bugün

entry'ler (672)

olivia dunham

(bkz: kedi canını senin)

gayleri savunan erkegin gizli gay olma ihtimali

embesilitesi yüksek entrylerin girildiği ve girileceği gibi gayleri kötüleyen homofobiklerin gizli eşcinsel olması ihtimalinden az değildir.

(bkz: ay ben gülerim)

hold it against me

dövüş sahnelerinin görülmeye değer olduğu bir video klip çekilmiştir. her ne kadar sony reklamı yapılsa da,klip gerçekten britneyin yaşadıklarını anlatması açısından oldukça başarılı olmuş. bir pop şarkısını ve klibini çok ciddiye almadan izlemek ve dinlemek gerektiği kanısındayım. bu yüzden britney tekrar ve tekrar pop müzik piyasasındaki pastada büyük pay sahibi olucak gibi geliyor bana yoksa bir şüphen mi var?

erkek erkeğe ilişkiye girmek

kimseyi ilgilendirmemesi gerekendir. burada ibneliği öven entrylerden çok saygısızca ve saldırı şeklinde düzenlenen entryler var. sevgili yazar insanları, ne kadar yazılsa da çizilse de bir şekilde it ürür kervan yürür. homofobikliğinizde sınır tanımadan yaptığınız acımasızca eleştirileri baz alarak denmesi gereken ilk şey, bir gün bir yakınınızın ya da çocuğunuzun aynı durumda olması ihtimali ki sanırım sıçtığınız entryleri ve beraberinde gelen düşünceleri yemek zorunda kalacaksınız. Yukarda ortaokul seviyesinde yazdığınız şeyler sizin kötü insanlar olduğunuzu göstermez, cahil olduğunuzu da, bilakis konu hakkında derin bilgileriniz var. fakat anlamakta zorlandığım bir şey vat. 1- bu neden sizi ilgilendirsin 2- ilginizi çektiyse saygısızlığınızın nedeni nereden gelmekte 3- teroide akıllı olup pratikte tam bir beyinsiz gibi davranabilmeyi nasıl başarmaktasınız. kendi inançlarınıza ve hayat görüşlerinize göre şekillendirdiğiniz dünyanız bu kadar harika, eleştiriye kapalı ve dört dörtlük değil. eğer bu kadar nefret dolu homofobik bünyelerseniz kesin eşcinselsiniz de demeyeceğim.bu size saygısızlık olur.ama önce buraya yazdığınız şeylerle ilgili saygıyı hak etmemiz gerekir. bu ilişki türü için yazdığınız cümleleri birilerinin canını acıtmak için mi, kendinizi rahatlatmak için mi yazdınız bilemedim ama sizi hayatta çok büyük ve güzel şeyler beklemekte. yarınlarınızın ne getireceği belli olmaz.insanların yaşam şekillerinden, görünüşlerinden nefretle eleştirerek haz almaktan vazgeçin artık. sizin aldığınız haz da pek ''doğal'' sayılmaz ne de olsa.altında başka başka şeyler aranır. sevgiyle kalın.

türklerin aslında orta asyalı bir çin soyu olması

olması ihtimali denilseydi en azından ihtimal olarak değerlendirilebilitesi yüksek bir önermeydi. di diyorum şahsen bu haliyle yoo dostum yoo ciddi olamazsın'dır.

127 hours

''Çok gezenin ayağına bok bulaşır yavrııımm otur oturduğun yirde'' filmidir. Malum sahnelerde sırtımı koltuğa yapıştırıp oohhşşş oyyyyy ıyyyy duuurr bee evlaaadıımm napıosun dediğimdir ayrıca. yine de verdiği mesajlarla izlenesi.

only girl

şarkıyı dişlerimi sıkarak ve bağırarak söylediğimi ve bir grup insanın üstüne bu şekilde gittiğimi düşünüyorum. korkudan altlarına sıçmamaları imkansız. * ama şöyle bir şey var rihanna bu şarkıyla yerini öyle sağlamlaştırmıştır ki gözümde ölse de gam yemesin.ben de kendimi ne sanıyosam artık. ve bu bir deyvid geta produksiyonu değildir. şarkı crystal johnson, mikkel s. eriksen, tor erik tarafından yazılmıştır. stargate ve sand vee tarafından da müziğe dökülmüştür. eleştirmenlerin çokça övdüğü ve haklı olarak çok beğendikleri şarkı dans pistlerine europop beat lerini ve snythlerini geri getirmiştir.bize de bol bol dinlemesi ve dans etmesi kalmış.

aynanın karşısına geçip ağlayarak saç kesmek

o saçlar lavaboya dökülüyorsa lavabonun tıkanıp banyonun ağzına ağzına sıçılmasıyla sonuçlanır. sonra hem ağlar hem de elini suya daldırıp saç toplamayla uğraşır yapan kişi.hoş olmaz, yapmayın öyle şeyler. kuaför var berber var. azıcık makul olun.

öyle bir geçer zaman ki tacizci işveren

Cemile'nin bir denizkızı olduğunu gösterir.ama cemilden olsa olsa deniz kadını ne bileyim denizlerin en çileli anası en olmadı denizlerin çilekeş kadını olur. balıkçı da akıllıysa ilişmez. fakat hafiften ilişik bir insan olduğu için kendisi. korkuyorum tezgahta balık diye sergilemesinden.

hold it against me

çok fazla dinlendikten sonra gerçekten çoşturabilen bir şarkı olmuş kendisi.. yalnız bir bölümü garip bir şekilde madonna'nın What a feels like for a girl adlı şarkısının remix ve aynı zamanda klib versiyonundaki giriş bölümü synthesizer larına benzemektedir. o da sanırım 02:46 da başlayan bölüm. onun dışında evet dubstepli bol basslı güzel bir çalışmadır. klibi heyecanla beklenmektedir.

sözlük ün entelektüel yazarlardan oluşması

önce entelektüeli çift l ile yazan yazarlarımıza selam ediyor, saygılarımı sunuyorum. Entelektüel olmak için gerçekten çok iyi bir birikiminin olması gerekir. ve evet kitap okumak, makale okumak, eleştiri yazıları okumak, sürekli takip halinde olmak sanki mutlaka geçilmesi gereken aşamalardır bir bakıma. Okuma oranları gözler önünde, durum içler acısı. Bırakın kitap okumayı, birbirimizin yazdıklarını bile okumazken entelektüelim diye geçinmek ne derece doğrudur bilmem. Buraya düşündüğümüz şeyleri yazıyoruz en basite indirgenmiş haliyle.Entelektüel bir kaç insan tanıyorum, düşüncelerini buraya yazmak yerine onlar alanlarında gelişmek için zaman ayırıyorlar.Başlarını kaşıyacak vakitleri yok, buraya zaman ayırmak daha çok zamanında boşlukları olan kişiler sanki. bu yüzden sözlük entelektüel yazarlardan değil, okumayı sevmeyen nasıl eleştirmesi gerektiğinden bir haber yazarlardan, yani genel çerçevede günümüz insanından, gencinden oluşuyor.

500 days of summer

Sekiz kişinin evde izlerken aynı anda Orospuuuu diyebilmesini sağlamış filmdir.hissetiklerimizi dışa vururken Senkron konusunda bu şekilde bir olayın gelişmesi bi noktada çok iyi senaryo ve diyalog olduğunu hissettirmiştir.Bakınız bir kaltak olarak Summer..

şimdi yatıp sabah erken kalkıp ders çalışmak

Sıcak yatağın seksten, yemek yemekten, gülmekten bile zevkli olduğu o an vardır.eğer kışsa tabi mevsim.Yatak sizi bırakmak istemez ve canlı bir varlık gibi iyice sokulur.O an bu sevgiye karşılık vermekle terketmek arasında kalır ve genellikle sevgisine karşılık verirsiniz.Ha vermediniz mi, üzülmeyin o yine sizi kollarına alır; yani yatak candır.Yatak ciciştir.

sözlük yazarlarının itirafları

Daha dün klişe olduğunu bile bile yeni tanıştığım kişiye sorun sende değil bende dedim.. hatta şöyle oldu; dün gece çok az tanıdığım bir insana, sırf bişey hissetmedim diye usulca sokulup, sorun sen de değil ben de dedim. Doğal olarak yemedi.Böyle klişeleri eleştirirken kendimi tam içine düşmüş halde buldum ve bile isteye hala haklı olduğumu iddia ediyorum.Başkasının başına gelse kesin karşı tarafa hak verirdim.itiraf ediyorum: Biraz dangalaklık var bende.

sonsuzluğu düşünüp havale geçirmek

Sonsuzluğu çok düşünmek senin akli konularda mavi ekran vererek sonunu hazırlayabilir, bu yüzden beyin savunma mekanizmasını devreye sokuyor ve tam o an da diyor ki; haayaaaaaat beni nedeeen yoruyosssuuooonnn.. bu seferde neden Serdar Ortaç var gibi akıllara zarar bir soru akla düşebiliyor, yapmayın etmeyin gençler, beyinlerimizi rahat bırakalım, hem beyin bedava diye böyle harcanmaz.

bütün sözlük yazarlarının aynı kişi olma ihtimali

Birbirini en hoş tabirle dürtmeye bu kadar meyilli bir şizofren kişilik olamayacağı için ihtimal dahilinde bile değildir.

68 inci altın küre ödülleri

Black Swan de Black Swan'dir anlamamdır etmemdir. Tamam inception da harcandı ama Facebook filminin ödül süpürmesi de nedir allasen? Hem eleştirel bir film yap, ki ben böyle durumlarda popüler bir şeyi eleştirmenin onun popülerliğini daha da arttırdığını düşünürüm, hem de herkes bi güzel yesin. Castin de tuzu biberi olsun üstüne. Natalie Portman o ödülü almasaydı sanırım bi bok yapamazdım. koca bi hasktr çeker otururdum yerime.

hanımeller

Kırmızı paketlerinde dünyanın en orgazmik bisküvisini barından marka. Şöyle üzeri şekerle kaplanmış dikdörtgen şeklinde kalınca bir bisküvidir kendileri ve özel üretim olarak acilen sadece onlardan üretilmelidir.Ancak bazen adet sayısı fazla ya da az olabilir.Az olduğu durumlar, benim yüzümün aldığı şekille birden bütün hevesimin ve mutluluğumun içine edebilme potansiyeli barındırmakta.Umut Sarıkaya tipi mutsuzluk tanımına o an örnek verilsem yeridir.

who s that chick

Beraber daha iyi şarkı yapamazlardı sanırım. Melodi tanıdık gibi gelse de düzenlemesi ve dark and night şeklindeki iki ayrı klip versiyonuyla gerçekten iddialı bir şarkı. dinleyin dinlettirin. ayrıca baba beni burdan duyuyorsan night versiyondaki rihannayı bana al.

dasa bala

2010 yılında her yerde çalınıpta bu kadar bilinmeyen tek parça buydu sanırım.. Gerçekten iyi bir düzenlemesiyla piyasa tabiriyle ''catchy'' bir şarkıdır.. Aylar lie'ın da kendi sesidir şarkıdaki muhtemelen ama aylar lie taştır,taş kalacaktır.ayrıca iyi bir arşive sahip olanlar kendisini mutlaka tanıyacaktır. Busshunter'ın kliplerinden tanıyor olabilirsiniz ama kast ettiğim daha ayıp şeyler.* fifti sent grubu toparlanıp bu şarkı piyasaya çıkmadan önce dinlemiş ve bence yılın şarkısı budur demişler. yine de beklenen ilgiyi yakalayamadı bence. ahanda sözleri ve aynı anda ingilizceye çevirisi..

emshab shabe bahalas,kaf bezanin eyvalla
tonight is the night of hot people,clap!bravo

dasa bala endeshe,kaf bezanin eyvalla
put your hands in the sky!it's the end of it,clap,bravo

arash:
dasa bala dasa bala googooli
put your hands in the sky!put your hands in the sky!you cute

too halo hoolim hamegi shangoolim
we are so happy and all delight

dasa bala dasa bala hamegi
put your hand in the sky!put your hands in the sky!all of you

too halo hoolim bahale zandegi