bugün

ikisi de insomnia olabilir.. başka ihtimal düşünülmemelidir..
kısa bir aşk hikayesidir.
sonu, kızla sarılıp uyuyarak bitmiştir.
aşk kokan harekettir.
Çok güzel bir duygu inşallah herkes yaşar ayrıca birlikte uyumak onunla uyanmak kahvaltı etmek gönlünce gezmek tozmak çok güzel şeyler aslında şu aletlerin başından kafamizi kaldırsak dışarda ki dünya çok daha güzel bunu anlamak bilmek ve yaşamak lazım ah Be özledim o günleri.
paha biçilemez asla unutulmuycak saatlerdir.
kızın abisinin gelmesi ile film biter.
Bir erkeğin, yani içgüdülerine düşkün ve aç gözlü bir yaratığın, aşık olabilme ihtimali ne kadar acaba...

Hani 0,2yi geçiyor mu?
her daim iki saatlik bir uyuma payı bırakılması gereken durumdur. zira erkek anne karnından sonraki en güzel uykudan yoksun kalacaktır.
çok değer verdiği biriyle de sabahlayabilir.
Şu an gerçekleşen durum, malesef.
güneşin doğuşunu beklemeleridir. şimdi o bursada sözlük aşık da değilim, uzakta da olsak gözlerimiz aynı yöne bakacak güneşin doğuşunu izleyebileceğiz sanırım.
rüyalarının gerçek olmasıdır.
boyun dudaktan anlamlıdır. ağzını öpemeyeceğin kızın boynunda işin ne derler adama.

"Böylece bir kere daha boynunlayız sayılı yerlerinden
En uzun boynun bu senin dayanmaya ya da umudu
kesmemeye"

"Birlikte mısralar düşünüyoruz ama iyi ama kötü
Boynun diyorum boynunu benim kadar kimse
değerlendiremez"

süreya bunu dedikten sonra başkentidir boyun, severek sevişmelerin.
biz bugüne kadar en fazla sabah 5 buçuğa kadar yapabildik.

not:gerçekte değil whatsappta tabi.
her dakikanın ömür boyu hatırlanacak olmasıdır.
Ortadoğuda buna türkiyede dahil evlenmeden bir kızla sabahlamak çok nadir
Durumlardandır. Islam ülkelerinde nereye sabahlıyorsun sen. Günah lan ...
Zina ha.
Çok yapmış olduğum bir eylemdir, bir hayli zevkli ve keyiflidir. Herkese tavsiye edilir.
sözlük yazarının hikayesidir, silinen entryleri ise çok üzmüştür. moderasyon acilen el atıp silinen entryleri canlandırmalıdır. yoksa bu sözlük çoğu kişinin gözünde bitecektir.
karısıyla sabahlamasıdır.

mk adam başlık tutturmak için durup durup entry giriyor.

edit: aferin aslanıma eksisini de basmış. helal benim goçuma.
adeta bir kızın aşık olduğu erkekle sabahlaması durumu. ikisi aynı anda yaşanıyorsa ne mutludur onlara.
keşke diye içimi burkan başlık, konuşurduk hani yada sabaha karşı biraz yürürdük.
güzel olurdu be çok güzel.
(bkz: işte bunlar hep seks)
içini yakan durumdur. hayatının uçuk bir zamanında dahi aklından çıkmayacak, yaşadım lan bunu hissettim dediğin nadir anlardan biridir.
Gözde çok büyütülmemesi gereken durumdur. ilk ergenlik dönemi için çok çok önemlidir ama sonrasında sıradanlaşır.