bugün

dünyada çoğu insanın ilişkiye başlarken yaşadığı durum.
dış görünüşün çekiciyse, espri kabiliyetin varsa asla yalnız kalmazsın.
zeki, kültürlü, kibarsan seni tanımaya gerek duymadan dışlarlar.
bu saçma dünyadan soğumak için önemli bir sebeptir bu.
her kızın düştüğü durumdur.
dışını beğenmediği birinin içini merak etmiyorsun ya, tabii.
Geldim şu alemi ıslah edeyim adlı anonim bir Sivas yöresi türküsünde bu konudan çok güzel bahsetmiş.

Geldi bizim ile sevdi sevişti
Al kadeh ver kadeh doldurdu içti
Sadık yarim diye yeminler içti
Özü çürük imiş duyduk sonradan...

insanın özü cürük ise şayet, yüzünün güzelliğini s.kiyim.
Ama bazan da şöyle oluyo.. kız keko gerizekali ve varoşsa guzel de olsa soğuyosun ya da sadece aşırı panik bi tip olmasi bile yetiyo.
keşke gerçekten bahsedildiği gibi insanlar iç güzellikten, zekadan, kültürden de etkilense... ama yok işte arkadaşlar. kime baksam yanında dış görünüşü az çok çekici biri var. yani günümüz dünyası dış görünüşten etkileniyor ve buna göre ilişkiye başlıyor.
ne yazık ki çoğu kişinin kapıldığı durum.
ben de diyorum saat 11 buçuk oldu, hala nerede bu deli...
çünkü 1 haftadır mayış, promosyon ve ikramiye cebinde. kendine güvenin yerinde yürüyorsun ve kadınlar bunu fark ediyor. e yakışıklı da adamsın...
donem donem kilo alıyorum. donem donem kilo veriyorum.
kilo aldıgım donemlerde karsı cinsin bakısı direk degisiyor.
kilo verdigim donemlerde de karsı cinsin bakısı direk degisiyor.
hayatım boyunca ozel hayatta problem yasamadım cok sukur. hep beni seven bir şapşal cıktı.
yani ben de birbirimizin ruhlarını gorelim ve ona asık olalım cok isterdim.
ama bu mumkun olmuyor.
bana cıkma teklif etmis ya da bana benden hoslandıgını soylemis 100 yakın erkek var. bana evlenme teklif etmis 20 ye yakın erkek var.
bu adamlar benim ruhumu mu sevdi? hic sanmıyorum.
hep derim yerken kıtır kıtır, sapına gelince hı.
erkekler gorsel canlılar.
o kadınlarda dunyanın en yakıslısı olmasa bile karizmasına-aurasına vurulmak filan.
Sapyoseksüel olduğum için ne kadar güzel olursa olsun 3-5 gün takılıp zeka seviyesini kontrol etmem gerekiyor. Zeki kadını, güzel kadina tercih ederim.
bence dış görünüşten de etkilenebilir bir kadın. birkaç hafta önce bir adam evli çocukluydu ve otobüste kitap okuyordu.
Fiziksel ilişki yaşamaya neden olur. Son iki ilişkim de böyleydi. Aramızdaki duyguları; ben onların yakışıklılığına, onlar benim sesime ve gülüşüme yüklemişti. Güzel yüzlülük de geçti, güzel seslilik de...

Ben artık fiziksel ilişkiler yaşamak istemiyorum...
son yıllarda sayısı giderek artan boşanmaların da kanıtladığı durum.
Dış görünüşe aldanıp, iki kelâm etmeye çalışıp, boş teneke olduğunu anladığınızda hayal kırıklığına uğramazsınız umarım.
Aldanma çocuksu mahsun yüzüne, Mutlaka terk edip gidecek bir gün. Kanma sever gibi göründüğüne, Seni sevmiyorum diyecek bir gün…
Benim de dış görünüşüne kapıldığım biri var ama içini hatırlayınca uzak duruyorum.
Her gördüğün güzel sanma, güzel öYle bir şey değil dırırımm.
Şöyle bir dış görünüşe kim olsa kapılır. Ben de kapıldım mejbur.
görsel
böyle kuru götlüleri nasıl sevebiliyorsunuz lan tarifini verinde bizde sevek.
Bir nevi intihar etmektir. Guzel olup kalbi cirkin olanı cok gördü bu gözler.
bir atasözü der ki ;

- dışından baktım bir yeşil türbe / içine girdim estağfur tövbe -
Bende geçerli olmayan önerme. Görünüş elbette önemli ancak yeterli değil.
Götü güzel olana doyulmaz ben de buna katılıyorum.
güncel Önemli Başlıklar