bugün

kim jong un ile cihad qeyf :d
Dünyanın yeri geldiğinde yarıdan fazlası, çoğunlukla dörtte biri 1000 yılı aşkın süre boyunca şeriatla yönetildi ve o coğrafyaların dışındakiler hep onlara hayran kaldı.

Cahil finoların işini kolaylaştırıp googlea yazacakları kelimeleri verelim:

Asr-ı saadet
Endülüs
Selçuklu
Osmanlı
Bir günde katledebildikleri kadar muhalif, karşıt mezhepten insan katlederler fırsat bu fırsat diyip 4 tane kadın alırlar ertesi günde boş ol derlerdi. Şehir meydanları ve bulabildikleri her ağaçta adam sallandırırlardi. Bizdekilerin ilk isi ne mi olurdu? Atatürk anıtlarını ve Anıtkabir'i yıkmaya kalkarlar alevileri spor salonlarına doldurup yakarlardi. Secim zamanı bu yobazlardan biri demişti muhaliflerin anası, Avradı, kizi bizlere helâldir diye zannederim kadınlarımıza da tecavüz ederlerdi. Ha unutmuşum fesli kadir'i başa getirirlerdi.
en başta bunu isteyenler daha gün bitmeden isyan ederlerdi. bunun goy goyunu yapanların belki 4/3 ü namaz kılmayan peygamberimizin sünnetinden haberi olmayan ve şeriat hükümlerinde asla taviz verilmeyecek hayatları yaşayan tipler. hiçbir şey olmasa ( içki sigara kumar giyim kuşam namaz vs ) sevgilileri vardır kesin ve her fırsatını bulduğunda alt duduş alıyorlardır. isteyen sorsun tek tek söylemezler gerçi uyanıklar *
(bkz: tüm sadece dünya kuran ile yönetilirse ne olur)
3. dünya savaşı çıkardı. Şeriat eşittir katliam. Ülkede kan gövdeyi götürürdü. Kendi gibi olmayan, kendi gibi düşünmeyen kim varsa suçlu ilan edilip ya asılır ya kesilirdi. Kadınlar kızlar çocuklar bir anda birer eşe avrada dönüşürdü. Daha fazlasını yazamıyorum bile
24 saât içinde dünya nüfusu 1 milyara iner, karaların %70'i nükleer serpintiden dolayı ot bitmez hâle gelir.
(bkz: the purge şeriat)
Hımmm... Mis gibi senaryo.. Memlekette iyi para eder..
Kız-erkek ayırd etmeksizin bütün çocuklara tecavüz ederdi çöl köpekleri...
hangi şeriat? her şeriat, başka şeriat !! gavs´ların şeriatı mı? fetö ´nün şeriatı mı? "kedicikler" in şeriatı mı? şiilerin şeriatı mı? suudilerin kadınları taşlayan şeriatı mı? ışid´ in kadınları 50 dolara satan şeriatı mı?...

bisürü şeriat var.

hangi şeriat?
Bütün başka dinden olan kadınları kendilerine cariye yapmaya çalışırlardı ve bunun için birbirlerini keserlerdi.
Erkekler umrumda olmaz hatta hepsinin kökü kurusun dünya da tek erkek ben olayım. Ben asıl kadınları düşünüyorum. Dünyanın bir gün şeriatla yönetilmesi demek geriye kalan az sayıdaki kadının da avrat olması demektir. (bkz: avrat ve kadın arasındaki fark)
Haritadaki mavilikler kırmızıya dönerdi.
1 günde dünya nüfusu 1/4 oranında azalırdı. ferahlardık, nefes alacak yer açılırdı iyi olurdu aslında...(dur lan ben müslüman değilim ki, beni de keser bu pinçler şimdi )
görsel
o sana helal, o bana haram, ben bunu mutalarım, sen bunu cariye al....

yönetmeye vakit kalmaz.
şeytan bozulması gereken yeni gezegenler aramaya başlar.
Türiyedeki tatlı su müslümanları neyin ne olduğunu anlarlardı.
Başladığı andan itibaren tamı tamına 3 dakika 36 saniye sonra ilk beni asarlardı.

Hatta başlaması şerefine meydanda da sallandırabilirlerdi.

Tanrıçalara saygı bitmiş azizim.
2. gün normal düzene dönecek bir dünya kalmaz. a.ına koyarlar dünyanın pezevenkler.

şaka lan şaka hemen allahuteala bir meteoru gömer azıttı bu pi.ler sıfırlayayım şu gezegeni der.
1 gün içinde türkiye'deki cahil sayısı milyonlarca artardı.
Her yer çöle dönerdi deve sidiği petrolden daha kıymetli olurdu.
Ertesi günü çok merak ediyorum.
--spoiler--
pedofili ve kendinden olmayanlara tecavüz etmeye başlarlardı
--spoiler--

hıristiyan şeriatını mı kastediyor başlık?

(bkz: vatikan skandalları)
O zaman başımızdakilerden nasıl kaçarlardı bu insanlar. sonumuz çok kötü. Belli.