bugün

ing. karın kası
6 lı bira pakedine de denir.
üst, orta ve alt karın kaslarından oluşan baklava şekilli kas grubu. six packs'e sahip olabilmek için başlangıçta karın bölgesinde bir miktar yağ olması gerekir. mekik çekme, çakı hareketi ve egzersiz topuyla yapılan hareketlerle karın kasları şekillendirilir. daha sonra uygun bir diyet programı ve kardiyo çalışmalarıyla karın bölgesindeki fazla yağlardan kurtulunur ve de plajlara koşulur, rus kızları tavlanır. afiyet olsun.
meydana getirmesi sonra da koruması en zor kas gurubudur. öncelikle vücut yağ indeksinizin %10 larda gezmesi gerekmektedir, bunun üzerine sağı için ayrı, solu için ayrı, alt kısımı için ayrı bir sürü hareket ile çalışmalısınız.
karizmaya başlı başına 100 puan kattığı ise su götürmez bir gerçektir
yabanci kizlarin erkeklerde aradigi karin kasi..
karın kaslarının görünür hale geldikten sonraki ismidir. Karın kasları büyüdüğünde ve üstündeki yağ katmanı diyetle gittiğinde 6 parça olarak gözükür. 4 tanesi baklava şeklinde olduğundan baklavalar diye de adlandırılır. (türkçede) Tüm vücudu gösteren en önemli kas grubudur.
(bkz: Brad pitt)
(bkz: david beckham)
(bkz: baklava)
Whitehead cheeseburger'ları vardır ufak topak minicik. Bunlar Beef, danaeti oldukları için Amerika'da Hamburger, domuz burger denilmezler.
bizim toplumumuz için, ortalama bir türk erkeğinde büyük bir bütün halinde "one pack"tir.
6'lı biradır. erkeğin can dostudur.
bir gün bende çıkartcam deyip kendimi kandırmama neden olan kas grubudur.
çıkarması g.t isteyen kastır.

adonis denen zıkkım yetmiyormuş gibi bir de bunu öğretin kızlara, aferin.
ameiyatla enjekte edilebildiği öğrenilen, erkeklerin kafaya çok taktığı karın kaslarıdır.
Buna sahip erkekler hakkaten süper kahraman gibi gözükürler.
geliştirmesi en zor kas gurubudur.
Erkekte gördüğünüzde delirebilitenizin tavan yaptığı karın kasıdır. (bkz: 6 kutucuk)
amerikalıların hamallıklarını gösterdikleri bira paketi.

içinde ortalama %4-5 alkol oranına sahip 6 tane 33'lük (kutu kola boyutunda) bira vardır.

2 fs xtra ile aynı hesaba gelmektedir.
eight pack in iki eksiği diyet eşliğinde yapılmadan çıkması zordur. %15 i mekiktir. yağ oranının en az %8-10 olması gerekir. tabi yağın altındaki kasın da büyüklüğü önemlidir. %12 de bile gözükür.
ne anlama geldiğini bilmeye şimdiye kadar gerek duymadığım ingilizce kelime grubudur.

ne zamanki 9gag'de şunu gördüm, açtım sözlüğü baktım hacı.
görsel

espri şöyle bi'şey: six pack'imi o kadar çok seviyorum ki, onu bir yağ tabakasıyla koruyorum. kıhkıh.
şu şekilde yapılabilir;

görsel

teknoloji çok ilerledi azizim...
sağlam efor ve hayli acı olmadan asla sahip olamayacağınız kas gurubu.
six pack edinmek için savaşmalısınız. anlayacağınız çok ciddi ter dökmelisiniz.
ben sadece korumak için, gurme işi yemeklerden vazgeçmekle kalmıyor, sabah akşam karın egzersizlerinin ter dolu yollarından geçiyorum.
sabah kalktığınızda acı, akşam yatmadan önce acı.
gerçi bir süre sonra six pack paketiniz acıyıda kapsayacak şekilde kendini yeniliyor ama yinede yan gelip yatmak varken neden bunca ter, çaba diye sorabilirsiniz.
ama bence kendi çorabını giyemeyecek hale gelmekten iyidir.
eliyle ayağını buluşturamayan adamlar nedir bu six pack sevdası anlayamadı, anlayamaz.
sahip olmak için günlerce aylarca çalışmaya ihtiyaç yoktur.
buyrun burdan
görsel
sıkı bir diet ve çalışma ile, ortaya çıkması 1 seneyi bulan kas grubudur. seksi bir görünüm kattığı kesindir. ancak tr de pek rağbet görmez. amerika ve avrupa da kadınlar bayılır.
çıkarmak için haftanın 6 günü egzersiz yapıyorum,ama önce üstündeki yağların gitmesi gerek.
en zor çıkan kas grubu. *
edit: başlayacaklar öncelikle gidin bir hastaneye yağ oranınızı ölçtürün. ben zayıfım hemen çıkarırım demeyin yağ oranı %10 - 12 arasına düşmezse istediğin kadar çalış çıkmaz.