bugün

max.25 tl sakal dahil.
saç sakal 30 lira.

fazlasını vermiyorum.
10 tl sonuçta hepsi aynı işi yapıyo.
kazığın sınırı yoktur.
etek altı traş da dahil mi sorusunu akla getirir.

15 Tl (Sakal Dahil) Öyle uyduruk berber de değil.
30 tl olsa gerek sanıyorum.

yani benim genel sürttürme tarifem böyle. bizim berber izzet'in tsm eşliğinde hafiften yaslamaları, bir yandan traşa devam ederken bir yandan da harbi harbi traş yapması ise paha biçilemez.

geri kalan herşey için master card.
sadece saçtan 8 tl istediklerinde kızarım, baştan gideceğim berberle anlaşır 5 tl'ye fitler uzun süre ona giderim. normali budur.
acibadem istanbul : sac-sakal 20 tl. Berberin aptal sohbetine katlanmak gerek yalniz, konusmayan berbere %25 daha fazla vermeyi kabul ederim.
muğla merkezde saç sakal yıkama 25tl.
rakamla : 10
yazıyla : on
romEN rakamıyla : X
10 tl dir efenim. Saç sakal yıkama.
para vermiyorum ben artık. alıyorum makinemi, saçı her uzadığında 3 numaraya kadar kısaltıyorum.
ustura ve tarak ile saç kırığı alabildiği sürece ebesinin amı kadar olmaya devam edecektir ayrıca.

ulan koca şehirde ustura ile kırık alabilen başka saç erbabı yok(ya da bulamıyoruz) şaka gibi. tabi türk sanat müziği yayını da önemli hadise. traştan sonra götüme de benzesen bir maşuk görünüyorsun aynada kendine hani.*
mahallenizin berberi ise ve senelerdir orda traş oluyosanız 5 liraya bile halledersiniz.

ammaa çarşıda falan gidip olayım derseniz 20 liradan aşşa o dükkandan çıkamazsınız.
almanyada düz traş bile 10 euro. içim gidiyor 20 liraya yakın para verince. beni burada bilen bilir, öyle stil yapan biride değilim. asker traşı işte.
20' den fazla verilmez. verilmemesi gerekir.
en fazla 30 lira.
üstelik yüz maskesi + soğuk içecek + sınırsız çay da dahil.
saç sakal yıkama 15 tl. Fazlasını veren net enayidir.
Not: kendim 7,5 tl'ye oluyorum. Bu fiyat büyükşehirde yaşayanlar için.
3 liraya cebeci de gayet muntazam traş ediyorlar hakkaten inanmayanı cebeciye bu eşsiz deneyimi yaşamaya davet ediyorum.
bulunduğum şehrin piyasası saç sakal yıkama 7 liraya tekabül eder, ancak ben sadece saça 15 veririm, berber dostumdur, sadece bana yapar bunu ve ben ses çıkarmam, kaybedilen para dert değildir sadece sınırlarını merak eder insan.
kolunu siktirirsen 10 tl.
kolunu siktirmezsen 15 tl. dir.
tek sefer icin 70 lira. gecen yil makine aldim sac-sakal kendim kesiyorum.
15 tl diger berberler 5 tl alırkende anı parayı veriyorum 4 sene oldu şimdide aynı parayı veriyorum

anlamadımki bizim berberin fiyat politikası ne.
15 tl dir.

20 tl versem yanında bir tane ilave kafa yaptırırım kendine.
olay sadece traş olmaksa 5 tl ye halledilebilir. 2 sene önce benim berber yurtdışına gittiğinden beri 8-10 değişik kuaför salonu gezdikten sonra birinde aradığım hizmeti buldum 30 tl veriyorum saç sakala hatta berber oradan ayrılıp başka semte gitse bile oraya gider oldum. öyle saç falan da yok ha klasik kısa işte neyin tribini yaşıyorsam artık.