bugün

futbol bilgisi kuvvetli kişilerin birleştiği görüş, iddiadır. evet, tek yanlışı ise bir zamanlar gs'de oynamış olmasıdır. onu da gençliğine veriyoruz.
(bkz: dankek reklamı)
(bkz: yok artık)
(bkz: biz de abarttik ama cikolatasini abarttik)*
pele'nin sadece film kariyerini - 1 film - ele aldığımızda muhtemelen doğru sayabileceğimiz bir önermecik.
"selcuk sahin iniesta'dan daha iyi bir top teknigine sahiptir" cümlesi ile ayni anlami tasiyan cümle.
(bkz: ibrahim üzülmez günümüzün ronaldinho sudur)* *
+ ben var ya futbolcu olsaydım şimdikilerin hepsine 5 çekerdim
- deme ya
+ zaten ben eskiden mahallenin gol kralıydım
- ?!?!?
+ sana şöle söliyim sezonda en az 500 golüm vardı garanti
- beşyüz !?!?!
+ bilemedin 400
+ bir gün yine böle maç ediyoruz baktım böle uzaktan esmer kavruk bir adam böle gelmiş bizi izliyo. ondan sonra maç bitti bu geldi kendini tanıştırdı kim???
- kim?
+ pele
- !?!?!
+ dedi oğlum hemen gel pazartesi brezilya milli takımında başla
- ?!?!?!

(bkz: esmer kavruk bir adam)
pele'yle kimi karşılaştırıyorsunuz yahu diye sitemler ettiğim ezikçe bir yaklaşım ürünü
(bkz: bsg)
-lakin arkadaşlar dankek reklamı ambiyansı yakalamak istemişler ama olmamış be gülüm!
lincoln' ün kendi web sitesinde yaptığı " c. ronaldo' dan daha çok asist yaptım. kralım allahıma." tezinden daha komiktir. göz var nizam var.
gerçek dışı değerlendirmedir. günümüz futbolu o kadar düşmedi.
muhtemel fenerli söylemidir.acaba galatasaray'da oynasaydı aynı cümle yazılır mıydı sorunsalını akla getirmektedir.
emre iyi topçudur; zira bu kadar da mübalağa yapmak, hele de pele ile kıyaslamak komiktir.
(bkz: leyla ya mecnun gözüyle bakmak)
emre iyi tekniğe sahip bir oyuncudur. Lakin futbolcu değildir. Galatasaray ve inter dışında başarılı olduğu söylenemez ki interde ki son senesinde de başarılı olamamış bu yüzden new castle transferi gerçekleşmiştir. pele ile kıyaslanma olayına gelince, sap ile samanı ayırmak gerek.
bu başlığa emre belözoğlu'nun dahi dötüyle güleceği, heralde söyleyen kişinin ölüm döşeğinde azrail yerine Adriana Lima'yı gördüğünü sanan, gördüğüyle heyecandan ne diyeceğini şaşıran ve ağzından dankek reklamılarına ilham olacak bir slogan haykıran mayhoş kişi.
(bkz: don t feed the fucking troll)
diyecektim ki zaten yemini vermişler muhterem troll'ümüzün. 20 entry ona yeter.

tanım: emre belözoğlu'nun halı sahalarda "pele emre" diye bilinmesi vukuatıdır.
emre belözoğlu günümüzün türkiye kupasıdır.
bir deli ve kuyuya attığı taşın peşindeki 40 akıllı teorisini yüzyıllar sonra bir kez daha kanıtlamış önerme.
(bkz: sazan avciligi)
(bkz: her sikim hiyar diyene tuzla kosmak)
golleri sıralıyorum böyle, ben diyeyim 50 sen de 60, derken hoca ayıp oluyo diye aldı kenara, bi baktım emre, gel pazartesi başla dedi bizim takımda, iki tokatladım bunu, asıl sen gel lan dedim, ağlıyo böyle salya sümük, acıdım valla kerataya...

yukarıdaki metinle paralel mantıkta bir önermedir.
futbol bilgisi kuvvetli olan kişilerin daşşak geçmeye tenezzül etmediği teoridir.
pele oynadığı 560 maçta 541 gol atmıştır. emre ise hayatında pelenin attığı gol sayısı kadar maça çıkmamıştır.
(bkz: emre belözoğlu günümüzün bela sıdır)
(bkz: hakan arıkan günümüzün maradonasıdır) *
(bkz: taşak kılları sikimizin yelesidir)
(bkz: andersenden masallar)
ilk gördüğüm anda dumura uğradığım tamamen hayal ürünü bir idda.