bugün

entry'ler (367)

sevgilinize hiç şiddet uyguladınız mı

sözlükteki herkes de delikanlıymış ne yalan söyleyeyim şaşırdım beklemiyordum. gerçi yapan da burada itiraf eder mi orası şüpheli tabi. neyse. ben lisede bir arkadaşıma şiddet uygulamıştım erkek bir arkadaşıma, bundan gurur duymuyorum fevri hareket ettiğim zamanlardı ve olup özür dilemiştim. o zaman anladığım tek bir şey var ki o da şiddetin sadece kendini ifade etmekten aciz insanlara has bir davranış şekli olduğuydu. kendimizi yeterince ifade edemiyorsak ve daha da kötüsü bunun sonucunda kadına, erkeğe, hayvana şiddet uyguluyorsak yaşadığımız hayatın bir değeri var mı? insan olarak anılmamızın bir anlamı var mı?

hiç kimse tarafından aranmamak

şimdilerde herkes kendini düşünüyor insanın içine dert olacak bir şey değil yani olmamalı çünkü arada 'ya ölsem hakikaten kimsenin haber olmayacak' hüznü çöreklense de insanın üzerine kişi kendinj yalnız bırakmazsa yalnızlık da çekmez aslında.

hangi kızı tercih ederdiniz anketi

erkekler çok tuhaf. asla sahip olamayacakları şeyler hakkında saatlerce konuşabilirler...

gaza getiren şarkılar

I am survivor. duvar bile yumruklatır bu şarkı.

eşcinsellerden nefret etmek

bir şeye aşırı karşı olmaya ve aşırı karşı olanlara karşıyım. yani eşcinsellerden nefret etmiyorum ve ondan nefret edenlere karşıyım.

30 yaş üstü yazarların defolup gitmesi gerektiği

sonra da sözlük aklı çükünde ergenlere kalsın değil mi? öneri kutusuna bile eklemiyorum. geeeeç.

hangi mevsimin insanısın

sonbahar. sırf bu renk için bile sevebilirim.

görsel

hangi mevsimin insanısın

sonbahar. sırf bu renk için bile sevebilirim.

görsel

bazı kadınların çok iğrenç olması

anneni tebrik etmek isterdim. seni sana rağmen doğurduğu için.

ses çıkartmıyor diye insanın üzerine gitmek

sadece kendi egolorunu okşamak için acınası duruma düşmüş bir insan davranışıdır. nerde görsem bozarım.

bu arada insanlar tuhaftır hoşgörüyü korkaklıkla karıştıracak kadar tuhaf hatta. yani demem o ki her zaman hoşgörmeyin.

ev işi yapan erkeğin biraz hafiften şey olması

sen de hafiften bönlük mü var diyeceğim ama cevabı biliyorum. neyse zaten sözüm sana değil bu başlığa entry giren yazarlarımıza. şunlara prim vermeyiniz.

sevgili adayında olmazsa olmaz özellikler

vs. de eklemiş sonuna dahası da var yani :D sözlük abazan ve saçma başlık dolu ama arada güldürüyor da beni.

kadın donu pantolon altından niye belli olur

sen sor diye.

anadolu çomarı davranışları

arka planda her türlü namussuzluğu yaparken diğer insanlara ahlak üzerinden yargı dağıtmak.

aşı için 2 ay vücuda alkol girmemiş olmalı

evet aşı olduktan sonra da ömür boyunca ağzına süremiyorsan yoksa kalıcı yuz felci falan geçiriyormuşsuz. kaynak: mustafa Topaloğlu.

saçmalamayın.

evlilik

artık içi boşalmış ve sözde "kutsal" değerlerini kaybetmiş, iki insanın hayatını birleştirmesi durumu.

üstteki yazar hangi objeyi anımsatıyor

saksı ama çiçeksiz.

9 10 aralık 2020 uludağ sözlük rezaleti

şimdi anladınız mı ekşide neden çaylak listesi bilmem kaç bin. burada yönetici falan yok mu ya nasıl site bu patronunuzu çağırın bana.

boşuna bakmayın tapusu bende

şöyle şeyleri başlık yapmayın da hiç olmazsa sözlüğün bir ağırlığı olsun diyeceğim de beni yine dinlemeyeceksiniz.

bütün dandik üniversiteleri kapatın diyen profesör

insanlar senelerdir bunu söylüyor da dinleyen var mı asıl mevzu orada.