entry'ler (268)

levent üzümcü

kendisini 1600 yıl önceki demokrasi anlayışı bile hoş karşılamazdı. o değil dört işlemide zayıf bunun. lisede sözelciydi herhalde. ya da din kültürü dersinde sübhanekeyi ezberleseydin o hoca seni hiç dövermiydi? bak bi sübhaneke yüzünden akp nin ekmegine afyon kaymağı sürüyorsun.

müzik grubu kurup adını kolpa koymak

Lisede bir grubum vardi. Adini kolpa koyacaktik. Sonra vazgectik adi essegin ziki olsun dedik. Herseyin hayirlisi tabi.

taksim gezi parkı

“Aaa yarin pazar bizde mi eyleme gitsek” eylemidir.

taksim gezi parkı

Asgari ucret 5000 tl oldu. 240 ay vadeli kredimle ferrarim kapida ve su an whiskimi yudumluyorum.

galatasaray olsa lazio yu eleyemezdi

Lazio takimini eleyen takimida yenerdi. Hatta lazio takimini eleyen takimi eleyecek olan takimi da yenerdi.

müslüm gürses

Goruyorum ki meyve cayi icen entel abiler de babaya sahip cikmaya calisiyorlar. Sizin ne haddinizelan. Hayatinizda kaportaci ciragi gormemissinizlan siz daha. Daha siz kahvede ocakciyla futbol konusmamissiniz. Hey yavrum be. Sonrada cok degerli biriydi bilmem ne.

harlem shake

Dunya, bana bir kez daha yasanmaz bir yer oldugunu hissettirdi. Valla tasi taragi toplayip jupitere gidicem artik. Bu saatten sonra beni ne mars nede merkur paklar. Koskoca zincilikuyu-beylikduzu gibi bir galaksi var ve ben bu harlem shake gibi ne bok oldugu belli olmayan birseyle ayni gezegendeyim. Olacak is degil. Allah benim belami vermis abicim ya keske tas devrinde beni bu gezegene yollasaydi tanri. Boyle yavas yavas ilerlerdik ne guzel. 300 500 sene yasardim ama boyle birseye magruz kalmazdim.

kim milyoner olmak ister e 12 nci soru önerileri

“Papa 2. bilmem nenin gotundeki kil sayisi” ?

A) 0
B) 1 milyon
C) 1 milyar
D) Hicbiri

hülya avşar

Hayatin hicbir alaninda basarili olamamis fakat televizyon denen aletin mucidine yatip kalkip dua etmesi gereken kadindir. Hayatin her alani derken sarkici olarak o sacmasapan poposunu salladigi sarki, oyunculuk dersende priz boslugundan bakan dingilin halleri, juri ikende acunun yaninda oturan kadin geliyor aklima geliyor. Neden acaba. Ama kaya cilingiroglu nun eski karisi diyince zihnimde birseyler canlaniyor ne yalan soyliyeyim.

hz muhammed in ayı ikiye ayırması

Sadece gordugune inanmak isteyen talihsizlerin elbette inkari normaldir. Bir insan dusunun ki sadece 23 senede dunyanin, insanligin gidisini tamamen degistiriyor. Iste bu talihsizlerin esas goremedigi de budur. Siz daha esas bu mucizeyi gorememissiniz. Acaba herhangi birimiz 23 degil 23 milyon sene yasamis olsa yaptigi degisikligin yuzde kacini yapabiliriz. O ayi degil galaksiyi hatta sonsuzu ikiye bolsede gormek sadece allahin verebilecegi birseydir.

leman sam

Ona karsi olan dusuncelerimde denkmisiz. Bende onu bu ulkenin sanatcisi olarak gormuyorumda.

alternatif cafe isimleri

(bkz: berduş yuvası)

karadayı

Bu kadar agir aksak giden bir dizi sadece iyi bir muzikle izletilebilir. Ki onuda basariyorlar. Hic bir heyecan uyandirmayan yerlerde dayanan muzik tabiri caizse dadadan dindindin lerle gerilim sapikligindan baska birsey olmayan diziciktir. Iddiam odur ki bu dizi sadece muzikleriyle var olacaktir. En azindan benim icin oyle. Aksi taktirde bu dizi kalp krizi nedenlerinden biridir.

erkeği erkek yapan özellikler

10`lunun ustune kupa kizini attigi anda ki suratin seklidir.

zina yapan kızın vajinası dağlanmalıdır

Bence beton dokulmelidir. Ben biraz daha vicdan sahibi biriyim.

yengeç burcu erkeği

Oyunlarin sonunda karsimiza cikan canavarli bolum gibidir. Cok can verirsiniz ama oyunun sonunda prensese kavusursunuz misali zor adamlardirlar. Ki zaten yalnizliklari da bundandir. Ama pek tinlamazlar bu mevzuyu. Cunku yalnizligin kiymetini bile bilir bu herifler.

nil karaibrahimgil

Yasadigi kafayi bende yasamak istiyorum. Acaba onun gibi sarki yazarmiyim diye.

erdem kınay

acaba tarkan'la çalışsa nasıl birşey olur diye düşünmeden olmaz. umarım bu adamın değeri bilinir.

herkes aynı hayatta

Tekrardan karsima, o boktan pilli radyomdan o tiniyi duydugumda cikiverirken sanki eski bir dostuma yolda rastlamis gibi oldum. Biraz umutvari birazda eksiklik cekmedim desem yalan olur. Iyi ki tekrar karsima cikmis bu sarki. Belli ki ozlenmis.

leyla ile mecnun

Kartondan, plastikten olan diziler bu gece nasibini almistir. Hicbir kaygisi olmayan bir dizi nasil olurda bu kadar basarili olur bir dusunler. Ha cevabi ben biliyorum. Ama yardimci olmam. Bakin ben bile mesaj kaygisi tasimiyorum, dusun iste.