bugün

haziran ayında yapılacağı açıklanmış festival. uludağ sözlük yazarları bilmez. *
Vaktin ne çabuk geçtiğini gösteren festivaldir. Geçen sene hayko cepkin, Kurtalan Ekspres ve Athena Gökhan vardı, bu sene kimler katılacak merak konusudur.
paypay ile 20 liraya sahip olabileceğiniz bilet. her yıl olduğu gibi bu yıl da gitmiyorum. meraklılarına duyurulur.
--- spoiler ---

2011 yılından bu yana gerçekleştirdiğimiz ekşi fest, bu sene 21 haziran’da yine life park’ta yapılacak.

ekşi fest’in ana sahnesinde yer alacak sanatçı dünyaca ünlü ispanyol asıllı fransız manu chao.

geçtiğimiz senelerde olduğu gibi gün içinde çeşitli aktiviteler ve alternatif sahne performansları olacak. sıkıntı yaşanan ulaşım problemine bu sene daha kapsamlı çözümler getirildi. festival hakkındaki detaylar ve sahne alacak diğer sanatçıları önümüzdeki günlerde yine bu başlık altında paylaşacağız.

her sene bir adım ileriye taşıdığımız ekşi fest’i; geçen sene mekanımızı bu sene de line-up’ımızı büyüterek geliştirdik. bu sene festival biletleri 45tl, sözlük yazarlarına ve +1’lerine 9 mayıs’a kadar 30tl.

festivale katılmak isteyen yazarlar, kendilerine gönderilecek özel kodları kullanarak biletix'te "üyelik" başlığı altında yer alan "kampanya tipi" bölümünü "sözlük yazarı" olarak seçmeliler. sayfa sonundaki "devam" butonuna basıldığında ekranda çıkan alana promosyon kodu girildiğinde indirim uygulanacak.
--- spoiler ---
şöyle bir şey var: (bkz: ekşi fest 2014 indirim kodlarının dağıtılması)
kod dağıtmak için erken davranılan festival, dağıtılan kodlardan sonra o festivale adam gibi bir isim getireceklerini duyursalar insanların yüz ifadesini düşünemiyorum.
ki bu gayet olası bir durum, kendileri de belirtmişler zaten başka isimlerin de ekleneceğini. manu chao gibi saçma bir grupla 45 liralık biletlere festival yapabileceklerini sanıyor olamazlar çünkü, bu apaçık maddi intihar olur.
bedava olan bir şeyi paralı yapıp, daha sonra " köftehorlar sizi, hadi yine iyisiniz size indirimli" demektir ekşi fest 2014.

insanları kandıramazsınız, türk insanı bunu yemez sedet.
Ekşi yazarlarının protesto amaçlı kodlarını paylaştığı etkinlik.

Normal 45, ekşi yazarına özel kodla 30 lira demiş sedat bey. Gidecek olan varsa buradan buyursun:

A1AD24FB9N2JG9W.
2 uyelikten iki kod mevcut oldugu ama gitmeyecegim festival.

Isteyene temin edilir. Simdi eksiye girmeye usendim. Isteyen olursa bakcam kodlara.
diğer sözlükler karşısında eski üstünlüğünü yitirmiş sözlüğün festivali. artık herhangi bir anlam taşımıyor.
geeçn yıl gidip eglendigim festival,

belki bir ihtimal gidebilirim.
+1 bulup, gidebileceğim festival.

ayrıca, vereceğiniz kodu skeyim.
40 tl'ye bırakırım. *
37,5 kargo ucretsiz.
her yıl düzenlenen festivalin bu yıl ücreti olmasıyla birlikte sözlük yazarlarının tepkisi olan festival.

Ekşi Sözlük 2014 Festivaline Yazarlardan "Gitme kimseyi de gönderme" Protestosu!
http://www.sozlukhaber.com/h/7772/