http://www.alkislarlayasi...6b27cb730300cda87fcb2c619
adresindeki oyunmuş efendim.

lan oynanmasın bu oyun millet ifrit olsun diyerek yapıldığı iddia edilmekte elbette belli bir seviyeye geliniyor ama sonrası adamı deli ediyor. oynayacaksanız sesi de kapatın o da ayrı bir psikolojik baskı yapıyor.
spor olarak 1. yüzme 2. badmintondur.
aşktır, herkese göre değişir kuralı...
bloxorz türü oyunlardır.
doktor mariodur efenim.. * *
(bkz: go)
tabiiki pacman.
(bkz: virtual sex with jenna jameson) *
hayat ve yaşamın kendisinden başkası değildir.
(bkz: satranc)
http://www.flash.gen.tr/i...ction=file&fileid=810

dünyanın en zor oyunu olarak lanse edilen 30 bölümlük oyun. günlerdir oynuyorum, sekizinci bölüme daha yeni geldim.
tekrar tekrar dene olmadı tekrar dene. oyun bu mantığa hükmediyor. ama hiç olmuyor ki. daha birinci bölümü geçemedik ki !
birinci bölümünü bile geçemediğim insanı hırslandırıp sinirlendiren oyun.
kaç hakkımız olduğunu bilmediğimiz, devamlı yandığımız oyun.
Aşk oyunu.Kimsenin beceremediği tek oyundur.
ilk bölümü zig-zag taktiğiyle rahatça geçilebilmektedir. 2 ve 3 basittir, ama henüz 4. bölüm için bir taktik geliştirilememiştir.

zordur gerçekten de.

edit: 4 dönen "+"'nın merkezine yakın yerlerde takılınca geçilebiliyormuş.
(bkz: evcilik)
6 bölümde pes ettiğim oyundur. oyun zor değil, ben gelemiyorum böyle şeylere. yoksa sıeh!
hayattır. zira tek hakkınız var ve başaramadığınız takdirde "game over" yazmakta hiç gecikmez... save/load/restart hakkınız yoktur. en ufak bir hatanız oyunu bir daha oynayamamak gibi bir sonuç doğurur... oyunun stagelerini geçebilmek adına şans faktörü çok önemlidir. aksiyon, strateji, simulatör... hepsinin karışımı olması vesilesi ile de son derece eğlencelidir. ömrünüzü bu oyunu oynayarak geçirmenizin sebebi de bu olsa gerektir belki; kim bilir...
sikindirik oyunların bile ne kadar zor olabileceğini gösteren oyun.harbi zor lan.
(bkz: commandos beyond the call of duty)
10. bölümü hayvani olan ve yandaki reklam arada bir yavaşlattığından 2x zorlaşan oyun.
bilgisayar katili veya olacak olan oyundur. klavyeyi cd yerinden sokucam şimdi.
baya iyi el kası yapıyor.
(bkz: the da vinci code)