bugün

kayserispor yönetim kurulu üyesi iskender belük'e göre amrabat'tır. gs'den amrabat karşılığı istedikleri bunlar.

şakacı seni.

not: 5 milyon euro tl değil.
eğer elmander ve eboue yi ikna edebilirlerse neden olmasın diyebileceğimiz öneri.
(bkz: olmayacak duaya amin demek)
melo kiralık olmasa o da olacağıdı böylece amrabat üçlenecekti. * ykü şaşırmış zannımca.
zekice bişey buldum editi: ammrabartmış.
iskender belük beyefendinin sürrealist olduğunu açıkladığı konuşma. ne demek elmander + eboue +5 milyon euro? çok ucuz olmuş. üstüne messi + ronaldo + sabri verilsin.
ancak arda turan'ı geri alabiliriz bu saatten sonra. o da verirlerse.
"kulübünde oynayan oyuncuyu ayartmaya kalkıyorsunuz, size topçu satanı siksinler" demenin başka yoludur.

eksileri göze alarak yazalım kayseri bu konuda haklıdır. ahlaksız teklif'i yapanı değil buna tavır koyanı suçlamak da bir ahlaki sorundur.

adettendir editi: altay taraftarıyım.
kayserispor yönetimine göre amrabatmış.
kayserispor galatasaray'a kısaca: sen çok iyi birisin ama arkadaş kalalım, ben seni üzerim demiştir.
fenerbahçe yaltakçısı kayserispor, takım yöneticilerinin ağızlarından sıçtıkları durum.
5 milyon gazoz kapağına depozito olarak kendisine siktir git diyoruz.
kayserispor'un biz bu futbolcudan para kazanmak istemiyoruz. Siz sözleşmesi bitince bedavaya alın deme şeklidir. Lakin tff'nin sitesinden baktığımızda sözleşmesinin 2015'te bittiğini görmekteyiz.
madem ki her futbolcunun bir bonservisi var, madem siz büyük takımsınız, oyuncuları ayartmadan bonservis bedellerini ödeyerek futbolcu alabiliyorsanız alın da görelim derler adama.
galatasaray futbolcu ayartmadan kayserispor'dan futbolcu alabilecekse alsın da görelim bakalım.
(bkz: sikmeseler bari)
futbolcu ayartıcısı yüzsüz ğs'ye gereken cevaptır.

aferim isko...
(bkz: lionel messi)
bir anadolu kulübünün komiklik çabasıdır. ne futbolcusu lan? 3 tane kayserispor kulübü satın alınır o parayla.

(bkz: ya ben lan neyse bir şey demiyorum)
gerçekten komiktir. liseli gülüşü bile yapılabilir;

görsel
önce bikaç bilboard yaptırırlar amrabat'ı satmıyoruz diye,1-2 sezon sonra da sikik bi takıma gider.
kayserisporun tesisleriyle birlikte ederi o kadar yoktur.
(bkz: bonservis bedeli olarak ebe amı istemek)
galatasaray spor kulübünün acilen kargoyla eboue ve melo'nun kafalarını göndererek cevap vermesi gerekiyor bence.. sonuç olarak bundan aşırı zevk alacak kayserispor yönetim kurulu üste para bile gönderecektir.
amrabat iyi oyuncu. kayseri yönetimini de bu tip bir futbolcuyu bulup transfer ettikleri için kutlarım. lakin bu güne kadar GS veya febe gibi büyük takımlarla bu tip ağız dalaşına giren boynundan büyük laflar eden neredeyse tüm anadolu takımlarının yöneticileri boylarının ölçüsünü almıştır. futbolcu köle değil. sözleşmen onu bir yere kadar bağlar. şimdi amrabatta olası form düşüklüklerini rahatlıkla görebilirsiniz. adamın aklına kurt düştü bir kere. amrabat artık kayseriye yaramaz. akıllı olmak ve alabileceğin maksimum fiyatı alıp hayırlı olsun demek en doğrusudur.
iskender bülek bu kurduğu cümleye kendisi bile inanmamıştır.

(bkz: emre çolak)
5 milyona futbolcu alınır takımın taraftarları buna sevinir o futbolcuda gider ferrari lamborghini alır sonra o taraftarlar bunu görür ve böyle adalete diyer söverler .

tabi biri olmadan da diğeri olmuyor .
amrabat'ı bırak, nasri'ye bile ödenmez bu bedel.

kayserispor alsın kıçına soksun diyesim geliyor da amrabat'a kıyamıyorum.

karaktersiz patronların günahını işçiler çekmemeli çünkü.

edit: serbest piyasa ekonomisi bu diyenler için de hatırlatırım, ekonomide arz talep kuramsa, pratik olan da ayağını yorganına göre uzatmaktır.

sen bedeli 7 lira olan mala 100 lira fiyat çekersen gün gelir o elindeki malı 5 liraya da satamazsın. alır turşusunu kurarsın veya artık keyfine göre.

edit 2: lan seni en başta senin takımındaki adam satıyor zaten. seni siklese neden ben galatasaray'da oynıycam diye tutturur. elmander'le eboue naapsın seni bi de bana yaa?
"biz size günahımızı vermeyiz, bi siktirin gidin la" demenin kayseri dolaylarındaki versiyonu.

hayır millet ciddi ciddi "o kadar para verilmez, deli mi bu adam" falan demiş. şaka yapıyorsanız çok komik, ciddiyseniz hiç komik değilsiniz amınıke.

edit: başlığı ıskalamışım.
günümüz dünyasında her an, herhangi bir delikten çıkabilecek kişidir.