bugün

fikrine saygı duyulması gereken kızdır.
gerçekten evlenilecek kızdır.
(bkz: düğün yapmanın artık gereksiz olması)
düğüne gerek duymayan düğüne verilecek parayla 25-30 bin lira civarında altına araba çekilmeseni isteyen hatundur. kıyamam ben sana düşünceli şey seni.
mılletı eglendırmek ıcın nıye o kadar para harcayalım anne babanın arkadaslarına hava atma cabasına alet olmak ıstemeyen kızdır aynı zamanda.
kendini ucuza kapatan değersiz kızdır.

eşşek gibi yapılacak o düğün.
Daha once vermis belli ki.
günümüz türkiyesin de çok az rast gelebileceğiniz kızdır. bir kız şayet düğüne gerek yok diyorsa kalabalık yerlerden sıkılan çalgılı eğlenceli ortamlardan hoşlanmayan kişiliği vardır. yada evleneceği erkeğin fazla masraf yapmasını istemeyerek maddi olarak yıpranmasını istememiştir.
bütün akrabaların birleşip kasap oynamasını istemeyen kızdır.
katıldığım kızdır. başkaları eğlenecek biz eziyet çekeceğiz diye tonlarca para harcamanın alemi yoktur. maksat oynamaksa eğlenmekse yakın çevreyle yenen bir yemek yeterli olacaktır.
(bkz: yok öyle bir şey) ayak yapıyordur yada eğer ole birirsi varsa da ben evlenmem. demek ki değmeyecek bir kız.
ütopyadır. varsa beni bulsundur.
gösteriş meraklısı olmayan, gereksiz harcamaları sevmeyen kaybedilmemesi gereken kızdır.
yalanası kızdır.
nerde hemen evlenek hiç sevmem o adetleri.
onlarca kuzeninin düğününe şahit olmuş harcanan parayı bununla da kalmayıp hissedilen yorgunluğu ve bunlara ek olarak düğün hakkındaki dedikoduları görmüş geçirmiş kızdır.
--spoiler--
evet o benim
--spoiler--
belki de evlenmek istemeyen kızdır.
bu devirde bulunması imkansız olacak kızdır. şimdikilerin aklı bir karış havada. en azından genelinin..
parayı düşünen kızdır. bir düğün yaparsın bir ömür ödersin amk. evet.
örf, adet, gelenek ve göreneklerden uzaklaşmakta olan kızdır..

tamam, öyle çok pahalı düğünler yapmasındır, haklıdır. ancak o heyecanı yaşamakta güzeldir.

o gelinliğin içerisine girmesi, şovalyesinin onu kucağına alıp kaçırması filan hep filmlerde olur sanmayın..

sözün özü yapın, düğün güzeldir, anılar biriktirirsiniz, yıllar sonra pişman olmayın!
yoktur. *
(bkz: blöf)
(bkz: tünelin ucu boktan beyler gelmeyin)
var olan kızdır.
Kimse o kiz allah onu kahretmesin ya! 3 gundur canimizi azaltti amk karisi!
Doğada çok az bulunması sebebiyle elmastan, zümrütten bile daha değerli olan Kız. Ortadoğu coğrafyasında bulmak ise imkansızdır. Tıpkı kutuplarda hurma ağacı aramak gibi...