bugün

dünyadaki ilk insandır bu aynı zamanda. insanlığın çıkışı afrika' nın göbeğidir ve beyaz insan çok çok sonra kuzeye göç etmesiyle meydana çıkmaya başlamıştır.
hayatta hiç bir işi gücü amacı olmayan insanların soracağı bir sorunun öznesi olan zencidir.

Edit: maşşallah eksileyenlere bakılırsa baya bir işi gücü amacı olmayan insanın içini acıtmışım!
bir inanışa göre adem ve havva çiftinden üreye üreye geliyorsak, bu zenciler nerden geldi ağa? hadi onu geçtim zaten ensestin torunlarıyız biz, arada kim hangi ibne siktiyse bu maymunu derhal ortaya çıksın istiyorum.

zenciler ciddi anlamda evrim teorisini destekleyen insanlar zira, çoğu zenci normal bir erkekten fazla kıllı ve fiziken yapısal olarak güçlü olurlar. bir orangutanın 7 insan gücünde olduğunu varsayarsak, 4 zenciye eşit de kılabiliriz.

bu demek oluyor ki, hem adem ve havva'dan geliyoruz hem de maymundan. aradaki bi ibne maymunun birini sikmiş, hem ilk abazan olmuş hem de zenci ırkını doğurmuş.

edit : şimdi düşündüm de maymun da bi insan sikmiş olabilir. sonuçta bunu alıp beslicen, adam edicen dimi?
ilk zenci adem ise ilk beyaz'ın kim olduğu sorunsalı çok daha büyük hale gelecektir.
(bkz: beyaz çiftin zenci çocuğu olma olasılığı)
(bkz: siyah çiftin beyaz çocuğu olma olasılığı)
" olm afrikada kızlar teklif ediyormuş" gazına gelip, afrikaya göç eden beyaz diyerek bitmesi gereken durum.
(bkz: martin luther king)
robinson'un cuma'sıdır.
en az ilk kızılderilinin kim olduğu sorunsalı ya da ilk çinlinin kim olduğu sorunsalı kadar önemli bir sorunsaldır, acilen cevap bekliyoruz.
(bkz: buradan yetkililere sesleniyorum)
---
uydurma edit:
yetkililer ulemaya danışalım dedi*.
(bkz: melanin)
uche dir en azından benim tanıdığım ilk zencidir.

(bkz: uche alozia okechukwu)
insanoğlunun, adem ile havva'dan türeyerek geldiği, hangisi olursa olsun temelinde bir dini inancı gerektirir. dini inanç da tabuyu, koşulsuz inanmayı gerektirir, yani dolayısıyla bir 'yaratan' ve bir de 'yaratılan' olduğu inancını. hem buna inanıp hem de bu konuya sorunsal olarak bakan kişiye şu sorulmalıdır: "be hey aklı kıt! madem inandığın bir 'yaratan', yani 'ol!' deyince olduran var, o zaman ne diye çıktın incir ağacına?"
(bkz: kazanın doğurduğuna inanıyorsun da öldüğüne neden inanmıyorsun)
(bkz: milletin rengi ne diye gerdi)
--spoiler--
Zencilerin ten renginin siyah oluşu, derilerindeki Melanin pigmentinin yoğunluğuyla ilişkili. Koyu ten rengi ise, yaşadıkları bölgelerdeki ortam koşullarına sağladıkları uyumun bir sonucu. Afrika koşullarını bir düşünelim: ekvatora yakınlığı nedeniyle güneş ışınlarının en dik olarak ulaştığı bölge. Sıcak hava koşullarının yanında, yer şekilleri ve bitki örtüsü de koyu bir ten rengini gerektiriyor. Dünyanın kuzey ve güney bölgelerinde ise (ekvatora göre), bu koşullar söz konusu olmadığı için ten rengi daha açık. Ten renginin koyuluğu, sadece güneşten korunmanın bir gerekliliği değil, aynı zamanda güneş ışınlarının yoğunluğunun bir doğal sonucu. Güneş ışınları, MSH hormonunun salgısını arttırıyor ve vücutta Melanin sentezi hızlanıyor. Ayrıca güneş altında uzun zaman kaldığınızda ten renginize ne olduğunu da düşünün.
--spoiler--

Ord.Prof.Dr.Versatile
(bkz: kaynım)
(bkz: hiç zenci ve kadın peygamber olmaması)
--spoiler--
çoğu zenci normal bir erkekten fazla kıllı....
--spoiler--

hayatinda hic zenci görmedigi belli olan zenciler ve filipinlerin aslinda en tüysüz irk olduklarini bilmeyen arastirmaya da gerek duymayip ölümüne sallayan "yazar" serzenisi.
k baba zembil neden siyah?
a ananız ona hamileyken çok kahve çekirdeği yediydi ondandır kabil.
k hee tabi bende yedim. anamız namusu kirletmiştir baba!!
a lan benden başka herif mi var dünyada itooolu!!
z hey babalık relax ha. ilerde afroka denilen bi yer buldum bence oraya taşınmalıyız ha?
k hee olduu biz habille asiyaya gidecezz naber allahın kara mandası.
z no racism adamım herkese yetecek kadar kıta var ha?

ve zembil bilinmeyene doğru yola çıkar. afrokanın bozkırlarında, hiçliğin sonsuzluğunda bir daha haber alınamaz kara bedeninden...
evi yanmıştır.