bugün

başıma gelmiş olaydır. kaç gecedir uyku uyuyamama hatta sabaha kadar bursa caddelerinde deli gibi gezmeme neden olmuş olaydır. bir baktım eski sevgilim tipsiz, kılıksız mal bir herifle ilşkisi var yazmış şimdi vurdursam azmettirmekten ceza giyerim boşver desem hala kabullenemiyorum zordayım sözlük.
eski olduğu için facebookuna bakılmayan kişi olacagından. tııınn, şeyime kadar denilen durumdur.
bütün ortak arkadaşlardan aa bilmemne durumunu ilişkisi var yapmış şeklinde mesaj alınmasına sebep olacak durumdur.
yanlız değilsin penguen16 , insanı gömülmemiş bir ölü yapan durumdur.
halen sevilen eski sevgiliyse,, ilk gördüğünde ağlamana sonrasında her gördüğünde anlatılmayacak bir hissin yaşanmasına sebeb olandır,boğazın düğümlendiğini onaylandıran bir durumdur. evet boğaz düğümlenebilir ve burnunun direği sızlayabilir.
sevgilinin terkettiğini facebook tan öğrenmekten daha kötü değildir.
yüzeysel bi ilişki yaşadığının göstergesi. kendi adıma bunu yazan sevgili zaten facebook sevgilisidir ve ban'lanması birkaç tıka bakar.
sende hala ekliyse görebileceğin yazıdır. bende genelde ''arkadaş olarak ekle'' şeklinde bir ibare bulunmaktadır. *
hali hazırdaki sevgilinin facebookta başka biriyle ilişki durumu güncellemesinden kötü bişey değildir.

(bkz: verensu pompacan ile ilişkisi var)
şu aralar en çok karşılaştığım durumdur.. bi yerden sonra bağışıklık yapıyo tabi..
'eski' sözcüğü sizin ona olan aşkınız için geçerli değil ise yani hala aşık iseniz mozart requiem for a dream bestesindeki dehşetli müziği kalbinizde yaşadığınız andır.
Önce eski sevgiliyi mi yoksa diğer çocuğu mu vursam diye ikileme düşersiniz. Sabit olan tek şey sonunda kendinizi vuracağınızdir. Bunu yapabilmek de bazı 3 harfli şeyleri beraberinde ister.
(bkz: göt)
çok da götüme denecek olaydır. isterse evlensin yazsın. banane a.q. giden gitmiştir.

(bkz: aynı nehirde iki kere yıkanılmaz)
belki çelişkisi vardır ama illa biri olacaktır işte sizden sonra. çivi çiviyi sökmek zorundadır...
elbet bir gün başa gelecektir. ancak hazmetmesi zordur. eğer ki istemeden olmuş bir ayrılıksa, hele ki haksızlığa uğrayarak ayrılmışsa senden sevgili, yeni bir ilişkisi olduğu öğrenildiğinde çok zor hazmedilir veya hiç hazmedilmez, boğazda takılıp kalır.
Ayrılığınızdan hemen sonra yaşanıyorsa ve ciddi anlamda bir şeyler paylaştıysanız ister istemez canınızı yakacak durumdur. Ancak ayrıldıktan hemen sonra başka bir ilişkiye başlamış olması bile sizin acınızı biraz dindirmenize yardımcı olacaktır. Tabi sizde benim gibi çivi çiviyi söker, duygusal boşluktayım gibi saçmalıklara inanmıyorsanız.
terkedilen tarafsanız kötü eden durumdur.
ne olaydır, aman ne olaydır ki bu durumda derhal eski sevgili feysten silinmelidir.
benim bir arkadaş var, çocuk bunun ağzına sıçtı kız hala tutuyor, silmedi. çocuk da bir aktif bir aktif ki feyste... ilşkisi var yapıyor, kızın bütün konusu bu oluyor amına koyayım.
-ilişkisi var yapmış... ama kimle olduğunu belirtmemiş, o zaman kesin yalan.
-ilişkisi var yapmış ama fotoğraf koymamış, kesin yalan.
-iki gün sonra tekrar ilişkisi yok yaptı, hahah ben dedim yalandı diye...
bu son lafın üzerine dedim ki: yalan değildir bence. biriyle yatmıştır, iki gün etkisinden kurtulamamıştır gaza gelip ilişki yapmıştır, aklı başına gelince de vazgeçmiştir.
anla artık, boşuna bekliyosun. dedim... arkadaşla şu an görüşmüyoruz, o derece yani.

eski sevgilinizi hemen silin hemen hemen hemen !
son iki üç gündür beni keyifsiz eden olaydır. baktım biricik aşkım * yeniden bir tipsiz ile ilişkiye başlamış. onların fotoğraflarını facebook'da görünce nasıl içimin daraldığını anlatamam. zor bir durumdur. onu hala bu kadar severken böyle yapması kabullenilmez bir durumdur. ne yapacağımı şaşırdım değerli yazar arkadaşlar dedirtir adama.
eski sevgilinizin, artık sahiden eski olduğunun göstergesidir. zaten profiline bakmak bile saçmadır.
olası bir durumdur. ilişki bu senle biter öbürüyle başlar. Kötü olan seninle bitirmeden baskasiyla baslamasidir.
sizi unutmak icin kendini kandirma amaciyla yapilmis bir harekettir.
kalbe ufak bir sanci girmesine sebebi olur.
eski sevgilinin facebook ta sevişgen bir ilişkisi var yazmasından iyi olan durum. hayır sevişiyorlarsa bile gizli tutsunlar kardeşim alla alla! *
çüküm sağolsun denilesi bir durumdur.
eski sevgilinin facebook'ta ekli olması burada asıl sorunu teşkil ediyor. hasta mısınız?