bugün

http://www.eksisozluk.com/show.asp?id=19941423

özürlüler hakkında bir başlık açıp densiz şekilde fantazilerini yazan sefil yazarın varlığından anlaşıldığı üzere ekşi sözlük' te de istenirse bu şekilde başlıklar açılabiliyormuş. o zaman neymiş, ekşi sözlük gibi kaliteli olamadık diyip kendimizi ekşi' den aşağı görmeyeceğiz.

tam olarak şudur:
--spoiler--
1.kolu bacağı olmayan özürlülerde kilo bakımından oluşacak hafiflik münasebetiyle, kucağa alıp duvarda hunharca sikerken kolaylık yaratması gibi durumlarda çok net hissediyorsunuz bu avantajları.

zaten edilgen yapıda olması gereken kadının daha bir pasifleşmesi, kendini tamamıyla size emenat ediyor oluşu daha bir haz verir. tabii bu konuda örneklerim az, zira tecrübe konusunda biraz eksiliğim mevcut.

eğer sayılırsa özürlü olarak yalnızca kör bir bayan siktim. onun da tabii pek bir artısı olmamıştı sekse. ama rahat oluyorsunuz işte körün yanında, mesela ben "soyundum bebeğim hadi kanırtarak sik beni" diye yatakta bacaklarını açmış kıza zıplayıp havada nah yapmıştım. kız ise olan bitenden habersiz hormonlarını devreye sokarak amını sulandırmaya devam ediyordu.

normal kız olsa, sanırım, gören bi kız yani, havaya zıplayıp kendisine nah yapan bir erkeği terk ederdi. veya onun gibi şeyler yapardı. bu kız yapmadı. işte bu noktada normal kız ile özürlü kız arasındaki gidiş gelişleri filan da yaşıyorsunuz. lan acaba bir ömür kör bi kızla takılsam, hep seks öncesinde havaya zıplayıp kendisine nah yapsam. sürekli cücük içerisinde bıraksam onu diye filan. ama biraz da saçma tabii sakin kafayla düşününce. sırf cücük yapabilmek için evlenmek... nebliyim olmaz gibi. ama bu özürlü kızların seks esnasında da avantajlı olması gerçeğini değiştirmez. öff sikiyim bağlayabilmek için uzatıyorum yarım saattir, yarak gibi oldu paragraf. yani diyorum ki; özürlü kızlar iyidir, onlara gereken cinsel organları aksatmaksızın verelim.

(kabiz, 08.08.2010 20:45)
--spoiler--
ekşide bu tipler barınabiliyorsa, ulunun gerçekten ulu bir sözlük olduğu görülebilir.
mide bulandrmıştır.
böyle bir günde çok doğaldır.*
(bkz: kendi özürlülüğünün farkında olmamak)
(bkz: ekşi sözlükteki densiz yazar) ı öyle bir dövmek ki zihinsel özürlü hale getirmek .*
ve ona kendi ilaçını tattırmak .

(bkz: yazarların aslında söylemek istedikleri)

(bkz: böyle bi başlık açılamaz orası ayrı)
densiz olarak isimlendirilmemesi gereken yazar. ki hayvandan daha aşağı olduğu yazısından ayan beyan ortadadır. birileri ''hoşgörü, özgürlük, demokrasi, insan hakları'' demesin koparırım kulaklarını.

atımı hazırlayın.
bir gün tüm vücudu felçli bırakılıp , kendi söylediği mide bulandırıcı fantezileri üzerinde uygulanası yazar . terbiyesizlikten başka birşey değil bu ayıp lan .
epey vardır orada densiz...
çok hevesle anlattığına göre kendinin başına gelmesi durumunda Allaha yakarıp tövbe edecek olan kişidir.
anlattıklarının üzerinde uygulanması gereken kişidir.ekşi sözlük de inci sözlüğe dönmüş.sözlüğüm ile gurur duyuyorum.
entry-nick uyumu diye bir baslıgımız var ya bizim. işte o baslıga cuk diye oturacak yazardır. 'kabız' mıs. 'densiz' kelimesi cidden hafif kalıyor. bu yaptıgına yakısacak bir tabir bile bulamıyorum.

ps: bir daha sözlügüme laf etmicem, söz valla.
bide inci sözlüğe abaza derler. en azından incinin amacı eğlence ama bu başlıkta görüldüğü üzere ekşideki olay sözlü istismar. yazıklar olsun. hiç insanlık kalmamış.
ekran karşısına geçtiğinde kendisini cengaver sanan, şeytanın aklına getirdiği herşeyi yazmayı özgürlük zanneden beyinsizdir. allah hidayet versin demekte bile zorlanılan insan müsveddesi aşağılık köpektir. köpek mi dedim? köpeklere ayıp oldu şimdi.
kabız rumuzlu yazardır.

kendisinden kabız sikmenin dezavantajları falan gibi bir başlık bekliyoruz, zira içinde patlamış olacak ki adam boğazına kadar boka batmış.
aynı duruma kendisi düşünce birileri tarafından sikilerek aynı hazları yaşatacaktır.
müthiş bir edebi yeteneğe sahip, marjinal ve kısmen doğru olan fikirlerin kahramanı.
densizlik marifetiyle çok sayıda idol olmuş yazar yetiştirmiş ekşi'nin bu, "vasat zeka full densiz" kadrosundan, alt yapıdan a takıma aldığı son yazardır.

ekşi'de yasak olan, hakim faşist düzene ve onun sahiplerine ve sahiplerinin beslediği, sahiplerden beslenen yalaka takımına laf etmek, ayar vermektir.. bunu yaparsanız sorgusuz sualsiz şutlanırsınız..

bu şekilde, ultra troll yazılar yazarsanız, sözlüğün okuyucu kitlesini, aldığı 'tık'ı artıracağınızdan ötürü, size epey bir kredi açılır taa ki sözlük camiasında şan şöhret sahibi olana, hatta idol olana kadar. etinizden sütünüzden tam olarak faydalanıldığında ise şutlanabilirsiniz ya da kızağa çekilip, pasif trollüğe geçirilebilirsiniz.

sistem bu yerseniz..ya bu yolu seçeceksiniz. ya arzach örneğinde olduğu gibi, "yandaş yazar" olup ssg ve hatta avukat yalakalığı yapıp dümeninizi çevirceksiniz ya da efendi gibi, bilginiz, kültürünüz, zeka ve kapasiteniz ölçüsünde yorumlarınızı paylaşacaksınız bu mecralarda..emin olun bu sonuncusu en onurlu ama en salakçasıdır.eğer nikinizden bahsedildiğinde annenizden de bahsedilmesi sizde problem yaratmıyorsa ilk iki yöntemi tercih ediniz.

"aile bireylerimi karıştırmak istemiyorum" diyorsanız sonuncuyu deneyiniz ama şöhret olamamayı, en fazla nik altında "hoşgelmiş" yazısını görmeyi de dert etmeyeceksiniz o vakit.
densiz değil orospu çocuğudur.**
ekşide bolca bulunan yazarlardandır. ekşinin listeyi kabarık göstermek için tinercileri toplayıp yazar yaptığı kuşkusunu uyandıran tiplerdendir. kendince espri yapıyor tipitip...

geçenlerde biri de hitler'in türk olduğunu yazıyordu, türk adını bile veriyordu. espri de yapmıyordu. nedense aile boyu güldük...

(bkz: ekşi bitmiş abi)
burda da ensest hikayelerini anlatanlar var. onlar troll oluyor da bu mu orospu çocuğu oluyor. hadi lan!

ikiyüzlülük hepsinden daha menem bişeydir.
bugün ekşide gezinirken bu başlığa denk gelmiş ve ekşininde giderek inci sözlük olmaya başladığını, kalitesini, seviyesini ve özünü kaybettiğini düşünerek üzülmüştüm.

her ne kadar uludağ sözlük yazarı olsamda ekşi tartışılmaz bir ekoldü bir zamanlar fakat son dönemlerde sürekli böyle ahmakça, ilgi çekmek üzere açılmış çarpık zihniyet ürünü başlıklar görüyorum. dahası bu başlığın altına "engellilerin cinsel özgürlüğü yok mudur, onlar cinsellik yaşayamaz mı yani" yazanlar falan olmuş. "özürlü sikmek" lafı geçen bir başlıkta özürlülerinde cinsel hayatı vardır diyen insanlar var yani.

biz burada uludağ sözlüğün yaş ortalaması kaç diye tartışalım, ekşinin bile seviyesi bu kadar düşmüşken...
entelektüel hava veriyim diye ingilizce entry giren gerizekalı ile aynı kategoridedir. ingilizce entry giren gerizekalıdan üstün bir özelliğide bonus olarak orospuçocuğu olmasıdır.
(bkz: beyin kabızı)
inci sözlük' te bu şekilde başlık açan birisine diğer tüm yazarlar küfretmiş ve inci sözlük' ten atılmasını istemişlerdi. eğer inci sözlük' ü beğenmeyen ekşi sözlük bu yazarına sahip çıkarsa inci sözlük' e olan saygım 1000 kat artacak, ekşi sözlük ise yerlerde sürünen bir sözlük olarak aklımda kalacak.