bugün

Tarım kredi birliksporun deplasmanda real Madrid'i yenme ihtimalinden daha düşüktür.
yüzde 10 dur. en az bir sakso çeker iki kucakta zıplar gelir bakın bu da en iyi ihtimaldir.
kabul etmemiz gerekir, ne yazık ki düşüktür. herkes bilir, erasmus sınırsız içme, sınırsız sevişme demektir. erasmus'a gidecem diyen kızı baştan aşağı bir süzerim aga, gideri var mı diye. varsa sen bir gel bakayım şöyle deyip erasmus simülasyon turu attırırım. ne yapayım, yardıma ihtiyaç duyan insanlar benim zaafım.
Sadece amacı eğitim olan kızın erasmusa gitmesi gene bazı embesillere batmıştır.
var olan ihtimaldir. kuruyup gitse de vermeme yemini eden arkadaşlar her zaman olur, olacaktır. ama yağız avrupa erkekleri ısrar konusunda arsız oldukları için vermese de verdi dedirtir.
Yok denecek kadar azdır , hertürlü vurdurur.
illa ki bir party katılacağı için minimum sakso çekerek erasmusu kapatacaktır.
tüm genellemeler yanlış ise, erasmusa giden her kız vurduracak değildir.

tanıdığım kişiler var, o topa girmeyen.

"çoğunluk yapar" denirse, itiraz edemem, ama hepsi yapıyor gibi bir yargı pek mümkün değil.
%000000000.1 dir,
Sünnetsiz blük yiyeceği de ihtimaller arasındadır.
(bkz: evcil kadınını erasmusla yurtdışına gönderen erkek)
Bilkente gidip sevisememek ile dogru orantilidir.
yeni nesil yılmaz erdoğanları doğuran ihtimaldir.

ben senin erasmus'a gidip vurdurmadan bakire dönme ihtimalini sevdim. *

edit; hece fazlalığı.
zamaninda siz iyi vurmussaniz sikinti olmayacaktir.
istatistiki veriler olmadan hesaplanamayacak olan olasılıktır, efendim. Ayrıca, Sözlükteki tecrübeli yazar arkadaşları göstermiştir. Hepsi erasmus ile yurt dışına gidip vurdurmuş olmalı ki, giden herkesin de kendileri gibi vurduracağını zannetmektedirler. Lubunyalar sizi.
erkeğin risk alacağı ihtimaldir.

(bkz: yok canım yapmamıştır)
siz sevişirken iyi, kız gidince ihrama girsin değil mi gerizekalılar.
eğer benim kız arkadaşımsa olmayan ihtimaldir. yapmaz öyle şey değil mi ? haa ? burada aslanlar gibi ben varken...
Erazmış kız ne yapsın.
Vurma ihtimali bile daha yuksektir denilesi ihtimaldir. Yok oyle bir ihtimal.
grönland da yaz gibi olmayan bir ihtimaldir. aşağı da norveç, polonya, daha daha aşağıda çek cumhuriyeti falan vardır..

neyse mirim konuya gelirsek, sen kalk yıllarca kendi ülkende tabularla yaşa, hep düşün, uzak ülkelere gitmeye hayel et, orada karşına adonisli six packli, yağız olmayan, centilmen, tüysüz, karizma delikanlılar çıkması düşleri kur, gurbette olmanın ve doğal ortamında olmamanın ve masada devirilen gırla free alkolün etkisi ve bununda verdiği yetki varken, bu baştan çıkarıcı düşlere bir adım kadar yakınken sen git şeytana uyma... olacak iş mi..

sonuç ne mi; tabii ki 40 yapar.. sayıların dönüp dolaşıp 40 yapması gibi yani kaçarı yok..
Göründüğü gibi değil onlar sadece arkadaşlar..
Açıklamasının yetersiz kaldığı durumlardan biridir..
Erasmusa giden erkek sevgilinin vurma ihtimalinden daha düşük olan ihtimaldir.
az da olsa vardır.
okumuş insanlara iftira atan bir şekilde küçük düşürmeye çalışan, kafası çalışan insanları sevmeyen iğrenç insanın beyanıdır.
Aklı başında bilgili bir insanın böyle genellemeler yapıp sorduğu soru kadar saçma.