bugün

bateri çalan kişiye verilen isim.
kadıkoy de bennn davulcuyuuummmm yeahhhh diye takılanları vardır.Baterist değildir bunlar.Bunlar bateristim derseler bile inanmayın.sadece müzikle ilgilenen kişllerdir.Sadece metallica dinlemek kafa sallamak muzıkle ilgilenıo anlamınada gelmez.
rahmetli turgut özalın kızı zeynep özalın kocasının mesleği.
pile tapan.*
lars ulrich,dave lombardo,paul bostaph,mike portnoy aklima gelen isimler.
türkiyedeki en üst seviyesi icin. (bkz: volkan öktem)
yanında oturduğunuzda sizi davul sanan müzisyen
herkesin ilk gördüğünde "aa ben de çalarım bunu ne var ki bunda!" deyip başına oturduğunda göt olduğu enstrümanın * başına oturup da göt olmayan kişi.
(bkz: deniz alemdar)
(bkz: brad wilk)
sevgiliye beste yapma konusunda talihsizdirler.

+ aşkım sana beste yaptım
- çal hayatım
+ tıss taaak tıss tıss taaaak
- ...
+ hehe*
bateristist olmayan. benim de içinde bulunduğum * meslek grubu. grubun arka planında, milleti eleştirmeye en çok hakkı bulunan grup elemanı.
bu i$i en iyi yapanlardan bir demet;
(bkz: danny carey) ~ (bkz: tool)
(bkz: mike mangini)
(bkz: dennis chambers)
(bkz: tomas haake) ~ (bkz: meshuggah)
(bkz: morgan argen)
(bkz: mikko siren) * *
(bkz: volkan ötkem)
(bkz: cengiz baysal)
(bkz: alen konakoğlu)
(bkz: tony royster jr)
(bkz: mehmet demirdelen)
(bkz: kj sawka)

bakınız dedim, çünkü kendisi harika çalıyor. ayrıca türk bayraklı tişörtü giyerek de ayrıyetten gözüme girdi kendileri. kendisini türk zannedip yorum yazanlar bile var. buyrun videosu

(bkz: (vid #7771)&NR=1)
dört başı mamur davulcudur.
Bateri çalanlara verilen genel isim.
böyleleride vardır;
http://www.youtube.com/watch?v=14B1vVwMq2k
basçıyla bir vücut olup grubun dinamosu konumunda bulunan kişidir.
bateri çalan kişierdir.bir erkeğe kesinlikle en çok yakışan ensrumandır.
ergen kızların ağzından düşmeyen laf.

- ay hedegül benim sevgilim baterist biliyo musun kursuna gidiyooğğğ
+ ay çok şansılısaaan benimki de elektro gitar çalıyoğğğ

baterist bildiğiniz davulcudur efendim. bateri ne lan, batarya işte, pil.
davul çalan kişiye verilen başka bir ad. aslı davulcudur zira bu işin içindekiler genellikle davul kelimesini kullanırlar. ama aptal espirileri önlemek için baterist kelimesi hayat kurtarır. genellikle gruplarda arkada oldukları için ve kızlara hava atamadıkları için diğer özenti piçler tarafından s*klenmez. abi o ne öyle ya hiç kimse seni görmüyor falan filan gibi şeyler söylerler.sahilde gitar çalarak kız düşürmek isteyen tiplere gitmez uzak dursunlar. müziği müzik olduğu için severler birilerine hava yapmak için değil.
an itibariyle aykan ilkan'ı görüp araştırdıktan sonra ilgi duymaya başladım bateristlere. saygı duyulası adamlar. müziğin kalbi onların elinde adeta. helal olsun.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar