bugün

1 biliyorsa 10 konuşuyordur.
neden bu kadar küçümseniyor anlamıyorum.
kesinlikle ekşici değilimdir hatta o entellere kıl olurum. ama uludağ'ın durumu gözler önünde.
hangi sözlükte bu kadar çok troll var?
moderatörler trollere destek bile çıkıyor... evet. buna bizzat tanık oldum. ama mod'lar trolleri seviyor! çünkü ekstra tıklanma oranı katıyorlar...
bu sözlük kadar trollü sözlük yok. mod'lar sağolsun. sırf bu yüzden uludağ'ın içindeki kaliteli yazarların parlayamamasına sebep oluyor...
uludağ sözlük: ne kadar hit olsa da en kalitesiz sözlüklerden biridir. içindeki parlak yazarlara rağmen... moderasyon sağolsun.
(bkz: iq)
ek$i'den $utlanan yazarin uzerinde kafa yordugu zekadir.
ortalamadır.
onları gülünç duruma sokan gerizekalı olmaları değil kendilerini zeki zannetmeleridir.
ortalamadır efendim,
şutlanma ve kuyruk acısı konusuna gelince;
ekşiden şutlanan yazarın kuyruk acısından değidlir bu, ekşiden şutlanmak oraya layık olmamaktan değil de, "mod oldum ekşi sözlük kabinesindeyim madem istediğimi yaparım" diye düşünen bir salağın keyfi uygulaması sebeplide olabilir. *
normaldir. zaten aranan seviyede budur.
girilen entryleri görünce, bu da sözlük işte dedirtecek zekaya sahip bünyeler vardır.
Uludağ sözlüğün mekanik olarak ekşiden 10 kat daha iyi olduğunu, ancak içerik olarak ekşinin 10'da biri olamayacağını göze alırsak, karşık bir zekadır. Ne demek mi istiyorum?

Uludağ'da bakınızların renginden boş veya dolu olduğunu anlayabiliyorsunuz.
Uludağ'da yazar hakkında bilgi almak (son entryleri vb.) daha kolay, ayrı bir pencere geliyor.
Uludağ'da girişte kullanıcı adı olarak nickinizi yazabiliyorsunuz, ekşide illaki e posta lazım.
Uludağ istatistik, ekşi status'dan milyonlarca kat daha iyi ve anlaşılır.
Uludağ'da yazar olmak çok kolay, çaylak olmadan kalmak çok zordur.
Uludağ'da, ekşideki gibi 5 dakikada bir arkaplan reklamları geri gelmiyor.
Uludağ'da sol frame kendi kendini belirlediğiniz süre kadar aralıklarla yenileyebiliyor. Ekşide bugün butonuna basmalısınız bu işlem için...
Uludağın renk seçimleri daha güzel.

Ekşiye gelicek olursak...
Daima daha sıcak bir ortam var.
Ekşide kullanılan butonlar daha iyi...
(bkz: dön bebeğim)
(bkz: sub etha)
(bkz: ben butonunun üzerine gelince evet sen demesi)
Ekşi hep marka olmuştur. Hep o tartışılır. sözlük deyince hep akla o gelir. Ve tüm sözlükler, kabul edilmelidir ki, onun klonudur...
http://www.youtube.com/watch?v=8m748imiQmE

Okan bayülgen de programında sözlükleri sayarken, ilk ekşi der hep. uludağı sonraya bırakır...
http://www.youtube.com/watch?v=Vd-tA8q4igA
normal zekadır ya da değildir.

aslında çok önemi yok. iki-üç sene önce yazarlık başvurusu yapan herkes yazar oldu orada şimdi... şimdi kimse aksini iddia etmesin. sözlükçülükten zerre anlamayan arkadaşlarımın ekşi yazarlıkları var.

elbette çok sağlam kaliteli yazarları vardır ama orada yazıyor olmak sizi harika bir yazar yapmaz.

birinci nesilleri ekşi yazarlarını düşünün... forum üyeliği gibi takır takır akıyordu lan...
en güzel sex'i iett otobüsünde yapabileceğini sanan insan zekasıyla eşdeğerdir.
eskiden iyiydi. binlerce yazara kapılarını açınca, farkı kalmadı. ekşi sözlük, o eski ekşi sözlük değil artık. son 3 yılda en basit yazarları bile bünyesine kattı. ekşi sözlük yazarı olmanın hiçbir ayrıcalığı kalmadı artık. herkes ekşi sözlük yazarı. kalite eskidendi.
zeka seviyesi gerektirmemektedir. belkide zeka da gerektirmiyor. parmaklarını kullanabiliyorsan problem yoktur.
(bkz: vurun lan kahbeye)

iyi ki ulu yazarısınız, ekşide yazmak için bilmem kaçıncı sırada mı bekliyosunuz yoksa diye düşündüren hede hödö.
ekşi eski ekşi olsaydı harikaydı ya aslında tantanaları bırakmak lazım ekşiye inciden bile yazarlar kafasına göre girip sözlük formatını bozabiliyorsa şahsen bu duruma rağmen ekşiyi hala savunabilen zihniyeti ayıplarım, eski ekşiden bahset ruhumu kristal bir parçaya koyar ellerine bırakırım.
(bkz: insan)
(bkz: entelektüel insan ve zeki insan ayrımı)
Ruh hastası olduğu halde kendini ülke gündemine yön veren bir deha saniyordur.
Yöneticiler taraflı olduklarını tanıdıklarını çaylaklık bekletmeden yazar yaptıklarını söylerken ciddi ciddi o adaletsiz yerde takılan kendine saygısı olmayan bir embesildir. Orada küfürsüz hakaretsiz yazılar yazdığım halde vatan millet islam düşmanı olmadığım için beni barındırmadılar. Ana avrat söven şerefsizlere dokunmazlar ama çünkü kendileri de vatan haini şerefsizler.