bugün

(bkz: yumurtadan çıkmış kabuğunu beğenmez)
bu önerme için farklı bir atasözümüz ise şu olabilir:kestane kılıfından çıkmış, kılıfını beğenmez.***
nedense "evet yaa türk kızları çok çirkin" diyenler onların dizinin dibinden ayrılmıyor. aslında önerme subjektif olarak doğrudur. sen o çirkin kızın yanından ayrılırsan bir daha kim bakcak sana şu fani dünyada. sen çirkin o çirkin. dolayısıyla çirkinlerin söylediği bir laftır.

kızlarımız çok güzeldir. en azından bana öyleleri denk geliyor.
rahatsız olanlar baska memleketlere, daha güzel kızları bulabilmek için göç etmelidir.
bunu diyen her erkeğin hayatının kadının türk olması da çabasıdır ayrıca..*
(bkz: deli saçması)
genellemedir yanlıştır ama dünyanın en itici kızlarının türk kızları olduğunu unutmamak lazım sebep olarakta ailesinin toplumun genel yargılarını, tabularını gösterebilirim bu nedenlerden dolayı türk kızımız baskı altındadır hareketlerine dikkat etmesi lazım vs vs bunun gibi hepsinin altında tabular, toplumun yargıları yatar bu sebepler birleşince diger dünya kadınlarına göre acayip değişik bir kadın tipi çıkar ortaya meymenetsizi de güzeli de acayip kasıntı olur küçük daglar sanki onların bu da en azından benim için yeterince itici.

(bkz: uzakdogulu kızlar)
(bkz: rus kızları)
(bkz: bizim mahallenin kızları)*
türk kızları tarafından devamlı reddedilmiş türk erkeklerinin tespitidir. kesinlikle yanlış bir önermedir.
(bkz: kedi uzanamadığı ciğere pis der)
türk kızına çamur atan türk oğlu'nun sanrısıdır. saçma sapandır.
dogru olabilecek önermedir şöyle ki o çirkin kızlar evlenip, çirkin kadınlara dönüşürler ve haliyle çirkin ötesi erkek çocukları doğururlar.
doğru.

lakin o kadar çirkinler ki artık daha az çirkin olanına güzel diyoruz, evet.

ülkenin şu an en ünlü ve en popüler mankeni tuba özay ise zaten size diyecek başka hiç bir şeyim olamaz..

o değil de örnek salakçaydı hakkaten, kabul ediyorum.
halt edilmistir.
ingilizcesi 'turkish girls are the ugliest in the world' olan cümle.
(bkz: turk insani cirkindir)
muhtemelen anası rus olan bilal oğlan söylemidir.
(bkz: sözlükteki bayan yazarlar)
(bkz: yazarları deşifre etme yöntemleri)
(bkz: ben güzele güzel demem güzel benim olmayınca)
dünyanın en yakışıklı erkeklerinin de türk erkekleri olmadığını göz önünde bulundurursak pek de adaletsiz olmayan durum. *
dünyanın en çirkin erkekleri türk erkekleridir ile aynı derecede saçma olan bir genellemedir.
polemik amaçlı bir önermedir. (bkz: başlık açana şeker mi veriyorlar kuzum)
zira genetik açıdan ordan burdan bi sürü genin harmanlanmasıyla meydana gelen insanlar güzel olurlar ve türkiye de bu tanıma uyan bir ülkedir. (bkz: izmirin kızlarının izmir liman kenti olduğu için güzel olması)
mesela japonlar genelde kendi içlerinde döl alıp verdikleri için kısa boylu ve tek düzedirler. ya da sadece kendi köyünden kız alıp verme geleneğini sürdüren köylerde insanlar bir süre sonra birbirine benzemeye ve çirkinleşmeye başlar. öyleyse neymiş, yurdum kızları güzelmiş çünkü bi kere onların genleri güzelmiş.
bu onermeye dogrudur diyenin hangi ulkenin kızları hakkında genelleme yapacak birikime sahip oldugu merak konusudur. yaz aylarında gordugu birkac turist kız (ki bunların buyuk cogunlugu avrupa ya da rusya orjinlidir, bizim turk erkeklerini sarı sac mavi gozleriyle etkilerler) uzerinden atıp tutmak kolaydır tabi. kaldı ki guzellik gorecelidir. sizin yanıp tutustugunuz o sarısınlar kendi ulkelerinde pek de ragbet gormezler nedense. illa ki turk kızları cirkindir diyorlarsa, kucuk ogullarına almasınlardır. elalemin kızları onları alır koca diye basarlar bagırlarına, merak etmesinlerdir.
(bkz: bunu söyleyen insan olamaz)
(bkz: izmirli kızlar)
(bkz: ankaralı kızlar)
(bkz: istanbullu kızlar)
(bkz: bursalı kızlar)
Yanlis bir onermedir. Turk irki kizlarinin guzelligi Mitoloji de bile kabul gormustur. Mesela Tureyis destani'inda Hun imparatorunun iki tane kizi vardir. Bunlar oyle bir guzeldir ki Insana verilemez. onlarla ancak Tanri evlenebilir. ve netekim oyle de olur. Arap ve pers sairlerinin siirlerinde Cekik gozlu Turk guzellerini ovdugune sikca rastlanir.
osurup geçtiğim* önermedir zira türk kızları çoğu ülkenin kızlarından güzeldir, karizmadır, kendine has havaları vardır.****
tamamen yabanci hayranliginin uydurmasi bir soylemdir ve hic ulke gezmemis birinin gafletidir. hatta sanirim kendisini o cirkin turk kizlarindan biri dogurmamistir laboratuarda klonlanmistir.