bugün

entry'ler (98)

uludağ sözlük moderasyonu

şu yazıya duyarsız kalıp, sileceklerdir. sadece silmekle değil, incelemekle de görevli olmaları lazım. şu aşağıya vereceğim entry'deki konu incelenmeyecek kadar önemsizse, yazdığım gerçek de önemsizdir. o halde neden siliniypr? adama küfür etmedim, yüz kızartıcı bir şeyle suçlamadım. neden si-li-ni-yor?

sözlükte 2. hesap almak yasak diye bağırıyorlar, sahte nick tespit ederek, yardımcı olmak isteyenlerin entrylerini silmekten başka şey yapmıyorlar.

emin olunmayan bilgi gerekçesiyle entry siliyorlar. ben eminim. pekiii, siz benim emin olmadığımdan nasıl emin oluyorsunuz? benim bilgimin emin olunmayan bilgi olduğundan emin olmadan, nasıl siliyorsunuz?

buyrun:

(bkz: #12063417)

zengin sözlük

hiç sevmediğim sözlük. yalvara yalvara topladıkları yazarların kıymetini bilmeyen nankörlerin sözlüğü.

totaltouch

nişantaşı'nda yaşadığını yazmış. * * *

totaltouch

mendoza ile birlikte online olmasını beklediğim kişi. aynı kişi olduklarına kalıbımı basarım.

eksi oy verme bozulurum

sözlüğe iki satır yazmak istemeyen yazar. ne dedik? eksi oy verme dedik. bozulurum dedik. sanki ben bunu söylememişim gibi hala eksi oy geliyor. bir daha olmasın.

yengeç burcu kadını

çoğunluğu nemruttur. hatır gönül dinlemez. saygıya davet ediyorum.

nezleyken nez şarkısı dinlemek

hayattaki ufak tefek uyumlar için gereklidir. grip olunduğunda da, gripin dinlenir.

ekşi sözlüktekilerin uludağ sözlüğe gelmesi

fazla bir şey değiştirmez. çoğu burada. ekşi sözlük yazarı olmayan kalmadı sayılır. herkes bir gün ekşi sözlük yazarı olacak. sırayla alıyorlar, seçimle değil. seçimle alsalar, önemli sayılırdı. kalite de düşmezdi.

eksi oy verme bozulurum

bozmak isteyeni çoktur. * * *

eksi oy verme bozulurum

tüm ricalarına rağmen eksilenen yazar. bu nicki süs diye almadık hocu. ne diyorsam, onu yapın.

baklavanın bakladan yapıldığını sanan kız

bayramlarda şerbetli bakla ikram eder. evlenilmeyecek insandır.

seri eksi oy veren ibne

yazarları bozup atan kişi.

eksi oy verme bozulurum

yine eksilenmiş. verme diyorsam, verme. bin kere söyledik. bir daha olmasın.

ekşi sözlük te yazan insan zekası

eskiden iyiydi. binlerce yazara kapılarını açınca, farkı kalmadı. ekşi sözlük, o eski ekşi sözlük değil artık. son 3 yılda en basit yazarları bile bünyesine kattı. ekşi sözlük yazarı olmanın hiçbir ayrıcalığı kalmadı artık. herkes ekşi sözlük yazarı. kalite eskidendi.

mendoza

aklını fikrini izmir ile bozmuş yazar. mesaj atanlara bile izmirli olup olmadığını soruyor. bütün gün sözlükte kendisi. iş bulsa da, sıkıntıdan kurtulsa.

eksi oy verme bozulurum

laftan anlamayan yazarlara çok kızıyor. eksi vermeyeceksiniz abicim. o kadar!

45 numara ayakkabı giymek

ayakkabıyı portmantoya enlemesine koymaktır. ayağımıza 40 numara oldu da, biz mi giymedik?

eksi oy verme bozulurum

anlayışlı, cömert yazarlara, verdikleri artı oylar için teşekkür eder.

eksi oy verme bozulurum

eksi oylanmaktan sıkılmış yazardır. nick almışız, eksileme demişiz. ayıptır. bir insanın üstüne bu kadar gelinmez.

bırakın ulan eksileyeceğim

hezeyana kapılmış yazarın anlamsızlığı. hiç doğru değil. hiç değil.