entry'ler (1053)

george karelias and sons

7 senesini Kent switch /Winston light/ Touch blue üçlüsü ile birlikte geçirdiğim serüvene yeni katılmış olan müthiş arkadaş. Tütüne geçmememin tek sebebi olan mentol tutkusunu, aroması ile bu kadar güzel gidermesini hiç beklemiyordum. Normal sigara ve tütünlerin aksine içtikten sonra ortamda oluşan koku ve ağızdaki nahoş tattan eser yok. Ayazağa maslak çevresinde tüm tekellerde fiyatı 13 tl dir. Fazlasını vermeyin.

karıncalar bir savaş vardı

Başta tek kişilik bir oyun olmasıyla beni korkutmuş,oyunun ilerleyen sahnelerinde gözümü kırpmayı bile bırakıp izlediğim oyundur. Mert Turak'ı tebrik etmek lazım, herkesin harcı değil.

ilber ortaylı nın pek de bir numarasının olmaması

Yalan olan dile getiridir efenim. Çok afedersiniz ülkede almanca kitabı fransızca okuyan, canlı yayında Farsça cevap veren Prof nah buluruz başka.

3 çocukla iftar çadırında 5 yemek alan türbanlı

Türbanlı diye belirtilmesi yanlış olan ve çok ayıp eden ablamızdır. Ama aynı durumu ben her gün yaşıyorum. Bulunduğum bölgede bir vakfın açtığı aşevi var. Her ramazan ihtiyaç sahiplerine yemek dağıtır. Ortalığı foruma çevirdiğim için Ayrıca üzgünüm fakat öğlen 12 den itibaren kuyruk başlıyor. Genç yaşlı çoluk çocuk rahat 100 insan. Ellerinde tencere yoğurt kovası. Bazıları çekmiş dobloyu köşeye oğluna kızına tencere veriyor ki çocuklar erken alıp çıkıyor. Vay dedim izzeti nefsinizi sikeyim fakirin muhtacın bir kap yemeğine de göz dikmeyin aq. 1 tencere yemek yapacak yaptıracak paran yoksa ne yuva kur ne çocuk yetiştir.

göğüs daralması sonucu gelen sigara içme hissi

tanım: yazarların sıkıntıdayken nefes alıp verişini farketmesi, boğazının ağrıdığını hissetmesi sonucu gelen kendini bastırma sakinleşmek için bilinçaltının yarattığı histir.
Edit: Fayda etmez.

sony xperia z3

Yamulan telefondur. Anasını sikeyim böyle telefonun.
Niye eksiliyosunuz olm inanamadınız di mi? Ben de inanamadım ama yamuldu.

tacizci metro muavinin tutuklanması

içeride hadım edilecek şahıstır. Evet mutluyum.

sigaraya başlatan sevgili

Ergendir efenim. Sigaraya başlatmak be ulan lisede misiniz? Bırakın şu melankolik aşık ayaklarını. Az büyüyün.

Edit: sigaraya başlama sebebim olmayıp 2 pakete çıkarmama sebep olan insanla benzer karakterde insandır. Dediğim her şey için özür dilerim arkadaşlar.

aslen istanbullu

Abisinden ilik nakli olacak yazar kardeşimiz. Umarız sağ salim atlatır bu hastalığı.

türkiye vs hindistan

Türkiye daha geride olmasına rağmen sınıf ayrımı yoktur. Hindistanda ise hala modern köle sistemi vardır.

sony xperia z3

An itibari ile Sony nin saf Android 7.0 sürümünü verdiği telefon. Arayüz olmadığı için su gibi akıyor telefon. Sadece 700 mb ram yiyor. Ve inanmayanlar olacak telefon ısınmayı kesti arkadaşlar. Vallahi güncellemeyi yükleyince ne kadar oynarsam oynayın ısıtamadım. Şarjda bile ısınmıyor.

mazmahor a kadar durmaz

Troll. Her gün yeni birisi geliyor sözlüğe. Hayır troll ama beceremiyor da. Kendini geliştirmesi lazım

100 yıl önce yazılanı okuyamayan türk

Tanım: 1500 yıl önce anasının yazdığını okuyamayandan daha cahil olan Türktür.
Lan her ay bir iki cahil cühela düşüyor böyle sözlüğe milleti deli etmek için. Güzel kardeşim demezler mi sana çok beğeniyordun da kendi dilini milletini ne sikime arap alfabesine geçtin göktürk uyguru bırakıp? Çık oku bakayım Orhun yazıtlarını osmanlıcayla. Hayır Mustafa Kemal'in yaptığı işin çoğunu doğru bulmam fakat bu adamın dil tarih konusunda yaptığı araştırmalar bütün osmanlı arşivlerinin kitaplarının eline vermiştir bu da bir gerçek.

lösemiyim ilik nakli için gönüllü verici bekliyorm

ileride kendisini ailesini düşünen her yazarın vermesi gereken bir tüp kandır.

saattürk

Ayrıca edit yerine ikinci kez entry yazmama sebep olan firmadır. Genellikle sözlükler şikayetvar com A dönmüş durumda fakat bu sefer kaliteyi tebrik etmek için yazıyorum.
Geçen hafta cuma günü piyasadan çok ucuza gördüğüm için saat 23.00 da yeter ulan diyip verdim bir adet casio saat siparişini. ilk başta ödeme alındı demesine rağmen cumartesi sabahı siteden kontrol ettiğimde ödeme başarısız ibaresini gördüm. Üstelik kredi kartından ilk taksit çekilmişti. Ben evde kesin stoklarda yok 1 aydan erken gelmez nidalarına başlamıştım. Pazartesi günü iş saatleri başlar başlamaz 08.30 da aradım. Bana bankayla bir iletişim sıkıntısı olduğunu onların bu durum için beni zaten arayacaklarını söylediler. içimden yalanınızı seveyim demeye başlayacakken ödeme alınmıştır bilgisi geldi. Aynı akşam ürün kargoya verildi. Daha sonra sorunsuz bir şekilde çarşamba günü ürün elime geçti. Ürünler gerçekten ithal edilmiş ve faturalı bir biçimde yıllanmış. sağolsunlar pilini takıp ayarlamışlar sağını solunu çizmeden. Kendilerine teşekkür ediyorum. Umarım bu kalitede devam ederler.

sony nwze383b

Gerekli geliştirmeler yapılır ve gerekli önem ve finansman verilirse iPod'un eline verecek yeni nesil walkmanların başlangıcıdır.

saattürk

Rakiplerine göre oldukça uyguna ve üretici firma garantili saat satan internet sitesidir.
Sitesi http://saatturk.com dur.

alevinin kestiği kurban yenir mi

Yenmez efendim. Makul kurban Şam Sünni islam devletinde olduğu gibi inekten önce bir adet insan kesmek ile kabul olunur.

4 suudi jetin türkiye ye çağırılması

Çavuşoğlunun verdiği bilgilere göre jetler incirlik hava üssüne konumlanacak ve IŞiD e karşı yapılacak operasyonlarda kullanılacakmış.

yazarların hayat felsefem dediği sözler

"Hayatınız hiçbir ideolojinin ve felsefenin fanatiği olunmayacak kadar değerlidir." sözüdür. Lisedeki tarih hocam söylemişti.