bugün

özenti kızdır. kesilikle sinema kültüründen anlamaz. o filmi de muhtemelen edward atlı yandan emici için seviyordur. böyle kızlar gördükçe çıkıp vampir olasım geliyor. cool bir vampir nasıl ısırıyormuş görsünler, ne bu yoksunluk yahu?
başka film izlememiş kızdır.
sırf artistiyle ilgilenip filmin ot gibi oluşuna aldırmayan kızdır.
ah be kuzum, bu da gelir, bu da geçer.
filmin boktan olduğunu bilmesine rağmen sırf artislik olsun diye hava yapan kızdır.muhtemelen edward dallaması için izliyordur.
izlediği film sayısı 2 - 3 olup, onların da erotik gençlik filmleri olmasından şüphelendiğim kızdır.
muhtemelen yaşı 15-18 arası olan kız çocuğudur.
yorum: başka film izlememiş kızdır.
tavsiye: amelie
kişisel iletisinde 'edwaaard askhıımmm benim' yazan; film kültürü gelişmemiş kızdır...
popüler kültürün kurbanı olan kızdır.fazla birşey beklenemez.
ergen kızdır.
hayatında evde tek başına dışında başka film izlememiş ergen kızdır.sabah akşam yemekteyiz,arka sokaklar ile yaşarlar o da olmazsa arka sıradakiler gibi dizileri izlerler.bu tarz kızlar için erkek bulunması yeterlidir filmde.hayatları boştur tek dertleri zengin bir koca bulup evlenmektir.
edward gibi seksi vampirlerin gerçekte varolmasını, onu ısırıp vampir yapmasını, edward la evlenmeyi falan hayal eder geceleri pembiş nevresimlerinde.
dünyanın en önde gelen sinema sitesi olan imdb * yi hiç incelememiş olan kişidir. en azından imdb top 250 ye baksaydın be kızım. daha önce bakmayanlar için buyrun efenim:

http://www.imdb.com/chart/top
''yandan yemiş'' tabirini hayata geçirmek için çaba sarfeden kızdır. ye beni edward, ısır beni edward, ısıt ben edward, yandan ye beni edward... ne edward'mış birader!
filmin kitabını okumalıdır zira;

(bkz: kitabı kendinden daha iyi olan filmler)
teenage olma ihtimali yüksek, sinemadan anlamayan, özenti kızdır.
film zevkine şahane söveceğim kız tipidir.
(bkz: bir film sevme kriteri olarak erkek bedeni)
hayatını sadece twilight serisinin kitaplarına ve filmlerine adamış,sığ düşünceli kızdır.
hayatında izlediği tek film twilight olan kızdır.
muhtemelen en sevdiği oyuncu robert pattinson olan kızdır.
Titaniği yüz kere izlemiştir.
sırf edward denen bebe için filmin serisini her gün rutin olarak izleyen, emre aydın'dan başkasını dinlemeyip yine de kendini rockçı sanan,piyasada ne kadar saçma dizi varsa alayını takip eden ve bunun gibi türlü ergenlikler yapan kızdır...eski sevgilimdir...iyi ki de eskidir...
erkek arkadaşının filimdeki başrol oyuncusu Kristen Stewart hasta olduğunu anlamayan kızdır.
Not: Başrol oyuncusu kız çok güzeldir.