bugün

kesinlikle zeki olmalıdır. zeki bir insanla vakit geçirmek kadar keyifli birşey yoktur.
esmerlik, belirgin yüz hatları. hafif makyaj. masum bir yüz. 1.68 boy. öğretmenlik. ( ama bu konuda çok ısrarcı değilim). son olarak da nadiren gülümsemesi. o da bana karşı.

edit: namaz da kılıyorsa ömür boyu birlikte olabiliriz. tabii allah izin verirse.
250 gram et .
(bkz: nefes)
beyin biraz.
meme kuku popo.
(bkz: kafaya poşet)
(bkz: 4 g kuralı)

gözler, gülümseme, gögüsler, göt güzel olacak hacı.

zeka dersiniz namus dersiniz ama genellikle bu 4lüden en az 3ü yerinde degilse o dediklerinize sıra bile gelmez.
din, dil, irk. din zira dini saglam biri ile askin ebedi surebilir. dil zira dil tasavvufta gonul demektir, gonlu varsa sevgiside gonuldendir. irk zira ki burda irk yakin cevre anlaminda tevil edilmistir, hem saglam referanslarla mantik cercevesinde onay, hem de paylasilacak ortak noktalarin kenetlenmeyi artirmasi sebebiyledir.
sadece ne istedğini bile kadın. kafasına göre çekip gitmesin. lüzumsuz trip atmasın. gülümsesin arada. çok da sıkboğaz etmesin adamı canım 150 tane mesajla filan. *
(bkz: g noktası) bulamazsanız yandınız oğlum.
Anlayış, hoşgörü? Gibi kavramlar olabilir mi? Neden kelimenin düz mantığına bakılır önce, kitabı kapağı ile yargılamak gibi?
Fark.
Herkes gibi olmamanız.Herkes gibi birini istesek zaten bulabiliriz, önemli olan kendiniz olmanız.
--Mesela duygusalsa, güçlü görünmeye çalışmasın, herkes gülmek zorunda değil, bazılarımız için erkek demek güçlü ve teselli eden insan demektir. Sevdiceğinin başını omzunda görmek isteyen çok erkek var.
--Türkse, müslümansa Avrupalı gibi görünmeye-olmaya çalışmasın zira avrupalılarla ne güzellikte ne de eğlence de yarışabilirsiniz Ama ahlakta, bağlılıkta ya da huzurlu bir aile ortamı oluşturmakta onlardan farkınız olabilir.
--Sessizse, eğlenceli olmaya ortam insanı olmaya çalışmasın sırf bu yüzden ne kadar rezil olan kızlar gördüm
--Ya da tam tersi sıradışı, vur patlasın çal oynasın biriyse, bugün bir yerde yarın başka bir yerdeyse, elalem ne der derdinde olmasın ne de olsa kurallar bozulmak içindir
--Yahut şıpsevdiyse-hafifmeşrepse, iyi aile kızı rolü yapmasın, unutmayın ki eninde sonunda anlarız ve sonu kötü olur.

Sonuç: Sevgili kızlar bu gece yastığa başınızı koyduğunuzda ben kimim diye kendinize sorun ve..
"Olduğunuz gibi olun, mutlaka bir yerlerde sizin gibi birini bulacaksınız; özenti olup bari onu kaçırmayın"
muhabbeti sarsin.
gerisi gelir.
ablalarım, kardeşlerim hesabı ödemiceniz onu biliyoruz zaten de hiç değilse nezaketen elinizi cebinize atın insan olduğunuzu anlayalım.
kızlık zarı. (bkz: maalesef)
muhabbet, ve objektif olması.

hayır yani böyle aptal saptal depresif hareketlere girip yaşadığı sıkıntıyı gelip konuşmuyor ama hep uzaklaşmaya çalışıyor.

kafana bir şey mi takıldı, gel sor.
moralin mi bozuk, gel anlat.
yalnız mı kalmak istiyorsun, bana söyle sonra git ne yapıyorsan yap. insan yemem anasını satayım, olur der giderim.

ama neyiniz var, ya bak sen kötüsün şuan hissediyorum, neden soğuksun anlamıyorum, gibi salakça cümleleri bize kurdurmayın.

aslında depresif hale girip yalnız kalmak istedikten sonra bizden de ilgi bekleme gibi bi şımarıklık yapmayacaksınız. yapıyorsanız da gelin konuşun o halde.

ne dellendim gece gece ya.
mizah, zeka, kültür.
sadece "zeka" yazınca entry için yetersiz karakter durumunun vuku bulmasının akabinde bir de meme koyayım şuraya.
erkeklerin aradığı şey tabiki a.g.m
adamların aradığı şey çok ayrı beyler. adam olun lan.
Neden bilmiyorum ama bir kadında iki şey benim aşık olmama yetiyor;

1. Beraber gülebilecegim bir mizah yapısı.

2. Zeki olup bunun farkında olmaması.

Böyle mantıklı mantıklı konuşup kendine hayran bırak mıyor mu. Daha ne olsun.
Normal biri olması. Normal biri olsun, anlaşalım başka bir şey istemiyorum. Bıktık ne istediğini bilmeyen ruh hastası kadınlardan.
Yalan konuşmayalım hiç, çok dış, biraz da iç güzelliktir. Kimse aksini iddia etmesin. Yanınızdaki kızları görüyoruz.
güncel Önemli Başlıklar