bugün

entry'ler (48)

festus

lacivert orduya karşı sessiz bir çığlık. otoriteye, onun köpeklerine.

sigara ve içki içmeyi anlamsız bulan insan

hiç aşık olmamış adamdır.

aklidengegorecelibikavramdir

(bkz: ateist militan)
not: yaptığın şey tam olarak bu arkadaşım. tamam, turan dursun bile tek başına yetiyor islam'ın barış dini olduğu yalanını söndürmeye ama... küfür edersek, dursun'u sırtından vuranlardan ne farkımız olacak?

editors

son 1 aydır hastası olduğum grup. an end has a start albümünün müptelası oldum resmen, vurucu sözler, harika sahne gösterileri, nefis müzikler barındıran bir şaheser, deneyin denettirin efendim.

pkk sempatizanı yazarlar

ölsünler bunlar. en haklı bizleriz, biz türküz, biz allahın ordusuyuz çünkü.

tekrar diyorum, düşünce özgürlüğü diye bir şey olmamalı, türk ordusunun köyleri yakmasına, dersim katliamına, maraş olaylarına herkes sessiz kalmalı, kimse ses çıkarmamalı. diyarbakır cezaevi'nde iki tokat yediler diye ağlıyor şerefsizler, yazıklar olsun.

unutulmayacak kitaplar

ssabahattin ali - kürk mantolu madonna.

hani, "aşqum love seni sefiormm <3" insanı değilim, aşka sıcak bakmam ama... insanı etkileyen, hiç bitmesin dediğiniz, raif efendi'ye kimseye acımadığınız kadar acıdığınız başka bir kitap var mı acaba, bilmiyorum.

mini etekler ile dolaşıp tecavüz edilince ağlamak

birileri bakacak diye 4 yaşındaki kızını kapatan insanın ettiği diğer laflardan biridir, daha ne olsun.

msn listesinde az kişi olan insan

elittir. o cooldur kimse konuşmaz onunla falan.

10 şubat 2010 türkiye de internetin sıçması

google'ın bile ebesiyle kaynaşmamı sağlayan sıçık, bok, tükürdüm yüzüne ttnet.

sözlük yazarlarını derinden sarsan şiirler

orhan veli - birdenbire ya da misafir. duyarım, hüzünlenirim, sigaramı yakarım, ustaya saygı duyarım.

7 yaşında 31 çekmeye başlayan çocuk

bizim bir arkadaş. hala sağlıklı, yiğit, gürbüz bir delikanlı. el sıkışmıyoruz gerçi, o ayrı.

liverpool ülkü ocakları grubunun hacklenmesi

akın akın troll akmaktadır şu anda gruba. sedef kopar bizi diye haykırıyor tüm üyeler, duyuyorum!

selçuk erdem

dünyanın en tatlı çocuğuna sahip insan. yazacak fazla bir şeyim yok, sadece yanakları sıkmak istiyorum erdem ailesinin en küçük üyesinin.

tüm insanlığı yok etme isteği

klasik ergen isteğidir. bir şeyleri düzeltmek yerine, kolaya kaçmayı tercih eden güzel arkadaşlardır bunlar.

deistin hakkından ateist gelir

(bkz: teker teker gelin lan)

allah a inanmayan insandan her şey beklenir

başlı başına yanlış bir kavramdır. ahlak ve inanç kavramları tamamen ayrı yollardan devam eder hayatına, inançsız bir insan, eğer doğruluk ve hümanizmle yetiştiyse hiçbir kötü olay gerçekleştirmez.

ayrıca;

(bkz: hüseyin üzmez)

düz liseye giden insan modeli

bunlar azıcık zeki veya kültürlü olsun, dalga aracı olabilirler koskoca bir sınıf için. tüm espriler bu zeki düz liselilerin üzerinden döner, lafları hep o yer, yazılı zamanı etrafı kalabalıklaşır ama diğer zamanlarda pek bulaşılmaz. en iyisi kendi hallerine bırakmak ve ortamdan uzaklaşmaktır.

(bkz: ben)

yaratılış gerçeği

(bkz: ensest)

evrim teorisini tek entry ile çürütmek

(bkz: allah vardır hadi dağılın)

evrim teorisinin kanıtları

(bkz: miller deneyi)