bugün

düşünmeme gerek yok yaratıcıma yazıyorum bunu. Hayatı bana resmen kolay modda yaşattığını biliyorum. Hepsi olmadıysa bile çoğu isteğim ayağıma geldi. denyoluk yapsam bile. canımı erken almazsan mutlaka düzeleceğim.
Kardeşim bugün neredeyse 2 ay olacak. O tüm sınıfça gittiğimiz piknik hala aklımda hep oradaki gibi neşeli getiriyorum seni gözümün önüne. Ben iyileşince bir daha gidecektik, bir daha şen şakrak bir günümüz olacaktı olmadı... Sağlık olsun derim ben böyle durumlarda ama o da olmadı be kardeşim çok erken bıraktın bizi. Ali cemal berat ben diğerleri herkes ardından ağladı ağlamam diyen adamları hüngür hüngür ağlattın oysa hep gülümsetirdin sen bizi. Umarım gittiğin yerde de daima gülümsersin kardeşim benim. Bu şarkıyı dinleyince aklıma hep sen geliyorsun belki denk gelipte dinleyen olur tebessümüne sebep olur ışık içinde yat kardeşim...

https://www.youtube.com/watch?v=lyk1uEJBxis
elektrik faturası geldi gene kol gibi

gazı beklediğimiz için tam şok olamadık.

neyse işte böyledir dincinin işi

oynar coti başiii.
Umutsuz olduğu bir anda sevmek
ister her insan
birazcık şanslıysan neden olmasın?
Kendinden emin değilsen sevme..
Bensiz mutluysan hep öyle kal...
Pinhani.
Dünya dönerken sessizliğine,
Uykuların geceye boğuluyor mu...

Paramparça düşlerim
sen benim imkansız aşkımsın biliyorum aslında seninde gönlün var. ama işte aramızdaki uçurumlar kavuşmamıza engel. izin versen sana bir sarılsam başını sineme yaslasan saçlarını okşasam.

seni ne zaman üzgün görsem içim parçalanıyor. ah bir he desen hergün mutlu ederim seni. ama kader böyleymiş kısmet nasip işii.
Rüyalarımdan ve aklımdan çıkarsan çok memnun olucam.
Düşünüyorum, sen de düşünüyorsan varım.
Naptın müdür? Hayat nasıl gidiyor bakalım hacı abla?
Öyle ki bazen bitmesi gerekirken bitmiyor da alakasız bir zaman diliminde çok basitçe bir şeyden kopuyor iletişim. Üstelik bir “hoşça kal”sız. Yarım kalmışlıkları, değersizliği sevmiyorum. Neden? Diye de sormam. Ama hiç düşünüp “ya bu da çok saçma oldu” demedin mi hiç? Nasıl düşünmüyorsunuz ya bunun üzerine.
Sonra...

Sonra sen geldin.
Beni ilk gördüğün günü, irtibat kurmak için aylarca beklediğini, ince eleyip sık dokuduğunu anlattın.
Zayıfım dedim, çok güzelsin dedin.
Çok konuşurum dedim, çok konuş dedin.
Trip atarım dedim, gülümsedin ve beceremiyorsun ki dedin.
Yıllardır hayatımdaymışçasına, zihnimi okurcasına aklımdan geçen tüm soruları kendiliğinden cevapladın.
Benden tek beklentin sadık olmamdı. Belli ki sen de aynı yerden incinmiştin.
Hiç yalan söylemedik, hiç aldatmadık, gözyaşımı bilmeden yüzümü güldürdün.
Meğer kaderimiz ne hoş yazılmış, seni bana beni sana hazırlamış.
Bunu okuyorsan bil ki işte böyle hayatım oldun, böyle anlamlandı yaşamak.

Bunları sana hiç söylemedim. Olur ya, bir gün "uludağ sözlük teki kullanıcı adın neydi meleğim" diye sorarsan hoş bir sürpriz olsun bu satırlar sana. я тебя люблю. Nice uzun zamanlara değil, senin deyişinle bir ömür yıla.

Edit: Ben bunları yazarken bile kandırılıyormuşum arkadaşlar evet sevdiğim için şanslar tanıdım ama yalan hata yanlış silsilesini daha fazla kabul edip susmaya gücüm kalmamıştı, uzunca bir süreyi çöpe attım.

Olur da bir gün okursa; Allah gönlüne göre versin deyip sustuğumu bilsin.
Düşünseydin bunu okuma hayaline girmezdim.
Neden yazmıyorsun?
Biraz kitap oku.
O bunu okusaydı derdimki iyiki evlenmiş.cunku benimle bir yola girseydi zor günler yasardı.ben bu hastalıgımla onu mutlu edemezdim. iki taraf içinde iyisi bu olmuş.
Olmamasına razıydım, olur gibi olmasaydı.
inşallah yeni sevgilin sana aşko der, anlamsız şarkılarla tiktok çeker. geber.
Herkes ya eski veya mevcut olan sevgilisine yazılar yazdığı başlık.

Ananıza babanıza böyle güzel cümleler yazmazsınız amk.
sevdiğimi söyleyemiyorum sana söylersem büyüsü bozulacak gibi hissediyorum. Şimdi ben ne yapayım söyle?
Kırıp döktüğün, acıttığın kalbim konuşmak istedi, seninle değilse bile sana. Bakmaya kıyamazken, ayrıldığımız gün beraber ağlamışken iki gün sonra bulduğun yeni kıza şarkılar atıyossun hikayelerinde, benim en güzel hikayem senken. Yaşattığını yaşamanı isteyen kırık kalbimin sende ne hakkı varsa burnundan gelicek biliyorum. Şimdi yoksun ama yine de iyiki vardın. Hoşçakal.
ayağını denk al ümüğünü sıkarım hee. şaka şaka yolun açık olsun falan.
Gözlerimi kapattığımda kurduğun cümleler beynimde kendilerine yer yapıyor.
Aklıma mı işliyorsun kalbime mi?
Biliyorum henüz sen de karar veremedin.
Yalnız, biraz acele etsen olur mu?

Ezanın okunmasını elinde bir bardak suyla bekleyen oruçlu gibiyim.
Ne hissettiğimi anlaman için yerimde değil yanımda olman yeterdi. Olmadı, olsun.
Naptin hafız? Neler yaptın bakalım müdür?
Bir an üzerime alındım heyecandan kalbim küt küt attı, çok şükür ki bana söylememişsin.