bugün

içişleri bakanı muammer güler'in açıklaması.
http://www.haber7.com/gun...erasyon-emrini-ben-verdim

demek ki oğlu bile olsa haktan yana tavır alabilecek siyasetçilere emanet bu ülke. gurur duydum.
sabahtan bu yana sesi soluğu çıkmayan haber7.com' un ohhh şükür yarebbim nidalarıyla attığı manşet.

oğlunun diline acı biber de sürecekmiş.
(bkz: gül gül öldük)

az önce konya'da toplu açılışta konuşan başbakan bunlar hep dış güçlerin oyunu bizi yıldırmazlar falan demişti!

şimdi anlamadım yoksa;

(bkz: dost kazığı)
peki ogluna neden engel olmadın sayin bakan. oglum neden rusvet, zimmet gibi islere bulasıyorsun demedin.
yalancıyı öpsünler mi ? sorusu şak diye akıllarda çakar.
emirden sonra oğluna haftasonu bilgisayar yasak demiştir.
operasyon emri vermeyi sizden öğrenecek değiliz..
biz operasyon yapmayı da iyi biliriz.. biz bilirizz bizz..
diye devam edecek açıklamalar zincirinin ilk halkası olmaya adaydır..
Hayır ben verdim akşam Rainbow Six oynarken aklıma geldi bir operasyon düzenleyeyim diye güzel düşünmüşüm dimi genşler.
başbakan toplu açılış töreninde bunların hepsi bizi karalamak için yapılıyor gibisinden konuştu!

muammer güler emri, karalama kitabımı sandı acaba...
adamsın insansın!

bu devletin bakanına yakışan da budur!
cesur bir devlet adamı beyanatı. ak parti bu yüzden iktidar ve iktidar kalmaya devam ediyor.
muhtemelen bu operasyon bilgilerinin servies edilmesi ile tehdit edilen ak partinin resti görüp operasyonu kendi yapması durumu. kendi içindeki pisliği ak parti cesaretle kendi temizlemiştir. bunu yapabilecek güçte kaç siyasi hareket vardır merak ediyorum.
mehmet erdoğan için de rte, yeğenim olması önemli değil gereken yapılır demişti. onun gibi bir şey işte amk. adam içiciyim dedi, sadece 50 kiloluk kışlık uyuşturucusuna el konuldu.
islamın adaletini uyguluyanların allah yar ve yardımcısı olsun. şimdi muhabbetim bu partiye karşı iki misli arttı.
oğlunun yaptığından haberi olmayan bakan söylemi.

sen değil miydin çocuklarınıza sahip çıkın diyen? hepiniz bu pisliğin içindesiniz ve kendi pisliğinizde boğulacaksınız!
beni dövmediler ki şeklinde bir çocuk savunma psikolojisidir. hıhı emri sen verdin hıhı.
sevim tanürek' i öldüren ahmet burak erdoğan' a kesilen 540 binlira (altı sıfır atılmadan önce) bakalım ensesizin oğluna ne kadar yansıyacak.
biz kontrolü kaybetmedik ki, kontrol hala bizde şeklinde de yorumlanabilecek bir savunma cümlesi. emri sen verdiysen akşam karıya hesap vereceğini unuttun o zaman. (bkz: kadından korkmayan allahtan da korkmaz) görsel
sözlük ahalisine yaranamayan açıklama.

bazı muhalifleri silksen hayrı yok, sabaha bıraksan gönül razı değil.
muharrem güler'in söylediği iddia edilen beyanattır. link atacak olan var mıdır bu cümleyi mühammer güler'in söylediğiyle ilgili?
(bkz: sen de bunu yedin)

ulen bu soruşturmadan bir bakanın oğlu bile mahkumiyet alırsa acayip şaşırırım!
50 kilo esrarla yakalananın "içiciyim" deyip çıktığı ülkede siz hangi adaletten bahsediyorsunuz!

(bkz: ak yargı)
adalet adamı beyanıdır.

tam bir kemalist çapulcu ayyaş cehapeli idim bu beyanat ile ak bir nefer oldum. allaha şükür ki böyle insanlar var ve doğru yolu bulmamda bana da sebep oldukları için allah onlara hidayet nasip eylesin. selamün aleyküm mü'min kardeşlerim.
akşam eve dönen kocaya karısının sorduğu soruya yanıtı.

--spoiler--

+ bey oğlan nerde?
- emri ben verdim içeri attılar
+ nasııııl ?

--spoiler--

görsel
operasyon emrini güler vermiş. bunun sansasyon yaratacağını düşünememiş olsaki bir sürü toplantı ayarlamış bugüne acilen hepsini iptal etmiş!
savcıya operasyon emri veren içişleri bakanı.

savcılar adalet bakanlığına bağlı diye bilirdik...

(bkz: vay anam vay neler dönmüş serhat ya)
"x" bir tv kanalında mikrofonlar önünde söylenmişse eyvallah.
yok o demiş, bu link atmış, o da tweetlemiş falan bunları geçin ulan!
sığır mısınız?
not: bu topraklarda böyle bir hadiseyi yapacak adam daha gelmedi beyler, birbirinizi sikertmeye kalkmayın boşuna.