bugün

Grimsi bir baz üzerine alaca bulaca harflerle yazılmış "Queen" yazısını gördükten sonra heyecanla modelin small bedenini ararken kızlar için olan kazaklarda neden böyle şeylerin hiç olmadığını düşünmektir. Marka tasarımcılarıNIN fabrikasyon zihniyetiyle her sweatshirt'e "new york" yazmaları ya da tweety koymaları, her kazağa pembe, mor baklava deseni yapmaları ile erkek kazaklarının small bedenlerinin kızlar TARAfINDAN GÖreceği aşırı talebin kısa bir fragmanı niteliğindedir bugün bu yaşadığım...
(bkz: boyfriend modası)
öncelikle, oha sözlük benimi takip ediyon lan? , aradığını bir türlü bulamayan kızdır bu. ayrıca erkek kazaklarının baskıları kesinlikle daha karizmatik daha bi cool dur bunu gören kız ise ben bunun small ını alayım der fakat small ıda güzel durmamaktadır bunun üzerine markaya ve tasarımcılara küfür edilerek mekandan uzaklaşılır.
kızların erkek parfümü ve giysilerini sevdiğinin kanıtı sayılabilir. kişisel not; o tarz kızları tatlı bulan erkekler aşka sadık olurlarmış bir rivayete göre.
her yerde görülebilecek türden kızdır. babasının kazağını giyen kız var ulan. ayrıca bu kızımız, kız kazağı giyen erkekten çok daha iyi durumda olan kızdır.
(bkz: o hikayedeki mal benim)
erkek kazağı derken şahin k kılı ile örülü değilse mesele yok.
muhakkak onun altına dar pantolon giymiş kızdır. yakışır yakışmasına ama... abes kaçanları da var abi.
Şu an işte ben diyebileceğim kızdır.
Ama bi sıkıntı var.
Uzun zamandır erkek reyonundan birsey almıyordum.
Gecen gün defacto da dikkatimi cekti güzel kazaklar vardı.
Boyfriend modasından ayrıca hadi baba gel birlikte alalım diyip bende aldım.
Ordayken güzeldi.
Eve geldim her ne kadar small da olsa omuzları cok geniş. Hayır omuzlarım cok dar oldugunu sanmıyorum ama small beden giyen erkeklerin omuzlarıda karış kadardır yani.
Bilemedim.