bugün

ilginç bi insan, oryantalimsi şarkıcımsı.
resmi web sitesindeki fotoğrafları ve youtube'dan videosunu izlerseniz ne demek istediğimi anlarsınız!
burdan buyrun.

--spoiler--
http://www.prince-erkan.com
--spoiler--

(bkz: prince erkan)
yemekteyiz adlı yarışmanın, köln bölümünün dikkat çekici yarışmacısıdır.

buralar çayır çimen şu anda ama 2 mart 2009 itibari ile çok dolup taşacak gibi görünmekte.

ayrıca "yemekteyiz erkan" başlığını ukte veren naif sormuş; "nası bi şeysin lan sen?" diye. o bir bilse nasıl bir şey olduğunu cevap verecek abisi. henüz karar vermemiş zannımca.

edit: kendisinin tavırlarını gördükten sonra sempatimizi kazanmış abimiz. saygıda kusur ettiysek affet erkan abi. o beden yaşı 20, zeka yaşı 8 olan düdüğe iki tane patlatmadın ya kalbimi kırdın vallahi.
teee bir zamanlar bodrum'da çok ünlü olan abidir. 2 kızı vardır. elleriyle sırtında yılan dansı figürü yapmasıyla dumurlara vesile olandır.
ellerini yılan kibim * kıvırtıp durur, sanki fatih ürek dansı gibi. ancak bir yandan da vj bülent e benzer namidiger prens erkan serçe.
müzikal anlamda postmodern bir ajdar anık, mental bağlamda da tıpa tıp seda sayan ya da onur şan taifesinin sotelenmiş hallerinin gurbetçi usulü fırınlanmasının sonucu kişilik.
yemekteyiz'e şu ana kadar katılmış bütün efemine vatandaşların toplamıdır.
2 kızı vardır.
Kızlarının yapımındaki katkısı üzerine derin şüphelerim olan insandır. Bu erkekse biz neyiz sorusunun zihinlerimizi kurcalamasına neden olmuştur.
yaptığı yenmez. *
iki kiz babasi gay.

edit: bu iste bir yanlislik var.
ellerini arkasından bağlayarak yaptığı o figürü hayatım boyunca unutamayacağım kişilik.

yılan dansını biliyorduk fatih ürek sağolsun, ama bu ne lan? yılan yolunu kaybetmiş dansı herhalde.

not: onu bunu geçtim; bok gibi parası var bu adamın.
stüdyo tipi rezidans diyorum başka bir şey demiyorum.
fatih ürek'in, yanında kadir inanır gibi kaldığı yarışmacı.

edit: imla.
uzun süre almanya'da yaşamasına rağmen,
türkiye'deki bazı yarışmacılardan daha güzel türkçe konuşan, seviyeli eleştiriler, doğru tespitler yapan,
sanatkar ruhlu, silikon dudaklı bünye.
şuan soyunmasına şahit oluyoruz galiba diye düşündüğüm hatta ürktüğüm alman bülbülü pardon prensi veyahut serçesi de olabilir örnekler çoğaltabilir diye düşünüyorum öle bir adam işte *
stüdyo tipi rezidansta yaşaması sebebiyle, gerçekten prens olduğuna neredeyse inanacağım zat. bu arada 41 yaşındaymış. (bkz: oha)
suratı, dudak kenarlarındaki kıvrımlı hatları, sakal ve bıyık tarzı, derin oyuklu kara gözeleri ile bana v for vendetta filmindeki maskeli kahramanın maskesini hatırlattı. umarım cankan gibi ismail yk gibi türkiye'ye temmeli dönüş yapmayı düşünmüyordur bu gurbetçi v for vendetta.
(bkz: insanlık ayıbı)
kendisini sanki, telefonla soru sorup para veren uyuz tv yarışmalarında görmüşlüğüm var(arayın yaa bak 200 euro oldu ödül gibi şeyler söyleyenlerden). kesin görmüşümdür çünkü bi görenin bi daha unutacağı bi tip değil. ne diyelim allah kurtarsın.
sözlük yazarları tarafından lince uğratılmış köfte dudak , kanadı kırık serçe.
'95 yılında Bodrum ye-ye restaurant'ın tam karşısında kanatları açılmış haldeki fotoğrafıyla beni benden alan bıyıklı. Ne acayip bir fotoğraftı o yahu! Hele bir cıbıl ayak duruşu vardı ki, hiç unutamıyorum.
soğan'a antibiyotik diyen insan evladı.

(bkz: antioksidan)
şaka maka; o elleri arkadan bağlamak suretiyle yaptığı akrobatik dans figürünü yakında hollywood'dan, amerikan sanat camiasından ünlülerin keşfetmesini beklemekteyim. yakın zamanda justin timberlake, pharrel williams gibi isimleri de kliplerinde aynı hareketi yaparken görürsek şaşırmamak lazım.

not: o nasıl bir harekettir, figürdür, manzaradır? kendisi bulmuşsa, bravo. dünyaya açılmasını bekliyoruz.*
müzik yaptigim bir discoda kucagima oturmus vatandas. evet sözlük milletin kucagina oturma tiki vardir bu abimizin.
Edit: dün ceketine taktigi ay yildiz bugün ise m. K. Atatürk imzali kravati beni mest etmistir.
O saygisiz velete verdigin ayar icin tesekkür ederim erkan.
(bkz: cankuuuşşş)
(bkz: kuşuuum)
(bkz: abo)

ellerini sırtında birleştirip yaptığı dans figürü ile ve ilginç dış görünüşüyle, bir serçe kadar narin yemekteyiz yarışmacısı.