bugün

içinizdeki kin hala duruyorsa size bayram ettirecek bir gelişmedir.
"ben iyi haber diye buna derim işte" sözleriyle, keyifle arkanıza yaslanıp, gevrek gevrek gülmektir.
eski sevgilimin aldatildigini duyacak kadar hala cevresinde isem kendimi gerizekali ilan ederim oncelikle.
ilahi adaletin tecelli ettiği andır.
keser döner sap döner, gün gelir hesap döner.
aynı zamanda tekrar size dönebileceğini öğrenmektir.
söyleseniz de, onun asla inanmayacağı gerçektir. bunu fesatlığınızdan söylediğinizi zanneder çünkü. artık, elektronik aldatma olduğundan, başkasıyla sağda solda az görünür bu kişi. dört duvar arasında halleder. karşı cinse sırnaşıp kırıştırması da cabasıdır. çok kişi duyar, bilir ama eski sevgili duymaz.

söylememek daha iyi zaten. boynuzları yesin dursun. bize ne? ayrıca, aldatan çok iyi yapıyor. mazlum ahı derler buna. daha nice uzun boynuzlar dilerim.
eğer eski sevgili bir de aldatıpta gittiyse bu da böyle orgazmdan daha zevkli bir anımdır.
hanımlar için:
1- iki el yumruk yapılır, üst üste gelecek şekilde yumruklar birbirine çarptırılır. sonra bir el, üstünüzdeki ekmek kırıntılarını süpürür gibi karın üzerinde gezdirilir ve "ooooh, canıma değsin" denir.
veya
2- kimle aldattığı araştırılır, kız güzel miymiş diye bakılır, kıyaslama yapılır.

erkekler için:
1- telefon edip "canım konuşmak ister misin?" denir, evet derse prezervatif hazırlanır.
veya
2- "sktiret orospuyu" denip işe güce bakılır.

insanlar için:
herhangi bir olağanüstü tepki verilmez.
oh olsun denir, geçilir...
(bkz: woo hoo)

(bkz: what goes around comes around)
artık bir etki yaratmaz bile. belliydi zaten dersiniz. yolunuza devam edersiniz.
derhal ışıklı şeytan boynuzu kafaya takılır, eller ovuşturulduğu esnada; bana ettiklerin yanına kar mı kalacak sandın çakaaaaL!!! diye bir cümle kurulur.
mutlu edici bir haberdir.
ah canım yazık, gel ben seni teselli ederim denilesili durumdur.
iç yağlarını eriten harikulade olay. yapılsın yaptırılsın.
(bkz: orgazmdan daha zevkli anlar)
bizim ilişkimizde benim onu aldatmam sonucu bittiğinden, bu kızda nasıl bir sorun var ki her ilişkisi, böyle hazin bir şekilde sonlanıyor, diye düşünülen anlardandır.
" yeni aşk caydırır
çoğu zaman aldatır.
gelen gideni aratır.
aşk oyunu buna derler güzelim
aklını başından alır."
--spoiler--
Gün Olur Devran Döner
Ağlayan Bayram Eyler
--spoiler--
Sevinç kaynağı olabilecek durumdur ama gerçekten er kişi sevmişse kızı gerçek manada onun adına üzülür.
pek de umursanmayacak durumdur. adı üzerinde değil midir ey yazarlar! 'eski' sevgilidir kendisi. ne yaparsa yapsın, o'nu ilgilendirir. ne kadar çok seviyoruz böyle geçmişte kalıp, yaşadığımız andan uzaklaşmayı. hayatımızı kendimize zehir etmeyi..
ilgili kişi, karşı tarafı terk etmek suretiyle eski sevgili sıfatına haiz olmuşsa, karşı tarafın gururunu incitmesi gereken bir gelişmedir.

senin zamanında köpeğin olduğun, tarafından terkedildiğin hatun; bir başkası tarafından yetersiz görülüp başkasına tercih ediliyor. yazık lan sana, harbiden. bunu siklemiyorsan, fazladan fazladan yazık.
hala eski sevgilinin durumunu takip ettiğini fark ettiğin andır.
(bkz: eden bulur)