bugün

siyonistlerin artik cok da gizlemedikleri plani (bkz: the arrivals) gelenler isimli belgesel bu konuda su ana kadar izledigim en mantiga yatan belgesel, 39. bolumden sonra bir kac bolum sii propagandasi yapiliyor ama o bolume kadar anlatilanlar ve desifre edilen planlar ve uygulamalar son derece mantikli. Bu baglamda turkiye de aslinda kus gribi seklinde lanse edile bir biyolojik savasa maruz kaldi, deli dana virusu de bu tur biyolojik saldirilarin bir baska ornegi. Yukarida anlatilan niyetlere ek olarak, bu sekilde saldirilan ulkedeki mevcut biyolojik acidan saglikli canli hayvan et stogu yok edilerek, tum milletin belirli marka etlere ve ithal etlere, daha genellersek yiyecekleri tuketmek zorunda birakilmasina kadar giden planlardir. Aslolan insanligin ureme hizinin minimuma indirgenmesi, nufuslarin yaslandirilmasi ve mevcut jenerasyonlarinda emulgator, gluten vb. katki maddeleri ile kisirlastirilmasi, kanser edilmesi...bu tur biyolojik bir savasin icindedir turk insani. yapilabilecek en mantikli seyler, bir uretim zincirine ya da titan a bagli olmayan yoresel kucuk isletmelerden gida alisverislerini yapmak, dogal organik beslenmek seklinde genisletilebilir...
akıl var, mantık var. ne kadar çok kölen varsa o kadar zengin olursun, o kadar rahat yaşarsın. adamlar manyakmiki öldürsünler kölelerini?
"500 milyona inecek ve herkes kral olacak" olarak tasarlanan sistem değildir. bu 500 milyonda en üstten başlayarak piramit gibi kademe kademe aşağı inen atıyorum 500 bin kişi veya aile olacak kalan 499 milyon kişi onlara hizmet edecekler. öyle 500 milyona indirelim herkes zengin zengin yaşasın değil yani amaç.
yerüstü ve yeraltı kaynaklar azalmak üzere böyle giderse dünya bir 100 yıl daha yaşanabilir yer kalıcak her zaman desteklemişimdir, bir anarşi lazım büyük bir savaş milyarların hayatını kaybetmesi lazım daha yaşanabilir dünya için..

(bkz: kendim için istiyorsam namerdim)
Nükleer bombasız olursa kabul edilebilir olay. Belki nüfüsa daha dikkat edilir de böyle bir dünya oluşmaz.
IQ'su düşük olanların kısırlaştırılmasıyla, nesillerinin tüketilmesi neticesinde erişilecek sayıdır.
(bkz: abi geç oldu yat istersen artık)
uğruna insanları kaybetmek, feda etmek gerekecekse desteklemediğim, desteklenmemesi de gereken deli saçması.

yıllar önce kadıköy haldun taner sahnesinde bir oyun izlemiştim: "ben anadolu"
beğendiğim, hala da hatırladığım güzel bir oyundur. yazanın, yapanın ve de oynayanların emeğine sağlık.
işte o oyunda hiç unutmadığım bir sahne vardır.
anadolunun en önemli simgelerinden bereket tanrıçası kibele şöyle haykırır dünyamızın her dönemki en çok da bugünkü adaletsizliğine:

birlikte yaşayıp, adilce paylaşmayı bir öğrenseler bütün çocuklarıma yeter cömert memelerim.

önemli olan az insanın yaşaması değildir zira dünya toprakları üzerinde. şu an kaldırabildiğine göre yedi milyara yakın insanı, yedi milyar insan bi şekilde yaşayabildiğine göre yer değildir dar olan. ama herbirimizin içine işlenen daha fazlasını isteme, tatmin olmama isteğidir dünyayı yaşanılmaz kılan. çünkü alışmışız, alıştırılmışızdır daha çok maddiyat için birbirimizi boğazlamaya. en başta en varlıklı addedilen beş milyon insan olmak üzere herkes birbirinin hak ve hukukuna riayet gösterse değil yedi milyar yetmiş milyar bile sığar canım dünyamın topraklarına.
ilk bizi öldürecek proje.
Süper bi fikirdir. Biz de yapalım lan! En azından deneyelim!.
dan brown'dan etkilenenlerin ortaya atabileceği eylem.
mantıklı bir önermedir ama burada sorun şudur, kimleri temizleyerek dünya nüfusu 500 milyona indirilmeli?

dünya medeniyetine zerre kadar katkı sağlamamış, sahip olduğu zengin kaynaklarla parayı bulmuş, sonucunda da deli gibi harcama yapan, denizaşırı ülkelerden günübirlik eskortlar getirten, sıçtığı klozeti bile altından yaptıran, lüks içinde yaşayıp giderken hemen yanı başında kardeşlerinin katledilmesini siklemeyen sapkın mikropları mı..?

ya da tarih sahnesine çıkmış olduğu günden beri hep başka milletlerin bünyesinde yaşamış, bu milletler sayesinde varlığını sürdürmüş karşılığında da her fırsatta isyan etmiş, yediği kaba sıçmış, asalak milletler mi..?

ya da güçlü teknolojiye sahip olan ama sahip olduğu bu teknolojiyi milletleri birbirine düşürmek amacıyla kullanan, kardeşi kardeşe kırdırmayı misyon edinmiş şeytan emperyalistler mi..?

kimdir onlar?
dan brown'un "cehennem" isimli kitabına konu olan durumdur. final istanbul'da olunca netice alınamamıştır.
Öldüreceğin kesime göre yararı değişendir.
Zira dünyada en zengin 700 milyon kişinin tükettiği kaynaklar genelin %80i en fakir 1 milyar kişinin se genelin %3-4üdür. Kalan 5.5-6 milyar insanınsa geriye kalan dilimdir. Yani mesele nüfusu 500 milyona indirmek değil, nüfusu doğru yerden 500 milyona indirmektir.
günlük çıkacak olan bok miktarını ortalama 14'te bir oranını düşürmektir.