bugün

entry'ler (529)

sözlükçülerin blog adresleri

http://polonyadaerasmus.blogspot.com/

yaklaşık 1 ay sonra başlayacak olan erasmus macerama dair bir blog.

zaytung

son dakika haberleri ile yaran site:

''Toplumun Her Kesimine Demokratik Açılımı Anlatan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Bu Akşam Baby Tv'den Bebeklere Seslenecek... ''

abdul kader keita

maçlarını izlerken sürekli diken üstündeyim. kendisine ne zaman faul yapılsa, ya da omuz omuza mücadeleye girişse rakibine bir yumruk, dirsek sallayacak diye korkuyorum. million dollar baby oldu çıktı.

bir kişinin cin olduğundan şüphelenmek

(bkz: korkutmayın lan gece gece)

ekşi sözlük en büyük sözlüktür

redhouse varken halt etmiştir.

galatasaray

son hafta maç yapmadan bile liderliğe yükselebilme potansiyeli olan fantastik kulüp.

o değil de; iyi ki ankaraspor maçını pas geçmişiz yoksa ''fenerbahçe'nin puan kaybettiği hafta puan kaybetmezse ölecek hastalığı''ndan muzdarip olduğumuz için biz de puan kaybedebilirdik.

kadinlarda orospuluk switchi dogustan on

(bkz: türkçe off)
(bkz: bye bye türkçe)

zaytung

haberlerin yanı sıra ayrıntıları ile de yaran site. facebook'ta paylaş, twitter'a yolla gibi seçeneklerin arasında allaha havale et butonu da var. işin ilginç tarafı o butona tıklayınca diyanet vakfının sitesi açılıyor.

sahada burnunu mendille silen futbolcu

gönlüm hep seni arıyor neredesin sen nidalarıyla futbol sahalarında görmek istediğim futbolcu. hatta selpak sponsor olabilir kendisine.

küme düşme savaşı kızışıyor

digitürkün ligin 2. yarısına dair hazırladığı reklamda geçen ve anlatım bozukluğunun dibine vurmuş cümle. konuyla alakalı olarak;

(bkz: küme düşmeyi garantilemek)

galatasaray

ateşle oynayan takım.

nonda'yı göndermek ne derece doğru bilemem ama bence yerli bir golcü alınacak. fatih tekke veya sercan yıldırım olabilir.

sahibini arayan sözler

(bkz: anonim halk edebiyatı)

galatasaray taraftarı

böyle şahane bir transfer politikası gördükten sonra yine carrusca, inamoto, bouzid gibi adamlar getirilirse uzun bir dönem psikolojik tedavi görmek durumunda kalacak taraftardır. bu ne lan?

kamyon arkası yazıları

(bkz: anketlerin ustasıyım gözlerinin hastasıyım)

yaran facebook grupları

''akp'ye ve fener'e karşı olanlar''

http://www.facebook.com/s...id=17182094982&ref=ts

ezel dizisinin ismine eklenecek takıntı

(bkz: matmezel)

yaran diyaloglar

avatar filminin vizyona girdiği ilk günler...

- avatar filmini gördünüz mü ya? ben gidemedim daha; çok methediyorlar..
+ oo avatar mı? yılın filmiymiş lan; ama cnbce'deki avatar'la karıştırmayın başka bu.ehueuhe. hem de 3gliymiş...
- 3d olmasın o?

(millet kopar orada, bense sıçmanın vermiş olduğu rezillikle sıvama çalışmasına başlarım)

+ biliyoruz olm 3d olduğunu. benim dediğim 3g. cep telefonları için özel yapmışlar, filmi indirip izliyebiliyorsun telefondan.
- hmm...

işin ilginç yönü inandı bana, hak verdi sonra.

haldun üstünel

performansında düşüş olan ıssız yönetici, zira jo'nun transfer edileceğini bütün basın duymuştu. *

eski sevgilinin kına gecesine gitmek

eski sevgiliyi unutamamışsınızdır ancak bir yandan da arkadaş olarak kalmışsınızdır. sizi nikahına çağırır ancak gönlünüz el vermez onun evet dediği ana şahit olmaya; siz de en azından kına gecesine katılırsınız onu kırmamak adına.

hiç olmazsa kına, çerez, mendil falan dağıtıyorlar teselli ikramiyesi olarak. iyi tarafından bakın.

uluslararası ilişkiler okuyup ingilizce bilmemek

(bkz: mühendislik okuyup matematikten anlamamak) *