bugün

ing. kartal
black eagles adlı tarihin sayfalarına gömülmüş hard pop grubumuzun ismi. laz pacino neyde, aftermath tamburda temir(sözlük üyesi değil kendisi) solak sazda yaşamı her gün biraz daha şenledirirdik.90 harften sonra gelen bkz (bkz: beşiktaş) (bkz: çarşı)
mühendisler için olan bir elektronik devre çizim programıdır. oluşturduğunuz devrelerde ki yanlışları size söylemez ve uyarmaz, işler bitti sanırsınız ama çıktılarda görürsünüzki çoğu devre hattı yanlış olmuş; insanın cinlerini everest'e tırmandırır.
tespitlerini çok beğendiğim 4.nesil yazar.
hoşsohbet yazar, kahkalarına hasta oldum vallahi billahi...
aynı imitasyon yazarı gibi filinta gibidir massallah kendileri. böyle nasıl anlatsam zerre yağ yok adamda. dokundum bir ara paso kas.
çok komik, harika gülen, sohbeti çok zevkli yazar kişisi. *
çakma konversimle pantolonunun içine ettiğim yazar. konuşkan, gülecen birisi. öğrenim hayatında başarılar.
muhtemelen ilk zirvesini yaşamış olan yazar.

belli bir acemilik vardı üzerinde. bu acemiliğini yenmek istemesinden mi bilinmez, havalı duruyordu, hatta bu havalı durma olayı 2-3 yazar arasında dedikodusunun dönmesine bile yol açtı. yüksek desibelde kahkahalar atması hanesine ekstra bir şey kazandırmadı. burnu havada olan kontenjanına bu güzel kardeşimizi de katabiliriz.
hani derler ya, "tecrübe eksikliği" işte bu arkadaşta bu vardı. "ulan zirvede tecrübeye ne gerek var?" diyenlerin olduğunu duyar gibiyim... ama bazen su içmek için bile tecrübe gerekiyor işte...
patates işi yapip voliyi vuracağiiz ve beraber sandal alacağimiz kişi. amavelakin önce sanadala binmeyi ögrensin yahu.
mulayim'le imitasyon'u az kalsın halic'in serin sularına gömen yazar. kardesim o nasıl bir biniştir ya!! sandal 15 dakika sallandı yemin ederim. iddaa ediyorum o gün iş bitene kadar sallanmıstır o sandal.

edit:mubalaymıs efendim. ah ah sandalın dili olsada söylese. o bile korktu be.
çok sağlam bir arkadaştır. zirvede susmak fiilinin hiç uygulamamıştır. paso geyik yapmış, anlatmışta anlatmıştır. hep bişeyler öğretmeye çalışmıştır birilerine. öyleki anlattıklarını silah zoru ile dinletmiştir bazen. yalnız beş birayı gözünde çok büyütmektedir kendisi bu konuda tecrübesizdir. * *
her ne kadar bi yazımı begenmesede hos sohbeti olan matrak birisi diye tanıdım kendisini.
golfte bir turda topu delige belirlenen vurus sayisindan iki az vurusta sokmaya verilen ad.
(bkz: eagles)
on dolarlık 0,900 ayarında olan ve 16,038 saf altın ağırlığındaki amerikan altını.
abbanın 1978 tarihli the album adlı albümünün süper açılış parçası.

sözleri :

they came flyin' from far away, now i'm under their spell
i love hearing the stories that they tell
they've seen places beyond my land and they've found new horizons
they speak strangely but i understand

and i dream i'm an eagle
and i dream i can spread my wings
flyin' high, high, i'm a bird in the sky
i'm an eagle that rides on the breeze
high, high, what a feeling to fly
over mountains and forests and seas
and to go anywhere that i please

as all good friends we talk all night, and we fly wing to wing
i have questions and they know everything
there's no limit to what i feel, we climb higher and higher
am i dreamin' or is it all real

is it true i'm an eagle
is it true i can spread my wings
flying high, high, i'm a bird in the sky
(i'm an eagle)
(what a feeling)

and i dream i'm an eagle
and i dream i can spread my wings
(i'm an eagle)
(what a feeling)
(i'm an eagle)
(what a feeling)
ilk olarak street fighter* oyununda görünmüş karakterdir.
elektronik devrelerin pcb tasarımına yardımcı olan bir cae programı. benim gibi amatörler için oldukça başarılıdır.
(bkz: kadebostany)şarkısı.
ing. istekli.
görsel
Cok iyi bir abba sarkisidir. Belki de en iyisidir bilemiyorum.