bugün

yana yana bi hal olmuş para manyagı kadın.
her seneyi bodum da tatil yaparak geçiren,aynı zamanda modayı da belirleyen sosyetik hanım.
çok şükür bu sene de bodrum a döndü de magazincilere iş çıktı.
(bkz: dostum beyaz dedin ama zenci çıktı)
hakkında bu kadar entry girildiğini görünce kim lan bu karı diye düşündüğüm, kısa bi araştırma sonucu şarkıcı, oyuncu, manken olmamasına rağmen ünlü olma başarısını göstermiş kişilik. helal olsun diyoruz başarılarının devamını diliyoruz, artık ne yapıyorsa...
ne iş yaptığı hakkında en ufak fikrimin olmadığı insan. ismini sadece "eda taşpınar filan yerde sezonu açtı" gibi haberlerde duyuyorum. anladığım kadarıyla birileri bu insana sırf güneşlenmesi için para veriyor, ama bu hiç mantıklı değil. gazeteciler acaba haber konusunda sıkıntı yaşıyor da, bu zatı joker olarak mı kullanıyorlar? öff be sözlük, kafam çok karıştı? kim bu eda taşpınar, güneşlenmekten başka vasfı olmayan insan?
kaan sezyum 'un, dibinin tutmasından korktuğunu söyleyerek yardığı hanım abla.
fedon'dan sonra cehennemde yanma limitini tüketmiş ikinci insan. cehennemde herkes yanar ama fedon ve eda hariç çünkü yanma limitlerini tükettiler.
her yaz bacaklarını şezlonga kaldırıp, tangalı kıçını tüm türkiye ye göstermezse içi rahat etmeyen uzatmalı sevgili.
nurettin hasman denilen dağ gibi parası olan adamı sömüre sömüre bitirdi. adam da bu karıya 'harcamalarını biraz kıs' diye ultimatom verip kredi kartlarının limitsizken limit koyup 10.000 ytl ye düşürdü. allah ıslah etsin.
o kim lan diyecektim ki bakıyorum maşallah yazarlarımız bu hanım kızımız hakkında bayağı bilgi sahibi. yabancılık çekmemek için google'ın görsel aramalarına sordum kimmiş neymiş bir tanım yapmak da farz oldu.

uzun boylu, uzun bacaklı, güzel vücutlu sosyetik güzel.

maraba televole.
selahattin duman ın, yazılarında eda hanım benim canım diye hitap ettiği ünlü.
ben de niye hep sırtüstü güneşleniyor bu kadın diye düşünüyordum.. göğüsleri yokmuş ki.. yazıııkk..

--spoiler--
http://kelebekgaleri.hurr...559&p=26&rid=2369
--spoiler--
ikoncan yerine marsıkcan denilesi kadın
(bkz: çevir edayı yanmasın)

http://www.milliyet.com.t...07/07/01/son/sonyas02.asp
(bkz: ikoncan)
garibanın yapsa orospu olacağı şeyi yapan ama seviyeli sevgili olan taklit kişisi, pahalı kapatma! oturmuş burada gecenin kör saati bi de onun için giri yazıyorum ya kendime ne desem boşş...
fotoğraflarına baktım da, zavallım bütün gün güneşin altında yattığı için yakınlarda ne bulsa kafasına geçirmiş, tencere, tava, çöp kovası, bikini üstü...
(bkz: eda taspinar)
çirkin yeterlidir tek kelime ile...
süslenip püslenmek, zenci götü gibi yanıp kavrulmak bu gerçeği değiştirmemektedir ne yanık ki...
patates güzeli, ne kadar kızarırsa o kadar güzel sanıyor kendini.
kendisinde bir ayak vardır, gören sanır ki doğduğundan beri çöllerde kumlarda çıplak ayakla geziyor. insanın "yavrum o kadar imkanın var git şu ayakları bir düzelttir" diyesi geliyor. topuklu ayakkabıdan doğan şekil bozukluğu mu desem, 6 ve 7. parmaklar mı çıkmış desem ne desem bilemeyeceğim bir fizyolojik yapıya bürünmüş, adeta yere düşmüş patates kafa oyuncağı gibi garip bir şekil almış. kendisinden halk olarak ricamız başka yerde matriks olması ya da matriksleşme süreci bitene kadar kadar ucu kapalı ayakkabılar tercih etmesi.

görsel
havuz kenarında dert tasa derdi olmadan bütün bir yaz sezonu boyunca güneşin altında malak gibi yatan yaşlı bi adamla birlikte olan büzük dudaklı iğkoncan lakaplı hatun:D
nurettin hasman dan "sıkıldığı" için ayrıldığını açıklayan şezlong güzeli. bakın ne demiş;

"Yedi yıllık ilişkimiz bitti. Bu Nurettin ile ortak aldığımız bir karardır. Dostluğumuz, arkadaşlığımız eskisi gibi devam edecek ama artık sevgili değiliz. Yedi yıldan sonra bazı şeyler, bir takım duygular bitiyor, tükeniyor. Bu benim gibi Nurettin için de geçerli. Bu yüzden de ilişkimize noktayı koyduk. Tabii bizi yine birlikte gezerken, yemeğe giderken görebilirsiniz çünkü Nurettin benim en iyi dostum ve arkadaşım olacak"

hamiş: demek ki neymiş, 30-35 sene evli kalabilen anne babalarımız birer ermiş imiş.
cnnturkte program yapan kukulu sosyetik.
sosyetik kumpir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar