bugün

Tam bir drama queen.
Tahminim uğur önverin kızıdır. Annesi belarusluydu. daha 18 olmadan babası içki içmesine izin veriyordu.
Tam bir pelinsu . Fakat hikayelerini dinlerken sıkılmıyorum değişik bi şey .
bayıldığım izmir afeti. gayet bomba verse affetmem *
ekşi sözlük yazarlarının olumsuz eleştirilerine kayıtsız kalamamış ve bunun üzerine de kendini savunmak için video çekmiştir. biraz da biz olumsuz eleştirelim madem kendisini zira olumlu pek tarafı yok:
ağzını yaya yaya konuşuyor, sürekli boş işlerle uğraşıyor, yaşı en fazla 15 olanlara hitap ediyor, popülarite düşkünü, sıkıcı videolara sahip kişi.
Sarhoşlen starbucksda çıkardığı rezilliği “çılgın hikaye” olarak youtubede paylaşan ve 12-16 yaş aralığında starbucksa gitmeyi bir bok sanan güruh tarafından popülarite kazanan youtuber.

Abi siz çılgın hikayenin ne olduğunu bilmiyor musunuz ? insanlara boş yere rahatsızlık vererek kahve satılan bir dükkanda bağıra bağıra şarkı söylemek, şikayet gelince de burası kütüphane değil diye argüman sunmak nasıl bir mallıktır, bugün memem açıldı videosu nasıl 1 milyom izlenme alabilir. ?

Kendisine ekşi sözlükte rastladım ve 1 kişilik de olsa izlenme kattım videosuna. Utanıyorum sözlük.
Kendini savunuşunu beğendiğim Youtuber. Her youtube kanalı aynı olacak diye bir kaide yok. Bu kanalın amacı; Kanalın sahibi Duru ve başından geçen ilginç, komik anıları. Hepsi Bu, bunu büyütmeyiniz. Ağzını yaya yaya konuşmak bir suç değil, kötü bir davranış değil ama insanlara anlamsız bir şekilde nefret beslemek bir hastalık. Ve son olarak en azından oturduğu yerden kocakarı gibi onu bunu eleştirmiyor diyorum ve bu konuyu noktalıyorum.
ekşi sözlük bilmemne bilmemne isimli videosuna anasayfada denkgeldim. ismine video küçük resmine bakınca kızlığını kullanarak ergen kitleye hitap ettiğini zaten anladım ama dayanamadım açtım videoyu. önce ekşicilere ithafen yazdığı videodaki ekşici üslübunu gördüm ve o ekşi entrylerini okuyunca ekşicilerin %100 haklı olduğunu öğrendim. videoyu 30 saniye sonra boş olduğunu öğrendikten sonra kapadım ve dayanamadam ve yüklediği videoları açtım açmaz olaydım. sadece dikkat çekmek için saçma sapan konulu videolaramı ağlasam bunu yüzbinlerce izleyen aptal gerizekalı salak yaşam formlarınamı ağlasam diye baya düşündüm ve bunu ağlayarak yazıyorum. hani kızda hiçbişey yok ama ''şeyh uçmaz mürit uçurur'' lafı vardır ya bunu diyen adam adam gibi adam lan abazasınız olm abaza abaza. kızın videolarda resmen evliya gibi yüzü parlıyor makyajdan izlediğim 3 videosundada göğüslerini öne çıkardığını farketmedimde değil az biraz beden dili bilen bunu farkeder zaten açıkçası o göğüsleri de taktığı sütyen tutuyor yoksa 50 yaşındaki menapoz teyzelerden farkı yok herneyse yazarken tükettiğim zamanıma yazık.
bir allahın kulunun linkini koymadığı youtuberdır.
Islak tshirt içinden büyük meme görmek ne zamandan beri 0-13 yaş eğlencesi oldu?
https://www.facebook.com/.../videos/1218490691561498/

yorekok ezip geçmiştir kendilerini.
iticilikte burdan samanyolu galaksisinin sonuna kadar mesafe katetmiş biridir. Niye açtınız bu başlığı keyfim kaçtı bak.
https://twitter.com/senan...status/783902959214161920

starbuckstan neden atıldım?
Zombilerden nasıl kurtulabileceğimizi anlattığı bir videosu var. Hemde ciddi ciddi anlatıyor.

Kız geri zekalı kavramının ete kemiğe bürünmüş hali.
Enes batur yanında sevimli kalıyor, o kadar itici geliyor bana kendisi. Özellikle uydurduğu ve yahut gerçek olan über saçma hikayelerinden bir kaçını duyduktan sonra kendisinden nefret ettim.
Yakında balonu söner.
Anlattığı konuların hiç bir manası olmayan, uydurma hikaye anlatan cisim. Zombi saldırısında hayatta kalma diye bir videosu var hiç izlemeyin boş verin şu an daha mutlusunuz.
Lüzumsuz kanallardan biri.
aboneleri ergen kızlardır.
Adini sosyal medyada duydugum bi vlogger heralde. Ne yaptigi hakkinda bi fikrim yok.
görsel
Aklıma hep bu gelir :D
Oha lan, bir metre entry girilmiş hakkında. Hiç mi üşenmediniz, oysa ki bir kaç cümle ile de anlatılabilecek biri bu kızcağız.
inek gibi memeleri olan canlı.

içinde ne dolu olduğunu merak etmiyor değilim.
bu kızı sevginiz değil, yüksek tiksintileriniz bu noktaya getirdi zaten. o yükseldikçe siz sövüyorsunuz, siz sövdükçe o yükseliyor. al sana misinden bir paradoks.
12 yaş altı kızlara hizmet veren varlık.