bugün

yaklasık 2 sene öncesiydi heralde ilk konusmamız. kısa ve özdü aslında : " sana şifreyi kim verdi!?" tırsmam o güne dayanır işte ahali.

Zor'dur kendisi, oldukça hem de. Güvenmesi, kendinden görmesi zaman alır. Alır da beklersiniz sizde. Kimi zaman kendinizi dış kapıdaki mandalın ucunda falan hissedersiniz, ama yine de beklersiniz, ya da ben bekledim. O'nun dediği gibi saflık vardır bende de biraz.*
Her ne olduysa elbet bişeylere anlam katacak sarkılardır insana, arsivin kendisidir hatta kimi zaman. "olm benim sarkılarımla yayın yapıyosun, gelmem ben o yayına" diye cemkirmesi de bu yüzdendir işte.*
Hani düşünürüm arada bazen, "ulan bu adam ya benden kesin nefret ediyor, ya da ben cok safım" diye, cevabı da o verir yine: " safsın lan sen"***
Farklıdır eqin, baya hem de. Ama onu da O yapan budur işte, vazgecemezsiniz. Arada feyk küsme ayakları yaparsınız, yapar hatta cogu zaman, ama hala buradasınızdır.

Farkındayım şu an cümleleri kurmakta baya zorlanmaktayım, kendi psikolojime veriyorum onu. Lisedeki resim ogretmenimizin dedigi gibi test-tost cocuguyuz ya biz, cümlelere gerek kalmadan maddelemek en iyisi heralde, eqin deyince akla gelenleri.*
a)aclıktan ölünen yaz okulu sabahlarında acılan web-camin önündeki halil ibrahim sofrasıdır
b)facebooktaki yaklasık tüm fotografların altına yapılan bin bir hakarettir.**
c)alınan dosyalarımın haftada bir temizlenme sebebidir, her calınan yeni şarkıdır.
d)msndeki her duruma uygun smileydir.
e)hepsi, diye igrenclik yapma sebebidir.*
en meciginden mantar kafa, bugun dogum gunun senin, hani unuttun ya hatırlatayım dedim.* iyi ki dogdun

melekler, yıldızlar ve tüm periler seninle olsun.*
not: siyah kanadım var ister misin?
doğum günün kutlu olsun dediğim yazar arkadaşımız...
yeni yaşı ona tüm güzellikleri getirsin, mutlu olsun yazarı.
doğum günü kutlu, kendisi mutlu olsun yazarı.
nice mutlu yıllara, hep mutlu ol yazarı...
lazanya sözünü unutmadık.
*
(bkz: mariachi)
kendisine yollanan bir mesajı 3 dakika kadar okuduktan sonra, mesajı anlamadıgını anlayan bir kimsedir o.

bir de, anlayış kıtlıgından efenime söyliim, kafa karışıklıgından falan bahseder.
bıcırık.
sözlükte ne zaman sagopa kajmer'in şarkı sözlerini arasam bu yazarın entrylerine rastlıyorum. çok faydalı bir şeyler yaptığı açık. *
ozledigim adam.
bir şekilde erdil yaşaroğlu'na benzettiğim yazar. yeğeni de çok tatlıdır.*
antuculuğuma ayar olmuş tipik gazsaraylı.tipik diyorum çünkü bu modeldeki gazsaraylılar, işlerine gelmeyen yorumlar yazanların antuculuklarından rahatsız olur, ama kendi entry listeleri fenerbahçe ile ilgili kompleks ve hazımsızlık kokan yorumlarla doludur. tıpkı bu abimizin dinmek bilmez fener sancısından mütevellit anlaşılmamış entrylerinin 8 tanesinin fenerbahçe ile ilgili olması gibi. bu durumda antu ya karşılık size wepaslan minnoşu mu demek gerekir, yoksa ultraslan.com bebesi mi? zira o siteler antu ya oranla buram buram seviye(!) ve centilmenlik kokuyor.
ayran içtik ayrı düştük yazarı.

he, severim o ayrı.
(bkz: birinci nesil çaylak)
yamulmuyorsam londra'da olan birinci nesil hophoş sohbet yazar.

-bir kahve alayım bari.
unutmadığım unutmayacağım yazar. benim için özel olan arkadaş. çünkü o çok gerçek kimsenin hazmedemediği kadar.
yakın zamanda görüşelim yahu dediğim, özlediğim yazar.
sıkı sagopa kajmer dinleyicilerinden olduğunu tahmin ettiğim yazar.
sago ile ilgili hangi başlığa baksam o var.. sağ olsun...
Başlangıçta çabucak kanımın ısındığı iyi biri olabileceği düşüncesine kapıldığım ama daha sonra burnunun pek bir havalarda olduğunu öğrendiğim beni büyük hayal kırıklığına uğratan yazar.
Seviyor muyum hayır. nefret ediyor muyum evet. Bitti.
(#15260733)uyumamakta direnmekte başka yazarlarla beraber olan yazar.*
sagopa denen hırsızın yaptığı arağı tam 4 yıl önce fark etmiş olan yazar.
kucak dolusu sevgiler.
(#334353) ile beni sandalyeden düşüren yazar.
iyi galatasaraylı. halısaha arkadaşı.
(bkz: king came back)