bugün

kel bir adamın arabayla giderken "can, baba-oğul süperiz demi oğlum" dedikten sonra oğlunun altına ettiğini kaka kokusuyla anlayan daha sonra eşini arayıp iğrenç bir rol yapıp bende yumruklama isteği uyandırdıktan sonra yolun ortasına dikilmiş erol evgin'i ve dört adet cellocan'ı görüp kendini şarkıya kaptırmasıyla turkcell'li olan (adam bir anda turkcell'li oldu amına koyim) saçma sapan reklam.

http://www.youtube.com/watch?v=m_2ussgZ1uQ
erol evgin'in bir ara çenesinin çıkacak gibi gereksiz yere oynadığı reklam.

acayip rahatsız oldum o çene hareketinden. Neden bilinmez?
"sen olmasan turkcell, ah bu kellik cekilmez" demesini bekledim reklamın sonunda ama demedi yıktı beni. *
erol evgin in peruğunun yanlarının açıldığı reklam.
turkcell denen şirketin çocuk istismarına son sürat devam ettiği reklam filmi olmuştur..
işte öyle bir şey.(tanım)
erol evgin'in saygınlığını zedeleyen, onu komik duruma düşürmüş reklam. para için değer mi erol'cuğum?
tüm saçmalığına rağmen izlerken insanı eğlendiren, can bebeğin şekerliğine, cellocanların ve erol evgin'in müthiş uyumuna gülümseyerek bakılan reklam.
erol evgin'in o rüzgarlı sahil havasında başındaki perugun düşmemesi için yoğun çaba harcadıgı reklam.
turkcell in kampanyasından çok erol evgin in peruğunun dikkat çektiği reklam.
henüz izleme fırsatımın olmadığı reklam. izlersem tekrarlayacağım entry konusu.
ben de istiyorum bu reklamın aynısını yalnız arabanın önüne orhan gencebay çıkıp konser versin. hadi yapın bu iyiliği.