bugün

yanlıs bir söylemdir. aksini ispat için her iddaya varım.
cok okudugunu zanneden ama özünde bir b*k bilmeyen, dünyanin kendi etrafnda dondugune inanan, asosyallikten kırilan, evde tek basina cod2 oynayip bununla övünen, ağdaya gitmeyen ve umursamayan, anime bagmlısi olan, kaşlarini aldirmayan bir kadinin(kem küm) soyleyeceği muhtemel olan söylem. tabii ki yanlıştır. peki neden bunu soylemistir. bikauz kordona ciktiginda ona kimse bakmadiği için, karşı cinsle ilişkilerinde zayıf oldugu icin sadece beyinle ilgilenir. aklini,zekasini ön plana cikartir. (ha ben sadece güzellik demiyorum ama insaf be arkadas, azicik olsun artik.) yapmamasıi lazim. sonra böyle lanse oluyoruz topluma. ayip. çok ayip.
aslında vardır. sadece lazım olacak günü beklerler. kullanılmayan organ.. evrim.. falan anladın mı? sonra sonra hatta çok sonra yok olup gider.

kullanın lan allah ın lütfü o size.

edit: ne o lan kızların var mı sandınız. o doğuştan yok.

edit2: kullanılmayan beyin eksiledi. bana çemkirme ! bana çemkirme!
Bu onerme dogruysa ve bu varliklar siz bayanlari seviyorsa sizde de bir sey var demektir. Ayrica siz bayanlarin bu beyinsizlere tutulmanizi da eklemeliyim. Yani kisaca beyinsizsek de bu topluca olur.
Dogru onermedir. beynimiz zikimizde afedersin.
çok haklı bir tespit. daha iyisini görmedim.
terkedilmiş bayanların bazı kanılara vararak kendini teselli etmesine örnek düşüncedir.
boş bir düşüncedir. zira ben hiçbir filozof, mucit, dahi bayan tanımıyorum. aynı zamanda alçakgönüllüyüzdür. (bkz: bir şey biliyorsam o da hiçbir şey bilmediğimdir, rene descartes)
bazen beynimizin yer değiştirdiği doğrudur. ama yok denemez.
Dünyanın en zeki insanı erkekdir. 210 IQ ya sahiptir, en zeki kızı ise 162 IQ ya sahipdir.
(bkz: nerde bu devlet)
Beyinleri yok değildir. Fakat sadece beyin kapasitelerini belirli konularla sınırlandırmışlardır. Kullanmadıkları kalan kısımlar da zamanla körelmektedir. Beyler uyanın kafayı başka şeylere de çalıştırırsanız, belki siz de bir gün kadınları anlayabilirsiniz.
Erkekler tarafından anlaşılamamış kadın söylemidir.
Hayatımda duydugum en enteresan önerme.
beyni olan erkeklere denk gelmemis yazar dusuncesidir.tum kizlari ayni kefeye koyabilir misiniz.koyamassiniz.
atatürk, tesla, newton, einstein, faraday, sina, kopernig, neils, napolion, ben...
beyinimiz vardır baslik gercekleri yansıtmamaktadır haaa bosaldıktan sonra bi mallasma oluyomu tamam olmuyo degil ama ne yapalım kardesim yaradılıs yav yaradılıs.
Sevdiği erkek tarafından , hor ve hakir görülmüş, dışlanmış bir hatunun feryadını anlatan cümledir. Sende bir gün senin gibi birini tercih ettiği için beyni olmayan bir erkek bulursun güzelim diye cevap verilebilir.
doğru önerme, yoktur. Bunları da ben değil kız arkadaş yazıyo zaten.
haksız önermedir. şöyle ki; aslında beyinleri vardır, çokta iyi kullanırlar. fakat kullanacakları yerleri kendileri seçerler. kaba tabirle, işine geleni işler. örneğin; alexis teksas ın biyografisini ezbere anlatabilirler, ama eşinin doğum gününü hatırlamak için 10 yere not alır.

ilginç varlıklar efenim. araştırılması şart.
Aldatılan bir kadının söylediği aslı astarı olmayan tezdir.
" her başarılı erkeğin arkasında bir kadın vardır ", " erkekler dünyayı, kadınlar erkekleri yönetir " gibi mottolara kadınları inandırarak aslında ne kadarda zeki olduklarını kanıtlamış olduklarından geçerliliği olmayan bir tespittir.
(bkz: isviçreli bilim adamları) düşünüldüğünde, şiddetle katılamadığım önermedir *
istediği erkeği elde edemeyen kadın söylemi.
(bkz: beyinsiz adam).
bu yüzden erkek bilim insanı, erkek öğretmen, eğitmen, filozof fazladır zaten. Kadınlar o kadar zekidir ki bu nedenle yüzde seksen beşi hatalı sütyen bedeni giymektedir.