bugün

entry'ler (2008)

sabri ugan

efendi olan burnu havada olmayan güzel insan..

ertem şener

twitter'ında fena makaralar dönen spikerdir çocukluk ruhunu kaybetmemiştir..
Bu geyiklerden biride şudur

mourinho >>> guardiola

uludağ sözlük yazarlarının twitter sayfaları

http://twitter.com/#!/YigitIbrisim

manuel fernandes

bu adam döktürücek.. müthiş bir kaliteye sahip oyuncu ancak ön libero oynatılmaması gerek ortahada çok daha verimli olan futbolcu çünkü topla oynamayı sever ofansif futbola yatkındır..

genellikle dindar insanların daha mutlu olması

ben pek inanmıyorum bu duruma mutlu olan nedense hep diğerleri oluyor.. tüm ibadetlerini yerine getiren insanlar genelde hep kötü durumlarla karşılaşıyor şartları kısıtlı oluyor ama elin amerikalısı israillisi bok gibi para içinde müthiş bir bolluk zevk içindeler... kim bilir belkide bu dünya başka bir gezegenin cehennemidir

gaziantepspor

çok şahane bir takım oluşturdular seneye türkiye kupasını alırlarsa kimse şaşırmasın...

gutinin yeni kaptan olması

madriddeki kaptanlığını beşiktaşta devam ettiricek olmasıdır.

3 şubat 2011 gaziantepspor galatasaray maçı

gaziantepsporun penaltısı son dakikada verilmemiştir.

cenk tosun süper bir gol attı antep öne geçti.

hugo almeida

hava toplarına çıkarken sürekli faul yapılıyor ancak spor toto kasap ligimizin hakemleri bunları göremıyor aslında görüyor ama çalmıyor çünkü adam yıkılmıyor yere düşse çalıcak faulu.

robinson zapata

7-8 yıl kalecilik yapmış biri olarak söliyorum bu adam çok dengesiz bir görüntü sergiliyor topları çok sektiriyor ilk maçında gördüğüm izlenim bu ancak sanırım uzun bir süre sahalardan uzak kalmıştı kaleci için maç eksiği çok önemlidir oynadıkça düzelirse iyi ama performansı hep böleyse geçmiş olsun..

popomu ne antepin sağ bek oyuncusu galatasarayın sol tarafını otobana çevirmiştir.

galatasarayın skoru koruma adına mustafa sarpı aldığı karşılaşmadır.

gaziantepsporun kazanmayı hakettiği maç.

manuel fernandes

gutinin yükünü azaltıcak futbolcudur ben bu adamdan ümitliyim arkadaş kimsenin beklemediği bir performansı vericek..

12 ocak 2011 manisaspor beşiktaş maçı

bu maçta gözler yeni oyunculardaydı forvete alınan almeida şimdiden çok can yakıcağını gösterdi ama yanında biri olması şart tek forvet oynayamaz o kule.. şutları gerçekten dehşet allah karşısındaki kaleciye yardım etsin.. simao hakkında yorum yapmak haddime bile değil futbolu gerçekten bilen adam müthiş bir taktik zekası var aynı guti gibi...ancak bu lige alışmakta zorlancak korkak gördüm zamanla alışır ama bu adamda fizik yok tekmeyle yıldırırlar sertlikle performansını azaltırlar ancak simao bu araya iki top atar maç kazandırır..

hugo almeida

tahminimce ligde 7-8 gol atar tabi schusterin takımı nası kuracağına bağlı olarak artabilir..

13 ocak 2011 real madrid atletico madrid maçı

bizim takımlarımız 22 23 yaşındaki futbolculara genç diye güvenmiyip oynatmazken atletico madrid takımının kalesi 20 yaşındaki özellikle bir kalecilik görevi için bir çocuğa emanet mentalite farkı...

12 ocak 2011 manisaspor beşiktaş maçı

üst olcağı kesin bir karşılaşmadır.

hitler mi stalin mi

atatürk.