bugün

(bkz: sagopa kajmer)
6. nesil ateist yazmasını öğrenmesi gereken yazar. (?)
(bkz: cümle mühendisi)
(bkz: kaf kef)
(bkz: küheylan)
sago mahlas kaf kef,kuvvet mira.(Yunus Özyavuz 1978 Samsun doğumlu)

-Dertle anlaş deva bul,üzüntü kalbi sömürür (Baytar)
-Suretim şarap misali eskidikçe değeri arttı (Vasiyet)
-Çekilişsiz, kurasız hediyeyi sundum, al ve aç paketleri, içine sevgi koydum (Propertions)
-Rayına koydum hayatımın tek vagonlu trenini, gitme gelme aleminde tek ve son seferdeyim (Uğurla Bahtiyarları)
-Düşman kelimesinin anlamını arkadaş sıfatını taşıyanlardan öğrendim (Maskeli Balo)
-Soyut bir yüz aynada aksederken yüzüme kimsin demeye dilim varamadı (Pesimist 2)
-Hayat bir damla suyla çölde serap görenin aşkı (Lingulistik)

-Ben hayatı oyuncak bile sandım ama yanıldım çünkü çocuktum yola çıkmış yeni yolcuydum (Hade Hade Hooy)
ezel hakkında verdiği bkz.'dan sonra diğer entry'lerini de gördükçe 'neresinden tutsan elinde kalan yazar'lardan olduğunu anladım. ateist de değil hem, ateistlere acayip, garip gurup $eyler yazmı$. 'ğ' yerine 'y' kullananlardan aynı zamanda..

çok çalı$ması lâzım..
sagopa kajmer hayranı olması kuvvetli bir ihtimaldir. *
bir tv kanalında şu şekilde konuşmuştur;

ben televizyonda akıllı insan göremiyorum
hala hindistandan getirdikleri öğretiyi burda pazarlıyorlar. rahatlamak için yoga yapıyolar. namaz kıl rahatla müslüman değilmisin? inanılmaz para harcılıyolar, putların önüne geçip rahatlamaya çalışıyolar.

gerçekten yoga adı altında, iki tane puta tapıp rahatlayan insan varsa ıspatlasın, ben mal varlığımı bağışlıyorum.

güzelim namaz varken, puta tapıyolar allah'a ayıp ediyolar.

bilim adamı denen şebekler hadisleri yalanlıyolar. onların hepsi sahtekar. az yürekli olan doğrusunu söyler.
sagopa kajmer'in kısaltılmış halidir.