bugün

(#25724651)

çok enteresan bi tip. nedir neyin peşindedir, ilgi budalası mı, mizah mı yapıyor olta mı atıyor hakkaten anlaşılamıyor.
hangi yazarı çoşturduğu merak edilen yazardır. hoş gelmiş dolansın buralarda.
(bkz: Paradoks)
Geyiği beni yarmıştır.
herkesin nick altına aynı lafı yazan muhtemelen şizofren kardeşimiz, tez zamanda iyi olur umarım...
Vurduruyordur. Evet.
(#25786499)

(bkz: yine sen yine mizah)
henüz coşmamış.
birazdan çok şaşıracak yazar.

not: abi severek izliyoruz.
önemli bir konuya parmak basmış ancak diğer yazarlarca haksızlığa uğramış yazardır.

(#25818219)
Sözlük formatına uy yoksa çaylak yapmayayım diye tehdit eden sözlüğün format profesörü yazar. ayy çık kırktım. Hahah
Ataturkcuymus. Atasinin sifatindan yakistirsinlar bari baska bisey demeye gerek yok heralde.
adam gibi adamdır. sadece espri kalitesi biraz sığ. rutin konuları işlemese iyi yazar.

başta dediğim gibi; insan olarak gerçekten iyi niyetli bir insan.
kinamio takao ya uçan tekme atan manyakımsı sözlük yazarı. iyi ki ekşi sözlüğe kaptırmamışız.
kesinlikle ergen bir yazar. *
ilgi çekmeye çalışan ziyadesiyle troll bir yazar.
Falcha...a özelden verdiği ayardan sonra falchat... -Neyse ismini vermiyorum- 'nın dayanamayıp nick altına girip ikiyüzlülük ve alçaklık yaparak kötülemeye çalıştığı yazar. Madem altta kaldın neden yediremiyorsun ergen yazar?

Bot: Özel mesajları buraya döker rezil ederim seni. Kaybol şimdi korkak ikiyüzlü aşağılık.
Sözlük kurallarını bilen yazardır ve özel mesajları ifşa kesinlikle etmez. Ama azerbaycan tarihinden tartıştığı falcha...mmm neyse işte o şahsı çok fena paralamış yazardır. Bunun altında kalan delikanlı durur öu hemen nick altkna koşmuş.

Ulan ne ergenler yaaa..
Türkiye'de eğitim gören bir azerbaycanlı olarak kendisine sakin olmasını salık veririm.
Ne lan bizim tarihimizle alıp veremediğiniz olum.
Vasat trol.
Uludağ sözlük nick altı linç timi tarafından köşeye sıkıştırılmış yazar.

Acımadı ki acımadı ki..
dövmesi o kadar doğal ve gerçekçi ki görenlerin keçeli kalemle yaptığını sanmasına neden olur. bastım parayı en iyi yerde yaptırdım. zenginim olm ben.
dövmesini anaokulundaki öğrencilere yaptıran yazar. harçlık da vermiş oh oh.
(bkz: the phantom of the opera) cok gulduruyor beni.
büyüyünce troll olacak yazardır *

şaka bi yana ben sevdim kendisini,
kafası çalışıyor,
denk geldikce güldürüyor yazarıdır

bi de çok pis sazan avcısı *