bugün

şüphesiz ki anadolu üniversitesidir. şimdi arkadasim kaç tane gördün ki diyeceksin emin ol bir çoğunu gezme firsatim oldu ama anadolunun ki kadar öğrenci ve imkan gerçeğinin bir arada olduğunu görmedim.bir diğer kriterin de ortalama öğrenci ye hitap etmesidir özelleri falan sokmayın araya.
tartışmasız boğaziçi üniversitesi güney kampüsüdür. *
canimin ici ''yeditepe üniversitesi'' kampüsüdür.
odtü kampüsünü görmeyenlerin sallayacağı durumdur.
Çukurova'yı görmemişleri ifşa edecektir.

Ben kampüse kampüs demem, kampüs çukurova'nınki olmayınca.
mersin üniversitesi değildir.
manzara bakımından onsekiz mart terzioğlu kampüsü sayılabilir.
(bkz: Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Fındıklı Kampüsü)

Osmanlı'nın tarihi meclis binası olup, Rıhtımı'nda denize sıfır şekilde boğazda 1,5 Tl'ye yemek yiyebileceğiniz tek yer.
ktü kampüsüdür.
tartışmasız çukurova ünivesitesi'nin kampüsüdür. aksini iddia eden oç falan değildir. sadece kışın kampüs içinde yer alan turkuaz cafe'nin ikinci katından seyhan baraj gölünün turkuaz renkli sularını çay eşliğinde izleme ayrıcalığına nail olamamıştır.
hangisi en güzel bilmiyorum ama en kötüsünün uludağ üniversitesi kampüsü olduğu kesindir.
gazi iibf kampüsü olmadığı kesindir.
neye göre en güzel olduğu tartışılır. galatasaray, odtü, boğaziçi, mimar sinan güzel sanatlar olarak sayılabilir.
çukurova üniversitesi olabilir.

ben kampüse kampüs demem baraj gölü manzaralı aşıklar tepesi olmayınca.*
yeditepe üniversitesi varken diğer üniversitelerin kampüsleri de kampüs müymüş canım?
ankara için odtü tek gecilir tabiki.
(bkz: ege üniversitesi)

ayrıca kampüsün hemen yanında koskoca bornova vardır, küçük park falan, muhteşem yerlerdir.
çukurova iki adım öndedir.
Selçuk ve Osmanlı mimarisi binaları ve içinde bulunan göletleri ile Dumlupınar Üniversitesi kampüsü değildir ama yine de yazayım dedim.
pamukkale üniversitesi'nin kampüsü kesinlikle değildir.
o nasıl üniversite yerleşkesidir arkadaş? inşaat hiç bitmiyor! doğru düzgün gidilebilecek yer yok kampüs içinde, gölbahçeden başka. zaten kapısı ayrı bir dert: eskiden kapısı yoktu, turnikeler vardı; şimdi kapı var, yanyana 2 tane.
Sakarya universitesinin kampusu gercekten guzeldir.
(bkz: uludağ üniversitesi)
herkesin kampüsü kendine arkadaşlar.

(bkz: umuttepe kampüsü) * *
odtü yü saymazsak anadolu üniversitesi yunus emre kampüsü olabilir.
uludağ değildir.