bugün

http://www.swfcabin.com/swf-files/1295976532.swf
sabri sarıoğlu.
kesinlikle "amrabat" olmamalıdır. amrabat çok kaliteli futbolcu, galatasaray'da görmek isterim ama sen eboue ile elmander'in takıma verdiği katkıyı amrabat'ın yapmasını bekleyemezsin. galatasaray bence götüyle gülmüştür.
pino'dan artısı olmayan hatta eksisi olan bir futbolcuyu isteyen takımıma, kayserispor'dan gelen cevap sevindiricidir.

ayrıca böyle bir bedel karşılığı, oyuncu almayı bırak, kayserispor'u pilot takımımız bile yapabiliriz
Sana kız yok demenin başka bir yoludur.
kayserispor kulübü, amrabat için galatasaray’dan elmander, eboue ve 5 milyon euro istedi.

kayserispor yönetim kurulu üyesi iskender belük, “galatasaray bize elmander ve eboue’yi, üstüne de 5 milyon euro verirlerse amrabat’ı göndermeyi düşünürüz. melo kiralık olmasa onu da isterdik” dedi.

bizde diyoruz ki ; elmander ve eboue’yi size verirsek kayserispor'u satın alırız !!!
(bkz: küçük iskender) .
junior melo gönderilerek sonuç alınabilir.
ölmekten güldüm.
(bkz: jean marc bosman)

satmak istemeyen kulüp mukaveleyi ona göre yapar, veya kendisinde oynamaya gönlü olan futbolcu alır.

ayartmak falan diye bir şey yok. koskoca adam bu, gelinlik kız değil ki?
elmander eboue + 5 milyona alınacak futbol kulupleri.
(bkz: lebron james)
satmıyorsan o zaman (bkz: dik koy üstüne otur) ne artistlik yapıyorsun.
+ abi duydun mu kayseri, gs'dan amrabat için elmander eboue artı 5 milyon euro istemiş. ayıp lan eder mi hiç o kadar o adam?

- peki senin göt ne kadar eder? 500 liraya deldirir misin?

+ olur mu hiç öyle şey? 100000 lira verseler bile olmaz.

- e be yarraam senin götünden bin kat güzel götü 200 liraya bile skiyorlar sen neden bahsediyorsun?

+ anladım abi.
"biz size günahımızı vermeyiz, bi siktirin gidin la" demenin kayseri dolaylarındaki versiyonu.

hayır millet ciddi ciddi "o kadar para verilmez, deli mi bu adam" falan demiş. şaka yapıyorsanız çok komik, ciddiyseniz hiç komik değilsiniz amınıke.

edit: başlığı ıskalamışım.
günümüz dünyasında her an, herhangi bir delikten çıkabilecek kişidir.
amrabat'ı bırak, nasri'ye bile ödenmez bu bedel.

kayserispor alsın kıçına soksun diyesim geliyor da amrabat'a kıyamıyorum.

karaktersiz patronların günahını işçiler çekmemeli çünkü.

edit: serbest piyasa ekonomisi bu diyenler için de hatırlatırım, ekonomide arz talep kuramsa, pratik olan da ayağını yorganına göre uzatmaktır.

sen bedeli 7 lira olan mala 100 lira fiyat çekersen gün gelir o elindeki malı 5 liraya da satamazsın. alır turşusunu kurarsın veya artık keyfine göre.

edit 2: lan seni en başta senin takımındaki adam satıyor zaten. seni siklese neden ben galatasaray'da oynıycam diye tutturur. elmander'le eboue naapsın seni bi de bana yaa?
5 milyona futbolcu alınır takımın taraftarları buna sevinir o futbolcuda gider ferrari lamborghini alır sonra o taraftarlar bunu görür ve böyle adalete diyer söverler .

tabi biri olmadan da diğeri olmuyor .
iskender bülek bu kurduğu cümleye kendisi bile inanmamıştır.

(bkz: emre çolak)
amrabat iyi oyuncu. kayseri yönetimini de bu tip bir futbolcuyu bulup transfer ettikleri için kutlarım. lakin bu güne kadar GS veya febe gibi büyük takımlarla bu tip ağız dalaşına giren boynundan büyük laflar eden neredeyse tüm anadolu takımlarının yöneticileri boylarının ölçüsünü almıştır. futbolcu köle değil. sözleşmen onu bir yere kadar bağlar. şimdi amrabatta olası form düşüklüklerini rahatlıkla görebilirsiniz. adamın aklına kurt düştü bir kere. amrabat artık kayseriye yaramaz. akıllı olmak ve alabileceğin maksimum fiyatı alıp hayırlı olsun demek en doğrusudur.
galatasaray spor kulübünün acilen kargoyla eboue ve melo'nun kafalarını göndererek cevap vermesi gerekiyor bence.. sonuç olarak bundan aşırı zevk alacak kayserispor yönetim kurulu üste para bile gönderecektir.
(bkz: bonservis bedeli olarak ebe amı istemek)
kayserisporun tesisleriyle birlikte ederi o kadar yoktur.
önce bikaç bilboard yaptırırlar amrabat'ı satmıyoruz diye,1-2 sezon sonra da sikik bi takıma gider.
gerçekten komiktir. liseli gülüşü bile yapılabilir;

görsel
bir anadolu kulübünün komiklik çabasıdır. ne futbolcusu lan? 3 tane kayserispor kulübü satın alınır o parayla.

(bkz: ya ben lan neyse bir şey demiyorum)