bugün

berbat dusuk bir ihtimaldir.
(bkz: her şey muhtemeldir)
iki ya da üç nesil sonra olabilirdir. daha pişmek ve tadına bakılmak lazımdır.
(bkz: impossible is nothing)
(bkz: ihtimalin muhtemel olmasi)
gayet yüksek bir ihtimaldir. eksi sozlukteki kays el mecnun örneği gösterilebilir buna. kendisi yamulmuyorsam yedinci nesil.
yüksekse aday olmak istenebilir..fakat sonradan bu sıcakta tüm işlerle sen uğraşçan ha yok canım daha neler bahanesiyle kendisi kandırılarak zaten seçilmeyeceğine bahane bulunabilir.
tek günahı sözlüğe geç dahil olmak olan yazarın bu günahı fazlası ile çekmesi durumudur.
(bkz: carmadon moderatör olsun kampanyası)
kampanya dahilinde 4. nesil yazarlar silik yemeyecektir.
at koşturma hakları bende saklıdır.
3.2.ve hatta 1. nesil yazarlardan üstün kılınacaktır, sınıflandırma da en üst tabaka 4. nesik olacaktır.
zall yazar, yazarlar zall olacaktır.
(bkz: komplo teorileri)
tamam *mına koim yapmazsınız, çok düşük bir ihtimal anladık da dördündüncü nesil yazarın moderatörlüğü sallama ihtimalinin de göz önünde bulundurulması gereken durumdur diye düşünüyorum. şahsen bir dördüncü nesil yazar olarak çok da iplememekteyim moderatörlüğü kardeşim, durun hele yeni geldik sözlüğe iki kelam edelim, biraz geyik yapalım, eğlenelim moderatör olmaya mı geldim lan sözlüğe? hehe altın tepsiyle sunsanız tepiklerim olm, istemiyorum yandaki arkadaşa verin...
not:kızmayın lan tamam çöm'üz biz, siz ne derseniz o ehehe.
(bkz: ben sana moderator olamazsın demedim)
ısrarla bakınız; günün birinde.
o gün gelene kadar eğlenmek en anlamlı olanıdır heralde. zira moderatörlük yazarın üzerinde bir baskı unsuru oluşturacağından dolayı dikkatini başkalarının yazdıklarına verirken eğlenmek için az bir zaman bulabilir.
ama yine de ısrarla bakınız; günün birinde.
Bir bebeğin baba olma ihtimali yoktur ama bir bebek eninde sonunda bir gün baba olacaktır.
*
(bkz: ben senin mod olma ihtimalini sevdim)
(bkz: gelecekte bir gün gelecek)
(bkz: güzel günler göreceğiz çocuklar)
varsa bile imkansıza yakındır, olsa bile gözümle görmeden inanmam.
(bkz: nothing is impossible)
(bkz: 23 nisanı beklemekteyiz)
(bkz: bkz vererek mod olunmayacağını bilmeyen yazar) * * *
dördüncü nesillerle takmış bünyenin aklına takılan konudur.
zira dördüncü nesilden biri moderatör olsa ne olur olmasa ne olur?
hayır olursa diğer nesiller yas mı tutacak?
uludağ sözlükte moderatörlere yüklü bir maaş veriliyor da bizim mi haberimiz yok?
gibi soruları da ardından getiren ihtimaller denizidir. * *
gayet yüksek bir ihtimaldir. birinci nesiller de insan ikinciler de üç ve dördüncüler de...
moderatörlerin de * * bizden hiç bir farkı olmadıgına göre bu sözlükte * herkes moderatör olabilir.
(bkz: ben senin moderatör olma ihtimalini sevdim) *
zannımca 21 aralık 2012 tarihine kadar iki şeye bakan ihtimaldir:

1)adayın zall ya da diğer modlarca yakından tanınan ve oldukça güvenilir biri olması
2)demokrasi denen kitleleri avutma olayının gerçek anlamda sözlükte uygulanması

bunların haricinde bişeye kafanızı yormayın evladım.
kesin 1., 2., 3. nesil bazı yazarların zoruna gidecek hadise hatta benim bile zoruma gider ben mi bende 4.nesil yazarım zaten gammazlığı aldırdık elden.
(bkz: bir gece ansizin olabiliriz)

ben demi$tim. * *