bugün

bırakılıp kaçılan başlıklardan yalnızca biri.
ekşi sözlüğü hayatının tek aktivitesi yapmış olan yazar haykırışıdır.

(bkz: sakin ol şampiyon)
götüne dün don almış adam söylemi.
ekşi sözlükte yazınca da, aldığı don 2011 yılı için özel olarak kırmızı renge bürünüyormuş! hem de dantellisinden!
(bkz: yersen olaf züptringen)
insanların ekşi sözlükte yazanları çekememekten daha önemli işlerinin de olduğunu fark edememiş yazarın saçma tanımıdır.
zaytungdan bir son dakika haberi vardı.
diyordu ki, "sözlük yazarlığı işini tam olarak anlayamayan anne babalar çocuklarıyla gurur duymaya devam ediyor."

(yamuluyorsam düzeltin, tam hatırlayamadım.)
görende time dergisinde köşesi falan var zanneder sevgili yazarımızı. bu sene edebiyat dalında nobel ödülünü de ekşiden bir yazara vereceklermiş.
(bkz: eyvah liseliler)
başlığa ithafen ;

ezik sürüsü miksin ekşi sözlüğü ve yazanı der selam ederiz.
ekşi sözlük güzel bir sözlüktür severiz; ancak içerisinde böyle mal arkadaşlar olunca biraz az sevesimiz geliyor.
yazarın kişilik bozukluklarını burada dışa vurma çabasıdır. yazar için ekşi de yazmamak kişilik sorunu olabilir lakin bizim için pekte sallanacak bir durum değildir. mesele yazmaksa burada da satırlarca yazabilmekteyiz.
ekşi sözlük yazarlığını bir halt sanan insanların açmazıdır. Hiç artı puan bir durum değildir orada yazmak. Yazabileceğin bir kudretin varsa her yer kalitelidir.

edit: kullanmadığım ekşi sözlük hesabım bulunmaktadır. bir düre girdim takıldım, pek benimseyemedim ve kürkçü dükkanına yani buraya geri döndüm. pek bir şeye benzemiyor sonuç olarak.
büyük ihtimalle gerizekalıdır.

yoksa 2012 yılında hala ekşi sözlük'te yazar olamamak başka türlü açıklanamaz.

ayıp.
(bkz: 2012 yılında hala 10 yaşında olan insan)
ekşi sözlükten henüz silinen yazar tespiti.
istesek yazardık.

(bkz: 2012 yılında adam olamamıs insan)
yeterli kültür birikimine, entelektüel seviyeye sahip olmadığı için ekşi sözlük tarafından kabul görmemiş zavallı, hıyar, denyodur. utanç duyulasıdır. yazıklar olsun.
Ekşide yazar olmak bi seviye ise ben sıfır olmaya razıyım.
ekşi sözlüğünü de al git.
donanım, birikim, entelektüelite bakımından daha alt seviyede olmak ve de ergen olmakla alakaladır. alternatif uludağ sözlüktür.
ekşi de yazar olamayacak kadar çok sıra olmasındandır.

eziklere dert olmuştur.
ekşide yazanların iyi yazar olduklarını sanan cahilleri ortayakoymuştur ulan ruhunuz ezik sizin be ekşinin bi ismi var.
ekşi sözlükte yazanların çok menem bir şey yaptığını zanneden yazar zırvası. ekşi sözlük bundan 10 yıl önce sağlam donanımlı insanların bulunduğu bir yerdi. şimdi o kadar sıradan insanlarla dolu ki bazen uluda yazdığı için ayrı bir mutlu oluyor insan. onun için çok kasmayıp uluda yazmaya devam etmeli. entelektüellik sözlükle ölçülecek kadar basit bir olgu değildir.
ekşi de yazanların yazarlığı elbet tartışılabilir fakat uludağ'dan üst seviyede olduğu aşikardır.
olup da kullanmayan da var olduğundandır,yaz istediğin yerde be, ne kasıyosun ki.. ekşisi de aynı uludağı da beriki de.
anasını ağlatırım da bakma üşeniyorumdur.