kadinlari cekici yapan meslekler diye bi baslik yok. cunku meslege gore cekici bulan kadinlardir.
kesinlikle mühendislik ve öğretmenlik olmayan mesleklerdir. gazetecilik, avukatlık olabilir.
doktor, mühendis, subay.
çanak - uydu montajı.
(bkz: pezevenk)
erkekler için kesinlikle silahlı kuvvetler bünyesinde çalışıyor olmak başı çeker.
Sonrasında forsu fiyakası yüksek, hiyerarşi çaprazlamasının borsa düzeni dalgalanmaları üzerine kurulu dünya toplumunun günümüz ihtiyaçlarına en çok cevap veren meslekleridir ki bu bahsi geçen meslekler (bkz: doktor), (bkz: avukat) gibi meslek gruplarından çok (bkz: nükleer biyoloji), (bkz: genetik bilimcisi) gibi uzayıp giden listenin küçük detaylarıdır.
Asker veya öğretmen.
Mühendislik. Bilhassa elektronik ya da bilgisayar.
mimarliktir.
kaptan. (bkz: uzakyol kaptanı).
(bkz: baterist)
(bkz: gitarist)
bir cerrahı çekici bulmayan kadın görmedim ben.
mühendis yazmışlar. la olum çok komiksiniz ha. taşak kokusundan kafanız dönmüş sizin.
tornacı.
(bkz: benim beyim)
kaptan.
Herhangi bir spor dalını profesyonel olarak yapmaları.
bilgi teknolojileri ve bilişim sistemleri öğretmenliği.
(bkz: çekici).
(bkz: tır şoförü)

kızlara göre değil ama bana göre öyle. düşünsene aga otobanda 120 ye dayamışsın altında ki aracı sağında ki ve solunda ki araçları hızla geçerken hissettiğin o rüzgar. aman allahım.
ve bu entryden de kesinlikle tır şoförleriyle dalga geçtiğim anlaşılmasın. çünkü benim de ileride ki mesleğim bu olacak.
seviyorum ulan tüm tır şoförlerini, hepsinin ayrı ayrı hayat hikayeleri.
anketör.
marangoz.
Avukat. Gözlük ve temiz bir takım elbise imaja destek olur.
(bkz: mimar)
(bkz: mühendis)
(bkz: eczacı)
hey barmen bana bir bira.
Reklamcılık, kendini geliştirdin mi iyi bir ajansta kreatif direktör oldun mu (zor ama olabilir de)iş tamamdır.
- Mesleğiniz ne ?
+ Bir reklam ajasında kreatif direktörüm.
-...