalık bir rüya içinde x kişiyi görmekten bahsetmiyoruz. rüyanın odağıysa eğer geçerli olabilir bu!

kız kankanın aniden penisinize dokunması

sertleştirir! devamını da getirse, alnından öpülür o kızın. canım kankam yaaa...

tam kızı domaltmışken çalan telefon

bütün konsantrasyonun içine eder! ayrıca odaya, evdeki kedi/köpeğin baskın yapması da eklenirse vay halinize...

ilk buluşmada erkek nelere dikkat etmelidir

osurmamalı, geğirmemeli ve bir şeyler yiyip içerken ağzını şapırdatmamalıdır. iki taraf da bunlara azami dikkat etsin!

sözlük kızları bizim neyimiz oluyor

Elbette ki platonik sevgilimiz! onların memelerini, popolarını ve kukularını düşünerek 31 çekeriz.

kadının taşak yalaması

Penis başı (glans) bazen fazla emilmekten dolayı uyuşabiliyor ve hissizlik yaratabiliyor. Bu durumda testisler yalatılarak ereksiyonun devamı sağlanabilir. Ayrıca çok da güzel bir histir. Bunlar hep bilim işte!