bugün

entry'ler (329)

lazların türk milliyetçiliği yapması

Her karadenizliyi laz sanan ayrımcı gerzeklerin hayal ürünüdür.
Laz değil o türk milliyetçiliği yapanlar, türkler türk!
osmanlının iskan politikasından başlayıp renkli mukavvalarla falan tekrar gelir anlatırım belki daha sonra.. Sıkıldım.

metro merdivenleri

bazen magmaya kadar iniyormuşcasına bir his uyandıran merdivenlerdir.
az daha insen çekirdek. /esenler - menderes

suudi arabistan da tesettür zorunluluğu kalkıyor

bu gidişle bizden önce muhasır medeniyetler seviyesine erişebilecek olduklarını göstermiş gelişmedir.
ehuaehau 5 yıla uzaya maket de yollarmışlarmış...

türkiye de kadın olmak

Azami 30 yaşını geçmiş ve hala hayattaysa gazi sayılması gereken insan olmaktır.

8 mart dünya emekçi kadınlar günü

bugün de ölmedik çok şükür (!)
çünkü bu ülkede öldürülmemiş her kadın gazi sayılmalı.
dünya kadınlar günümüz kutlu olsun.

fethullah sohbeti dinleyip ağlamış efsane nesil

kandırılmışlardır. ehahehahe ya ehauehahea efsane başlık bu ya!

insana acı veren şeyler

Anketler ve türkçe pop.
Arttırıyorum, 7/24 maruz kalınan türkçe pop.
Yakşamlar tşk bb.

iki aşık

Klibi izlemeden önce şarkının ismail yk ya ait olduğunu düşünmüştüm.
Şimdi gözünüzü kapatıp dinleyin. Yaaa haklıymışım işte..
En az ismal yk kadar nefret ediyorum. Bunu 7/24 ofiste çalan cecelist rabia da geberir gider inş. Tüm temennim bu kadar, azalarak yok olun!!'

ismail küçükkaya

Muhalefet yapalım, laf sokalım, kinaye yapalım, giydirelim, biraz da şöyle sinir edelim ekikieki şeklinde habercilik yapıp, halkın muhalif olmayan kesimiyle muhalif kesiminin arasını sanki çok iyiymişler gibi daha da kızıştıran bir sunucumsu.
Sunucu bile diyemiyorum. Sunmuyor, oynuyor çünkü.

pes varken fifa oynayan ergen sürüsü

Ergen ebendir. Doru konuş.

2018 yılında pes 2013 oynayan insan

Donanımı o kadarını destekleyen insandır.
Bi de öyle bakın. Yazık.

fenerbahçeli olmaktan utanıyorum

Feyk söylem.
Bunu söyleyen zaten hiç fenerli olamamıştır. Kendini kandırmasın siktirsin gitsin rica ediciğim..

la casa de papel

Popülerse bok atıp artistlik yapmalıyımcı ergenuslar tarafından bok atılan güzelim dizi.
Aynısı sons of anarchy için de yapılıyordu. Got için hala yapılıyor. Durun durun bitmedi, breaking bad için bile yaptılar bu ipneliği.
Tüm söyleyeceklerim bu kadar..

baharat ketçap ve kahve şehvet uyandırır

Afrodizyak etkileri olan şeyler bunlar. Doğru. Yoksa kahveyi de sikmiyolardır herhalde. Sikebilirler de. Her şeyi bekliyorum artık bu dinci sapıklardan.

dünya bir günlüğüne şeriatla yönetilse

(bkz: the purge şeriat)
Hımmm... Mis gibi senaryo.. Memlekette iyi para eder..

afrin şehitlerine hakaret eden o ç

Bakın ne şiddet, ne hapis, ne işkence.
ifşa edip toplumdan izole edilmeliler.
Öyle ki, kimse iş vermesin, doymasın bu memlekette. Yurt dışı yasağı falan konsun dışarı da çıkamasın. Gittiği her yerde kim olduğu bilinsin böylelerinin ki bir kuru ekmeğe muhtaç kalsınlar.
Hani memleketin doğduğun değil doyduğun yerdir ya, bu cahil, problemli ruh hastası müsbette bu memlekette doyamasın.
Tek çözüm izole ya.

suriyeli hamile kadının tecavüz edilip öldürülmesi

Savaşta yaralı düşmanı kurtarıp taşıyanların torunları mı yapmış şimdi bu caniliği?
Yemin ediyorum, zerre haketmiyoruz geçmişimizi.. Bu nasıl bi vahşet amk malları. Gücünüz o kadınla bebeğe mi yetti? Böyle mi korkutup göndereceksiniz? Hayır nedir yani? Olayınız amacınız nedir?
Kimse suriye acıtasyonu yapmasın.
Bu caniliği yapanlar, karşısındaki türkmüş, suriyeliymiş, müslümanmış gayrimüslimmiş, açıkmış kapalıymış, bunlara bakmıyor. Bu caniliği yapanlar sikinin derdine düşmüş, hastalıklı, cinsel güdüleri bastırılarak yetiştirilmiş, açıkta baldır görünce ereksiyona uğrayan, sapık, piç kurusu, namus şeref haysiyet yoksunu kişilerdir.
Bunu yapanlar, şort giydi diye şiddet gören kadına oh olsun diyenlerdir.
Bunu yapanlar taciz edilen genç kızlar için o saatte dışarda ne işi varmış diyenlerdir.
Bunu yapanlar tecavüz edilip canice yakılan günahsız kızlarımız için mini etek giymeselermiş diyenlerdir.
Hepsinin payı var.
O kadının beddualarıyla yok olursunuz umarım.
Geberin pis sapıklar.

reddedilince intiharla tehdit etmek

Bakın ben bu kadar zavallılık görmedim.
Hele ki düşünün bunu yapan kişinin vatani bir görev icra ettiğini. Böyle adamlara biz canımızı emanet ediyoruz ki canlarını ortaya koysunlar. Lakin adamın canı o kadar değersiz ki, bi demagoji için 'inşallah şehit olurum da vicdan azabından ölürsün.' Diyecek kadar düşüyor.
Şimdi bu adama vatan emanet, di mi? Bilemiyorum.. Hepsini de aynı kefeye koymak doğru değil ama bunun adı da şerefsizlik kimse kusura bakmasın..

fiziksel acı vs duygusal acı

bazı duygusal acılar fiziksel olarak da hissedilebilmektedir.
birbirini tetikleyen acılardır bunlar. ayrım yapmamalı, ertelememelisiniz.
duygusal acı çekince noolcak yaaa deyip boşvermeyin. insanlar mutsuzluktan kanser bile olabiliyor amk.

seni hayata bağlayan şey ne

anketler
başlığa cevap niteliğinde entry girmek
bayılıyorum harika bişey yaa...