bugün

entry'ler (272)

kardeşe takılan lakaplar

Soğan cücüğü.

sevgiliyle girilmiş en saçma tartışmalar

Tam şuan yaşanmış tartışmadır.
Aslan kral - (bir tane sweatshirt fotoğrafı atmıştır) aşkım nasıl
Balık - aaa yol yapmak mı ne yazıyo aşkım orda (ingilizcesi olmayan kızın dramı)
Aslan kral - onu demiyorum aşkım kumaşı nasıl kadife gibi biraz parlak huylandırıcı olur mu?
Balık - olmaz aşkım yumuşacık oluyo onlar benim pijamam var böyle bi tane huylandırmıyolar
Aslan kral - almıyorum pijama olarak almayı düşünmedim ben bunu
Balık - aşkım öyle demedim zaten yanlış anlıyosun şuan
Aslan kral - git hemen snapchat ini yükle şimdi
Balık en son şoklara girdi hala kendine gelemiyo. Ah be aslan kral bu da yanlış anlaşılmamalıydı. Hem şimdi snapchat ne alaka ben 2 aydır kullanmıyorum be oğlum! (Balık delirdi)

eğitim sisteminin tek eksiğinin osmanlıca olması

Tespit evet doğrudur lakin ülkemizdeki öğrenciler daha liseye geldiğinde bile türkçeyi heceleyerek okurken yıllardır tek bir yabancı dil öğretimini bile düzgün bir şekilde öğretmekten oldukça uzakken doğruluğunu yitiren bir tespittir.

cehennemde yanması muhtemel kadın türleri

Cehennemde yanması muhtemel olan adamın açmış olabileceği bi başlıktır. Kimin cennete ya da cehenneme gideceğini gördüğü tek bir şeyle yargılayan adamın dinden çok anlıyorum ben bu cehnneme gidicek diye oluşturduğu yanlış önerme belki de kendini bulacaktır Allah büyüktür. Alim zatlar bile böyle konuşamıyorken bu haddi insanın kendinde bulması çok yazıktır.

eşit ağırlıktan seçilebilecek en güzel bölüm

Böyle bir şey yoktur. Sen ne istiyorsan hayalin neyse en güzel odur. Hukuk okursun eşit ağırlıktaki en yüksek puanlı bölüm ama sen sevmedikten sonra o bölümde ne kadar başarılı olup ne kadar süre devam edebilrsin o meslekte çalışmaya. O yüzden ne istediğine karar verebilmektir önemli olan sonrası zaten gelmektedir.

bu tarz benim

Hala mantığını anlayamadığım yarışmadır. 100 bin kiralık ödül için yarışma boyunca kıyafetleri için 100 bin liradan fazla para harcıyorlar kanımca hergüne tarz kıyafetler her haftasonu konsept kıyafetleri falan 100 binlira anca konsept kıyafetlerine yetiyodur heralde.

10 ev alıp kiraya verip çalışmamak

10 ev alana kadar hakkıyla çalıştıysa helal denir. Zaten 10 ev aldıktan sonra yaş kemale ermiştir bence artık dinlenmek onun da hakkıdır.

bir paket sigarayı iki günde bitiren kişi

Benimdir. Bi sra günde 1 paket yetmiyoken şuan 2 gün dayandırabilmekteyim ancak bu da yetmeeez azaltmak azaltmak ve sonra bırakmak gerek. Elimin saçımın başımın sigara kokmasından tiksinmeye başladım artık azizim. Ve sigara içmeyen bi erkek arkadaşım olduğu için bu durum daha da fazla canımı sıkmaya başladı. Mis gibi kokan adam ve sigara kokan kız bu durum cidden canımı sıkıyoooo.

yazarların sevdiği yaşam stili

Sevgilinle istediğin zaman istediğin tatile gidebilceğin, istediğin müddet birlikte kalabilceğin, annen arayıp sen yine nerdesin dediğinde anne arkadaşlarlayız oturuyoruz ya diye yalan söylemek zorunda kalmadığın ÖZGÜR YAŞAM STiLi. Burdan anneme be bütün annelere de sesleniyorum efenim KIZLARA ÖZGÜRLÜÜÜÜKKK!! (Lütfen)

aşık olma belirtileri

Yanınızda olmasa bile onunla uyuyup, onunla uyanmaktır. Aşık olunan kişi hayatınıza girmişse birde bu aşkın tadından yenmez. Yeme de yanında yat durumu vuku bulur ama hem yemek hem de yanında yatmak istersiniz işte orası ayrı bi boyuttur. Burdan sevgilime de ilanı aşk etmezsem olmaz AŞKIM SENi ÇOK SEViYORUM. Ve işte aşık olma belirtilerinin en büyüğü de bu kısımda devreye girer zaten saçmalamayı seversiniz aşık olduğunuzda.

sözlük yazarlarının uyumama sebepleri

Uyumaöa sebebim kahrolası dolabımı düzeltmeye çalışmak. 3 saattir darmadağınık olan kıyafetlerimi düzeltip dolabımı bundan sonra hiç dağıtmamaya ant içtim ama dolap düzelmiyo ki dağılmasın.

sözlük yazarlarının meslekleri

Öğrenciyiz efenim. Biri bize öğrencisin öğrenci kal demiş bitmiyor öğrencilik azizim.

kütüphanedeki kitaba not bırakan insan

Yapmaktan keyif aldığım olaydır. Tabi kitaba yazmıyorum kapıda yazıp arasına koyarım kitapların. Bende de bu aldığım ilk kitap arasından öıkan minik notla başladı. " Biliyorum herşey ters gidiyor diye hayıflanıyorsun ama o tersleri düzeltmek senin elinde." Hala unutmam bunu. Umut vermek, indanların güçlerini farketmelerini sağlamak.. Kim yazdıysa bunu burdan da bir teşekkğr yollamayı borç bilirim. Teşekkürler efendim minik bir kız çocuğunu güçlü hissettirdiğiniz için binlerce kez teşekkür ederim.

eski sevgilinin doğum günü

Sizi bilmem ama ben gebersin it diyorum. Attığı iftiralarla sadece nasıl can vereceğini merak ettiğim yzak olunası lanet herif.

sözlük yazarlarının göz rengi

Ela olduğunu idda etsem de bazıları tarafından bal rengi diye diretilen kahvemsi, elamsı, balımsı arada kalmış bi renk.

bağımlılık yapan oyunlar

Clash of clans. Ömrümü yedi bu güzel oyun 1 haftadır telefonla yapışık geziyorum sigara içmeye bile daha az vakit ayırır oldum bu oyun yüzünden.

sözlük yazarlarının itirafları

Anne ben aşık oldum. Çok fena aşık oldum.

iphone 6

Eski bi iphone kullanıcısı olarak Galaxy s4 de geçmiş sonra tekrar iphone 6 yla birlikte iphone dünyasına geri dönüş hatta galiba uçuş yaptım demeliyim. Çünkü S4 ten sonra bana bu minik oyuncak uçak gibi geldi. S4 ün donmalarından, takılmalarından kurtulup iphone hızına tekrar kavuşmak resmen huzuru geri getirdi.

bimin çıkaracağı kadın pedine isim önerileri

Le'ped

36 5 numara ayağı olan kız

Biri de benimdir. Ayakkabı bulma konusunda sorun yaşamak dışında bu durumdan rahatsız olduğum hiÇbir durum yok. 40 numara ayakkabı giyen bi kadın olmaktansa minik ayaklı bi kadın olmak daha güzeldir.