bugün

Niye bazılarınız ak partili ve türbanlı değil?
Neden dişiliğinizi kullanarak birşey elde etmeye çalışıyorsunuz? Biz erkekliğimizi kullanarak bisey yapıyoz mu.
araba yeterli mi ?

sizi almak için.
Niye bu kadar kaşar var aranizda?
şimdi böyle dinliyorum ya seni boş boş anlatıyorsun, sonunda sevişecek miyiz bari harbiden?
niye totoşlarınız bu kadar havada?
benimle sevişirmisin chicken ?
erkekler baksın diye giyinip bakınca da mal gibi tepki vermeniz neden ? istediğiniz zaten bakmamız.
sence sınıftaki en yakışıklı erkek kim?
KPSS ücreti yatirmak için mal gibi veznede sira bekliyorsun, bankamatikten yatirabilirsiniz ancak dediğim de kale almiyorsun, havaniz kime lan, mal gibi bekledin ATM nin en sonundan sira aldin ne oldu ?
Kılık kıyafetiniz neden doğru düzgün değil? Evet her türlü özgür giyinmeye hakkınız var ama dininiz Müslümanlık ise şunu bilmeniz gerekiyor kıyafetiniz bol olmalı vücut hatlarınız gözükmemeli bu kurandada yazar, durum bunu gösteriyorken neden ısrarla moda diye abuk subuk yırtık pantolon veya göğüslerinizi belli edecek şekilde giyiyorsunuz?
http://www.youtube.com/watch?v=8lub6KzX0Jg bu şarkıdaki gibi olanınız var mı?
Aşık olunduğunuzu bildiğiniz halde neden hala yakın duruyorsunuz ? Üstelik ters sayılmayacak bir hareket yapılınca sanki sevgiliymiş gibi trip yapıyorsunuz? Totoşmusunuz anam siz?
Herkesi dişiliğinle, etinle etkileyebiliceğini gerçekten düşünüyormusun?
bir geri zekalı olarak nasıl yaşayabiliyorsunuz? söz meclisten aşağı kasımpaşa.
erkeklerin genellikle hatta çoğunlukla önyargıyla karşı kızlara sordukları sorulardır. ve çokluğuyla hayrete düşürmüştür.
aşağıdakilerden hangisi aşağıdadır:
a- kalın deri cüzdan.
b- güçlü, yeni araba.
c- damarlı full babayaro.
d- güldüren bir adet zeki erkek.
e- hepsi.
O pedi oraya nasıl yerleştiriyorsunuz ? Napıcaksınız oğlum yani ?
Gögüsleriniz üst kısmına niye parlak şeyler sürüyorsunuz lan, güneş oraya gelince gözümüzü alıyor.
topuklu giyince neden daha fazla kıvırıyorsunuz.
(bkz: kizlarsoruyor com)
foruma çevirme çalışmaları tam gaz.
aranızda çok kaşar var neden?
Bu avonun iç çamaşır kataloğu mu varmış ne? Online bulabilir miyim bunu?
Beni sevebilir misin? Biraz ihtiyacım var da.
hepiniz ebru gündeş'in yerinde olsanız aynı şeyi yapardınız dimi, yemeyin lan beni.